Rozmowy serwera Polska

  • właśnie tu jest problem, żeby to zrobić aby była z tego jakaś zabawa, bo trzymac spacje i dokładać setki w autołowy jak to większość robi to ciężko nazwać zabawą, lepszą zabawe mam na yoharze bijąc się o bosa

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • właśnie tu jest problem, żeby to zrobić aby była z tego jakaś zabawa, bo trzymac spacje i dokładać setki w autołowy jak to większość robi to ciężko nazwać zabawą, lepszą zabawe mam na yoharze bijąc się o bosa

    Dropienie jest dla biednych.

  • Dropienie jest dla biednych

    to już wiem, czemu zaczałeś z kolegami na zodiaki chodzić, pomagają ci coś zarobic

    Jazzzy - Etolin - mental 120

    Edited once, last by Jazzy.tbd ().

  • no i teraz konradkowi popsułeś biznes :(

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • z zodiaku nie ma zarobku a tymbardziej z kimś xDDDD

    No raczej ,ze się nie opłaca. Duzo osób się mnie pyta czemu chodzimy na zodiaka skoro się go nie opłaca bić. Odpowiedź jest prosta. Ci wszyscy zarobkowicze co biją meley produkują wony na serwerze. Ja i mój serdeczny somsiad Jazzy.tbd chodzimy na zodiaka po to aby te wony wypompować z serwera. Zapytano mnie kiedyś czy nie lepiej po prostu dać na postać 1000w i je skasować. Otóz nie, poniewaz 1000w na zodiaku zrobi u handlarza na pudłach 2500w i tak w kółko, efekt kuli śnieznej i coraz więcej wonów będzie uciekać z serwera przez co będą tańsze itemy i kupony sm.

    To nasz plan gospodarczy na 2020/2022 i chciałbym dodać ,ze UE powinna zostać zniszczona

    StressOuT OFF
    PolandSmoker OFF
    Fjojek Will come back?
    xStressOuT ON

  • mozna na bitwie relikwiarzy

    nam to obojętne raczej XDD zapytaj się ziomków z królestwa i dajcie odpowiedź, najlepiej z terminem jeśli uda się xD

  • >>>Bloody<<< co to za wycinek a gdzie reszta 4 godzinej zabawy w lesie jak Magnetiki uciekały na widok postek od żółtych xD

    I coś mało tych mixów masz.


    A Redster tak ładnie zaznaczył na filmiku jak DarkType zgarnia 40k ^^

    Sury To Zło :cursing:

  • moze cos po blaskach sie zacznie bo chyba blogo zabraklo na koncowke roku xd

    być może. Ponoć Yasuni wszystkie wykupił. Gdzieś na markecie śmignęło mi ogłoszenie Konradka o większej ilości blasków. Tutaj śmieszki...


    A co do terminu to narady trwają bo my nie szlachta. Więcej info niebawem.

  • >>>Bloody<<< co to za wycinek a gdzie reszta 4 godzinej zabawy w lesie jak Magnetiki uciekały na widok postek od żółtych xD

    I coś mało tych mixów masz.


    A Redster tak ładnie zaznaczył na filmiku jak DarkType zgarnia 40k ^^

    Nikt nie uciekał tylko dropił, bo taki był zamiar, cel osiągnięty ;) co wam niestety ani dropienie ani ksucie nie wyszło.

    była cała strona ponad, tylko mixowałam od razu 4 itemy, to nie wiem czy to tak mało.

    Z wami na plecach lepszy drop :* Do następnego miziania.

  • być może. Ponoć Yasuni wszystkie wykupił. Gdzieś na markecie śmignęło mi ogłoszenie Konradka o większej ilości blasków. Tutaj śmieszki...


    A co do terminu to narady trwają bo my nie szlachta. Więcej info niebawem.

    Jak chcesz to Ci dam troche xD

  • Dua żebyście w tak boty banowali jak kasujecie posty. Tragedia xD Bez pozdrowień

    JI 100%

  • mowie o prawdziwej dua lipie piękna kobieta idealna dla mnie chciałbym z nią pograć w metina:) takie moje małe marzenie na święta i nowy rok

  • :!:ogloszenie dla dziewczyn zaczynających grę na serwerze polska/ dla tych które dostały bana:!:

    Jeżeli jest jakaś poszkodowana to z chęcią pomogę pisać prywatną wiadomość:)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • być może. Ponoć Yasuni wszystkie wykupił. Gdzieś na markecie śmignęło mi ogłoszenie Konradka o większej ilości blasków. Tutaj śmieszki...


    A co do terminu to narady trwają bo my nie szlachta. Więcej info niebawem.

    Mam nadzieję że skończycie do końca roku xD

    Może weźcie sobie urlop na żądanie czy coś, bo te obrady wychodzą wam jak w Sejmie 🤣

  • Ale jest ostrzeżenie za offtop.

    A Ty coś za jeden? GM incognito. 😂

    Za offtop można dostać ostrzeżenie, ale nie tutaj. Jak sama nazwa wskazuje rozmowy serwera, związane z grą, ale i nie tylko.

    Więc nie wiem co się czepiasz, tym bardziej, spora część postów też jest luźna.

  • Dziewczyny wstawajcie i dajcie się nacieszyć facetom w metinie wasza uroda:) oby wam dziś alchemik i kowal ulepszył wszystko co się da:)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty