Pytanie powracającego gracza :D

  • A więc niedawno powróciłem i chciałem zapytać po pierwsze na jakim serwerze najlepiej aktualnie rozpocząć od 0, ninja lepiej dagger czy archer, i jakies porady jak zarobic na low lvl ??? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D

  • Serwer musisz według uznania wybrać, wejdz na każdy, zobacz gdzie gra ile osób. A co do zarobku to tylko alchemia :( poproś lub zapłać któremuś z graczy, wydropi Ci rękawiczke z lasu, bo bez niej nawet nie ma co z M1 wychodzić

  • tak niech męczy się w m1 o metki z botami ;)

    Dokładnie, na innych mapach też nie brakuje botów. A jeszcze na koniec niech załapie bana za handel z postaciami które mają haxy. Co by nie było, nie powiedziane że tylko na Rubinum są tacy ludzie. Wiadomo, wszędzie są czarne owce, ale ze względu na świeżość servera jest tam ich po prostu najwięcej. Ja osobiście gram na Etolinie, przyznam że odkąd zaczął się rok szkolny, handel kwitnie tylko w weekendy. Przykładowo, antyczny diament, który na shopach stoi po ok 125-130kk, u mnie poszedł dopiero na weekend za 115, także cóż.. Szału nie ma, ale każdy wie że w okresie szkolnym jest po prostu malo graczy, bo każdy stawia sobie postanowienie ( jak co rok ) - ,,W tym roku będę się uczyć i nie będę mieć zagrożeń!" .. Myślę że ten stan utrzyma się do max miesiąca, potem znów wrócą tu tłumy. :saint::D

    1cb4f2b1143b4c5agen.png

  • na jakim serwerze najlepiej aktualnie rozpocząć od 0?

    Najlepiej? Ja osobiście gram na Etolinie, jest tam więcej shopków, lepszy dostęp do itemków - tak samo jak na Diumarze. Co do Jawy i Rubinum (zwłaszcza Rubinum) są to serwery , na których będziesz musiał w większości samemu budować/drop'ć ekwipunek, niż uda Ci się go kupić.


    Co do klas ninja dagger/archer (wg mnie):


    Dagger: Jest klasą dość kosztowną, skille dobre w PvP jak i w PvE oraz fajny do zabaw w DT. Co do biologa, jest to mus by go ukończyć (tak samo jak u archera) - bez tego ani rusz. Co do eq jest w miare łatwo dostać i w przystępnej cenie. I dropek nie jest jakoś wymagany do tej postaci, tak samo buffek (przynajmniej ja za swoich czasów potrafiłam ninja daggerką większość spraw sama załatwić).


    Archer: Jak dla mnie, jeden bóg w PvP, jednak jest to klasa przy, której będziesz musiał co nieco pieniążkami sypnąć. Jeżeli masz kaprys do wydawania pieniędzy, to czeka Ciebie ciężkie budowanie ekwipunku - zwłaszcza, że eq dla tej postaci jest dość drogie i ciężej znaleźć w sprzedaży coś dobrego dla archera. Najlepiej będzie jak zapewnisz sobie dropka, ja ogólnie polecam wojownika mental - dobry dmg, silne ciało (daje dużo obrony + jest tanie - na etolinie dostaniesz od 300-600k) - idealny do zbijania metków i brania na siebie sporą grupkę przeciwników. Co do sury WP, ma drogie KU (czarowane ostrze od 3kk wzwyż idzie) No i musisz archerowi zapewnić militara oraz dobrego FMS-a na 30lv, dzięki któremu będziesz mógł się expić (oraz dobry łuczek do PvP). Oczywiście jak powyżej, robienie biologa na musie. Jest postacią bardzo dobrą na Bossy. No i nie oczekuj, że na starcie będzie aż tak dobry w PvP na niskim lvl'u jak wojownik czy sura, ponieważ ninja jak i szamanka (którą gram) są postaciami czasochłonnymi i trzeba dużo czasu poświecić, by na nich zabłysnąć

    PS:. Jeżeli lubisz wyzwania / lub sypnąć co nieco groszem - to jest postać idealna dla Ciebie 8o


    Chociaż i tak w dużej mierze zależy od tego kim wolisz grać i jaki typ preferujesz, bo jeżeli nie czujesz "tego czegoś" przy graniu archerkiem to po czasie z niego szybko zrezygnujesz. Każda postać jest dobra teraz (zwłaszcza teraz). Mam nadzieję, że jakoś pomogłam :*

    Pozdrówka,

  • Bayek

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie