Logowanie - podobnież naprawione?

  • Cześć,

    chciałem zapytać, czy Wy też macie taki problem z logowaniem, że niekiedy czekam po 5 minut na oknie logowania? Rozmawiałem z kilkoma graczami w grze i mówili, że u nich też występuje taki problem - wszystkich pseudo znawców informuję, że nie jest to problem z siecią po mojej stronie.


    Ingolf zarzekał się, że logowanie zostało naprawione, jednak nie jestem do końca pewny, czy miał namyśli długość czasu oczekiwania na połączenie z serwerem czy jakiś inny błąd? :/


    Może ta sprawa też wymaga interwencji "techników" (i przekażcie do GF, że technik to osoba, która ma pojęcie o tym co robi, a nie były uczeń technikum :mkay:) ? Ingolf Art :?:

  • Logowanie trwa bardzo dlugo, ale da sie zalogowac, a na handlowa mape to po prostu przeciazony serwer. To wynika z tego, jak mysle, ze spawnuje sie postac w roznych meijscach i losowo jak sie spawnuje tam gdzie jest duzo sklepow to wywala. GF Dajcie 1 miejsce do spawnowania sie na tej handlowej .

  • Logowanie trwa bardzo dlugo, ale da sie zalogowac, a na handlowa mape to po prostu przeciazony serwer. To wynika z tego, jak mysle, ze spawnuje sie postac w roznych meijscach i losowo jak sie spawnuje tam gdzie jest duzo sklepow to wywala. GF Dajcie 1 miejsce do spawnowania sie na tej handlowej .

    Ja mówiłem o logowaniu ogólnie - gdziekolwiek, a nie na mapę handlową.


    Wina leży po stronie tych tosterów serwerów, które są strasznie nieoptymalnie skonfigurowane.


    Może Art zgłosiłbyś to w końcu albo chociaż dał info czy zostało zgłoszone?

  • Wieczorami jest najgorzej, nie tylko ty tak masz.

    Każdy z kim rozmawiałem tak ma ze nie raz rlg trwa parę minut.

    Najwidoczniej maszyna szmelc - nie wyrabia xd

  • Po dzisiejszej aktualizacji mało tego ze zawiesza sie na oknie wyboru postaci , to wywala okna z grą koncertowo . Polski serwer to chyba taka beta do testowania aktualizacji , bo każda aktualizacja to dramat . Wszystkich z działu technicznego wypier.... bym z roboty .

  • Serwery z Indii czy Nigerii to jak ma to dobrze stać, logowanie w porach wieczornych to porażka, długi czas oczekiwania A w nagrodę postać na wyborze się zawiesi I cyk opalanie cyrku od nowa.

  • Dua

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Polska