Posts by Iciiek

A więc niedawno powróciłem i chciałem zapytać po pierwsze na jakim serwerze najlepiej aktualnie rozpocząć od 0, ninja lepiej dagger czy archer, i jakies porady jak zarobic na low lvl ??? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :D

Jesli grasz w shinsoo to mogę Ci któregoś dnia podexpic postać podczas dropienia odłamków

Najlepiej kop rudy, bo bicie metkow to teraz słabo wychodzi. Najlepiej jak powiedziano na kilka postaci.
    Później jak zdobędziesz kilka staków rudy pojedziesz na metki po KD. Przy okazji zbieraj bronie 35+ i przerabiaj na odłamki energii.

Jasne gram w Shinsoo więc chetnie skożystam z podekspienia główna postac ma nick Iciiek jbc jestem on

jak masz nowe konto na forum to chyba nie mozesz, podaj nick i wbij o 20 do gry

Iciiek main postac bede o 20

Witam zacząłem grę na etolinie od 0 mam eq +6 bez bonów gram wp (Czarowane ostrze m1 + Czarowana zbroja 17). I stąd moje pytanie jak zarobić na eq z 1,5k hp, itp chociaż aby można z spokojem ducha expic dalej. Oczywiście chętnie wysłucham każdej opcji jaką macie. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i życzę miłego dnia. :D

Jak w temacie czy warto wracać jak miałem BARDZO długą przerwę wiec będę zaczynał od 0. Jeżeli nie to dlaczego a jeżeli tak to który serwer będzie odpowiedni. Z góry dziękuje za wszystkie komentarze.