Rozmowy serwera Jawa

  • no jak bot zbija tyle metinów co Ty (1 fasolka) x30 botów to razem 30 fasolek ^^

  • Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku <3

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Na wasze wszystkie pytania jest jednak prosta odpowiedz, skończy się, kiedy się skończy.

  • Po długiej przerwie postanowiłem wrócić do metka, dużo fajnych zmian tylko te boty mnie rozczarowaly: / ostatni raz grałem na deimosie byłem czlonkiem gildi Barraqda

  • Pytania do administratorów: Czy GF ma w planach zrobić coś z tymi botami czy nie? Jeśli nie to znaczy że używanie bota na serwerze jawa jest legalne. Od początku serwera zbanowano pewnie 1000 botów ale 0 bociarza. Aktualnie serwer jest ruiną i moim zdaniem nadaję się do zamknięcia, wszędzie pełno blasków na sklepach po kilka tysięcy, okey szkat różnych wydropionych prze boty. GF jeszcze dodatkowo dolewa oliwy do ognia dając kolejne eventy typu blaski (26 stycznia) tak by jeszcze bociarze mogli coś zarobić. To co jest robione przez GF to kpina, przez tyle lat nie wymyślić sposoby na boty? Dodajcie chociaż rozbudowane autołowy na Jawie dla graczy by dało się konkurować z botami... a nie zapomniałem gracze wtedy za szybko się dorobią.

  • A mówiłem, nie grajcie na Jawie, bo jak połączą serwery to będzie niegrywalna.

  • Witajcie.
    Może ktoś byłby chętny się zgłosić?

    Kontakt: PW|Discord: Nathiel SM serwer Polska
    bbe3ce58f4f1282cgen.png
    Opiekuję się: Wiki oraz RW - Dyskusjami Carpatians & Corundum



    Edited 2 times, last by Nathiel ().