Posts by Greg2007akaDiabloX

Mam to wszystko gdzies i mam gdzies tez swojeego posta.

Prosze oddac mi moje pieniazki , ktore wydalem na is bo postanowilem ze ta gra nie ma dalszego sensu : D pogralem sobie 2 miesiace po skonczeniu w 2015 i jest mega nuda i same problemy robiecie z tymi aktualizacjami... ludzie placzki same sa na grze i padaja na pierdniecie

Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

Czy moze ktos oficjalnie odniesc sie do tej calej sytuacji? Mowie tu o czlonkach teamu badz Art:

- na jakiej podstawie sa te bany? czy jest mozliwa pomylka czy przyznaje to system z automatu po fuzji?

-czy system podlapuje autolowy jako bocenie? a co jak ktos korzysta z autolowow bo expi postac robiac ja od zera po powrocie do gry polatach?

nie rozumiem po co wprowadziliscie autolowyw grze a teraz nie wiadomo czy mozna bezpiecznie z nich korzystac

- jak ktos nie dostal bana po fuzji to ma sie obawiac ze nagle dostanie bana na wszystkie konta za nic?

-jak mozna udowodnic ze nie korzystalo sie z oprogramowania? mam nagrywac filmik jak expie na autolowach z is? nic innego nie przychodzi mi do glowy

jak dla mnie to kolejna porazka wizerunkowa, metin byl wspaniala gra w 2010 roku w 2015 byl grywalny a w 2020 .. sami sobie odpowiedzcie

A da sie usuwac postacie 1 lvl? czy nie jest wymagany jakis 30 lvl ? Juz pomijajac ten event chcialem usunac niedawno postac dla swoich potrzeb 1 lvl bo mi zasmieca ekran logowania i kod nie dziala na niej

Nie placz chlopie zwykla sprawa, ze mnie polecial bojowy +8 w 2010 roku, wtedy to bylo cos a nie jakis talizmanik smieszny :D Trzeba sie bylo pilnowac a nie teraz denerwowac i oskarzac gracza o zlodziejstwo. Wydropil z Ciebie to jego sprawa czy chce oddac czy nie.

Logowanie trwa bardzo dlugo, ale da sie zalogowac, a na handlowa mape to po prostu przeciazony serwer. To wynika z tego, jak mysle, ze spawnuje sie postac w roznych meijscach i losowo jak sie spawnuje tam gdzie jest duzo sklepow to wywala. GF Dajcie 1 miejsce do spawnowania sie na tej handlowej .

Ta aktualizacja miala chyba usprawnic/uprzyjemnic handel w zalozeniu prawda? :D XD A teraz po rynku widze jak itemow coraz mniej ludzie wystawiaja i az odechciewa sie logowac na ta mape nie dosc ze to brzydkie strasznie i wyglada jak wybieg dla goryli to poza tym czlowiek sie boi czy zaraz nie wywali mu klienta i potem juz nie da sie zalogowac na postac. Ja nie rozumiem jakas osoba decyzyjna u GF co ona ma w glowie, ze wprowadza takie nieprzemyslane i nieprzetestowane aktualizacje. Jakby ta osoba sie raz w zyciu zalogowala do metina ch1 m1 jinno to by zrozumiala ze to nie ma sensu jak tam juz byly masakryczne lagi a tu wezmy umiescmy to wszystko na 1 kanale 1 mapie. Wspanialy pomysl ! widocznie tne ktos nigdy w zyciu nie zalogowal sie do metina... I po co te mury? Podobno miala ta aktualizacja polaczyc ludzi i handel? :D ten mur to co najmniej jakas ironia :D

Ogien w lochu pajakow...... jaby to byly jeszcze jakies superowe ogniste pajaki to bym jeszcze zrozumial,, ma to sens...??? Kurcze czy to jest przemyslana zmiana ? bo wyglada to ja jakis neicelowy bug A dlaczego nikt nie napisal o tym ze zostaly zwiekszone obrazenia od zywiolow?? Czy ktos ma tu z amocne eq i hajs z isa sie nie zgadza ze cichzaczem takie zmieny wprowadzaja... nie rozumiem gdzie to logika i jakas przyzwoitosc. jak to byl blad to wycofajcie to a nie zostawiacie jak kiedys ze smokiem co aktualizacja to trudniej zbic :X

Wrocilem sobie po 5 latach przerwy do tej gry a tu po miesiacu grania taka niespodzianka :D

Jak dla mnie to strasznie słabe, zeby wprowadzac jedna mape na 3 krolestwa , nie potrzba IQ 200 zeby sie domyslic, iż spowoduje to ogromne lagi. Aktualizacja pewnie zostanie i nie ma co ludzic sie, ze wroci stary klimat gry. Mam nadzieje, ze przynajmniej ta mapa zostanie zmieniona troche na ksztalt m1 wiecje zieleni jakies drzewa, wyglada to jak wiezienie... Poza tym dobrze by bylo wylaczyc animacje tych sklepow za SM bo to zwieksza lagi masakrycznie a silnik gry nie nadaza jest po prostu stary. Jesli chcecie zabic ta gre to wprowadzcie jeszcze jedna taka aktualizacje (moze nowa grafika metina? hue hue) to na pewno 3/4 graczy odejdzie na dobre. Co do pla jest meeeega latwy w miesiac kupilem najelpsze eq dostepne na rynku. Pozdrawiam starych graczy oraz gildie N4Y..... nikt nie zna juz :D