Rozmowy serwera Polska

  • Misiu złoty. Samo eq to za mało. Bez odpowiedniej alchemii nawet z itemami po 60 absu będziesz łapał duże cyfry. Co do liczebności to niekoniecznie. Raczej ilość setek w eq. Kilka lat wstecz setki klikało się od czasu do czasu, obecnie setki niektórzy klikają jak potki. Taka mała różnica.

    Liczebnosc nie ma znaczenia? XD bijesz się sam przeciwko 6 osobom i normalnie machasz mieczykiem? XD Ciekawe spostrzeżenie..

    Jak ja na diumarze bijąc się odpisywałem na fb :rofl::rofl::rofl:nie gadaj, że trenujesz combo z wirującego sztyletu :phatgrin:

    nie porównuj tego co było na Diumarze xD bo tam wystarczyło mieć miniaturkę absu, na te kilka osób bijących

  • Liczebnosc nie ma znaczenia? XD bijesz się sam przeciwko 6 osobom i normalnie machasz mieczykiem? XD Ciekawe spostrzeżenie..

    Jak masz nadmiar set to i tak będziesz stał :crazy:

  • Jest takie coś jak petarda, siada omdlenie i Ci seta nie pomoże.

    O ile w końcu to nno w końcu padnie. A częściej jest tak że nno pada nie tym co trzeba :crazy:

  • Jak masz nadmiar set to i tak będziesz stał :crazy:

    Nie pisałem o staniu 2vs 8 tylko o tym że masz mała możliwość ruchu, poniewaz otrzymując hity odpychają Cię do rusz i się postać przewraca

  • Nie pisałem o staniu 2vs 8 tylko o tym że masz mała możliwość ruchu, poniewaz otrzymując hity odpychają Cię do rusz i się postać przewraca

    TakSamoJakTy a ty co sądzisz o nich są lepsi od cb ?

  • czasem chciałoby się skomentować kilka postów wyżej albo wrzucić suchara do tej całej herbaty. Szkoda czasu i zachodu bo herbata się wyleje, taka mała anegdotka na miły początek dnia ;)

    Naksen ziomeczku przywołuję cię z zaświatów daj suchara

    Niektórzy ludzie nigdy nie umierają.Ci ludzie nazywani są "legendami".Chociaż są martwi, ich pomysły nadal żyją w innych ludziach.

  • Najlepsze z tego filmiku jest pw od Arixana :D ''Spadamy bo aukcje?''


    PS Komu udało się kupić nazara? :D Chyba nigdy tak szybko nie zeszły 1.5 min i ni ma ^^

  • Najlepsze z tego filmiku jest pw od Arixana :D ''Spadamy bo aukcje?''


    PS Komu udało się kupić nazara? :D Chyba nigdy tak szybko nie zeszły 1.5 min i ni ma ^^

    Na 1 koncie się udało a na drugim już nie xD

    A PW jak PW też mi zależało ma aukcjach 😅

  • Nawiązując do tematu shinso potrafi się zebrać przychodzi wiele osób, a w Jinno tego brakuje. Przewagę liczebna strasznie widać czy to pod DT czy m1.

  • LudifaT jak na gościa bez wizerunku 40/45 abs nawet dobrze tam pląsasz widzę :thumbup:ale chyba klasa mental nie ma szału co nie? :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Ludifat to TOP MENTAL !



    Nawiązując do tematu shinso potrafi się zebrać przychodzi wiele osób, a w Jinno tego brakuje. Przewagę liczebna strasznie widać czy to pod DT czy m1.

    Ty myślisz że rudzielec ci pod dt przyjdzie na zapowiedzianą zadymę? ArixanBogiem mixie kiedy zadyma pod dt?

  • ZaMAkLa.png


    buzie widzę w tym tęczu

  • już o mnie zapomnieli ;(;(;(

    coś tam plasam 😂 wjedzie wizerunek ,strażnik to nagram wtedy filmik 😁no szalu nie robi jakoś ale nie jest też zle 😁ja tam pamietam😁ale dochodzą do mnie plotki , że będziesz z mixami teraz sie bawił 😭

  • coś tam plasam 😂 wjedzie wizerunek ,strażnik to nagram wtedy filmik 😁no szalu nie robi jakoś ale nie jest też zle 😁ja tam pamietam😁ale dochodzą do mnie plotki , że będziesz z mixami teraz sie bawił 😭

    ja slyszalem ze Konradek pomaga sie ubrac Jaskrowemu bo boi sie ze 0bcy go pozamiata xD

    laOm9hK.png

  • Nawiązując do tematu shinso potrafi się zebrać przychodzi wiele osób, a w Jinno tego brakuje. Przewagę liczebna strasznie widać czy to pod DT czy m1.


    Zgadzam się że w red więcej osób przychodzi się bawić xD


    coś tam plasam 😂 wjedzie wizerunek ,strażnik to nagram wtedy filmik 😁no szalu nie robi jakoś ale nie jest też zle 😁ja tam pamietam😁ale dochodzą do mnie plotki , że będziesz z mixami teraz sie bawił 😭

    Filmik nie miał na celu nikogo obrazić xD pokazałem tylko dmg mixa 🙂 Wiele osób pokazuje więc czemu ja nie mogę xD

    Plotki plotki ploteczki xD 0bcy od fuzji bawi się z mixami 😃 ucieczka przed duchowym było +1 dla Yasu xD

    PS. Kupie ripostę duchowe 😂