Rozmowy serwera Etolin

  • [ciach]
    Nie to żebym się czepiał czy coś. Ale Arixan archerem rozpro rzuca? oO Ostro :w00t:


    A jak kolega Kriszna założy 2rękę na WPka? ?(


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem jedną piramidkę cytatów.

  • [ciach]


    Nie to żebym się czepiał czy coś. Ale Arixan archerem rozpro rzuca? oO Ostro :w00t:

    A jak kolega Kriszna założy 2rękę na WPka? ?(

    tyle samo mam ma dwulape Tobie to brakuje Full eq Helix A grasz 25 lat :D @grupabraci Arixan w sumie masz fajnie budzisz się odpalasz m2 I jesteś w robocie? Zazdroszczę xD


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem jedną piramidkę cytatów.

  • @krUlKriszna nie wiem czy brak Szarych Komórek to w twoim przypadku pomyłka,


    Jesteś tak zacofany, że często widuje Cie w przedszkolu jako jednego z uczniów,


    Weź zrób coś z samym sobą a także coś dla społeczności Metin2 I skończ grę, bo jedyna pseudo gildia to Asap3oda może przejrzyj sobie filmiki jeszcze ze starego Etolina jak 4 osoby były na "TAKIE PRO GIDLII" wystarczające dopuki legionista nie zrobił sie na 3 klasy xd (magia miecze, dwureka strzaly) A gdy przyszedł Dagger lub likan to spadał serie, a reszta waszej gidlii chwała sie do koła lub jak Bashir secił aby ustac, mówisz, że czekasz na nasrio wojenny? A gdzie ten CYJANIT +9? Czyżby Pogrom nie zdołał wbić i Cie porzucił?


    Jaka szkoda...


    Z resztą całość wyjaśniona jest lub da się Z rozumieć co i jak na filmiku który wrzucił pogrom. Jak mówisz o tym, że musisz wkuc cyjanitowy na 9 xD


    Od zawsze byłeś jesteś i będziesz szują nawet wtedy kiedy Wycyckali Cie I dałeś EQ za nim zobaczyłeś jaki kolwiek hajs ... chcesz coś pokazać? To pokaż jakie DMG wbijasz w @GrupaBraaaci a nie szczekasz Jak Yorek pamiętaj jak to kiedyś @NowyZielony napisał jeszcze na Rozmowach Etolin przed fuzja KROWA KTÓRA DUZO MUCZY DAJE MALO MLEKA.



    @LuckyLack a pamiętasz, że ty już nie grasz??
    Jak będziesz mieć chociaż jedną trzecią EQ które ma Arixan to się zacznij wypowiadać bo jak narazie to marne te twojej wypociny w czyją kolwiek strone.


    Nie Słuchaj, Co Inni Mówią o Tobie Za Plecami, Lew Nigdy Się Nie Ogląda,
    Kiedy Mały Piesek Za Nim
    Szczeka.

  • tyle samo mam ma dwulape Tobie to brakuje Full eq Helix A grasz 25 lat :D @grupabraci Arixan w sumie masz fajnie budzisz się odpalasz m2 I jesteś w robocie? Zazdroszczę xD

    Tooo metek ma już 25lat? :crazy:


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem jedną piramidkę cytatów.

  • tyle samo mam ma dwulape Tobie to brakuje Full eq Helix A grasz 25 lat :D @grupabraci Arixan w sumie masz fajnie budzisz się odpalasz m2 I jesteś w robocie? Zazdroszczę xD

    to słabo jak masz 50 miecz dwureka xDD biedak hahaha

  • Napisał ten co Wątpi, od 2 lat ...

    Sądzę że ciebie boli Głowa, chyba dlatego masz tak słaba pamieć, dlatego przypomnę :)



    Tomeczku to były początki gdy powstał likan i osoby nie radzące sobie na wcześniejszych postaciach zmieniały profesje aby coś ugrać ;-) jak ci wiadomo pomimo iż NewParadise czy też hooligans mieli tego sławnego likana który pokazywał swoją moc nigdy nie byli w stanie wygrać wojny z nami ;-) też nigdy nie miałem presji aby zmienić wszystko po to aby coś komuś udowodnić bo to co miałem wystarczyło mi aby się pobawić ;-) coś jescze chcesz dodać? ;-)

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • @LuckyLack a pamiętasz, że ty już nie grasz??
    Jak będziesz mieć chociaż jedną trzecią EQ które ma Arixan to się zacznij wypowiadać bo jak narazie to marne te twojej wypociny w czyją kolwiek strone.

    A pamiętasz hipokryto że miałeś już się nie odzywać do mnie? Gdzie te twoje szare komórki?? Chyba ostatnia w tym momencie popełniła samobójstwo :-|


    P. S dodam jeszcze że @Ascoran potwierdził że osoby które już nie grają mają prawo aby się udzielać na forum :-D


    Wyj wyj wyj wyj! :-P

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • kriszna ale od Aphro to wara ! :3 ona jest zajęta przez spoko gentlemana XD

    Potwierdzam w 100%!!! Kriszna dostaniesz siarczystego kosza coś czuję :w00t:

  • Potwierdzam w 100%!!! Kriszna dostaniesz siarczystego kosza coś czuję :w00t:


    A czy słowo Kocham Ciebie ma tylko jedno znaczenie? :miffy:



    Kochać można na wiele sposobów :D



    Kocham Ciebie nie widzieć


    Kocham Ciebie za to kim jesteś


    Kocham Ciebie za to jak ogarniasz postać i wiele wiele innych

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Tak ma jedno znaczenie. Wszystko co napisałeś to jest określenie za co "się kogoś kocha" a nie czym to jest :D Poza tym miłość ma NIE być za coś tylko POMIMO czegoś !! XD

    Edited once, last by Helio ().

  • Lucky Ale nie kocha się za coś:D Tylko się po prostu kocha...


    To zaraz się rozwinie tu szalenie romantyczny temat :thumbsup:

  • Odniosłem się do dwóch pozostałych :w00t:

  • Pierwszy przykład też jest za coś? :-D


    Być może nie używa się tego określenia w twojej miejscowości ;-)

    być może nie używa się słowa "kocham" za coś ! Nie można kogoś kochać za coś to przedmiotowe traktowane xD poza tym wdg SPP (Słownika Poprawnej Polszczyzny)
    kochać «darzyć kogoś uczuciem miłości albo bardzo lubić kogoś lub coś; też: żywić do osoby płci odmiennej gorące uczucie połączone z pożądaniem. (Nic o tym za co xD) ++++Heliotus Edukuje :grumble:

  • Lucky Ale nie kocha się za coś:D Tylko się po prostu kocha...
    To zaraz się rozwinie tu szalenie romantyczny temat :thumbsup:

    Chcesz mi powiedzieć że zawsze się kocha po prostu?


    I nikt nie kocha za coś? To w jakim ty świecie żyjesz?



    Nawet w grze kocha się kogoś za coś :-D

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Tomeczku to były początki gdy powstał likan i osoby nie radzące sobie na wcześniejszych postaciach zmieniały profesje aby coś ugrać jak ci wiadomo pomimo iż NewParadise czy też hooligans mieli tego sławnego likana który pokazywał swoją moc nigdy nie byli w stanie wygrać wojny z nami też nigdy nie miałem presji aby zmienić wszystko po to aby coś komuś udowodnić bo to co miałem wystarczyło mi aby się pobawić coś jescze chcesz dodać?

    "Kali kraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę - źle!"
    W oli uderzyć 45k to być początki w irre uderzyć 17k "iree mixsy". Pyszczyć mogę, a wy mi nic nie móc udowodnić bo ja nie grać chodź co dzień na metku.


    Psychodelka

  • Już takich kilku znałem, którzy "mieli od tego swoich ludzi".Kolejka jak do papieża, kontakt tylko przez sekretariat. XD
    Oj demonek, demonek... ;:p

    wczoraj zadyma byla, gdzie byles? ubrac bylo te oceany 35abs, zbroja 2x10 15 6 i tytanke nno 6 zreki i sie bic godnie jak bylismy ekipa :D