Rozmowy serwera Etolin

  • Witam wszystkich ;-)


    Widzę że jakiś dym się odbył :-D


    A tu suchar :-P


    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Co do dymu ogólnie spoko, szkoda że się zarypałem i w hełmie na błyski się biłem (w sumie leżałem)
    Ale i tak samo eq um po 30 absa i mało kto był w stanie dobić 7k :P
    Luck Obczaj nazwę peta peta obok Takiego Mixsa :P w sumie dopiero teraz obczaiłem

  • fajnie, że dymy są w m1 :D można przynajmnije popatrzeć :)
    Jak nightinvad3r zastawiło most w Jinno, to mój bohatersko, acz nierozsądnie rzucił się na nich jak lew! (nie ważne, że nie ustał nawet sekundy xD)

    alius cogitamentum, quod nemo possum interpretor

  • Jinno, to mój bohatersko, acz nierozsądnie rzucił się na nich jak lew! (nie ważne, że nie ustał nawet sekundy xD)

    Kto boi się przegrać to już przegrał :P



    Możesz czuć się bezpiecznie :-P

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • ktoś, kto redagował opis musiał być chyba na bani xD
    http://wiki.metin2.pl/index.php/Sushi_Z_%C5%81ososia


    Ależ ja się czuję bezpiecznie - w końcu mamy bogów po naszej stronie ;)

    Chyba pseudo boguf :rofl: jeden już zwątpił :phatgrin:

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998




  • Jinno się wczoraj ładnie broniło;p Ale Chunjo dzisiaj coś przysypia:D Gdzie te koxy się ja pytam? :D Tracę nadzieję dla żółtych :(


  • Jinno się wczoraj ładnie broniło;p Ale Chunjo dzisiaj coś przysypia:D Gdzie te koxy się ja pytam? :D Tracę nadzieję dla żółtych :(

    W chunjo już nie ma koxow. Byłem ja i Aphro to jeszcze ktoś się w miarę bił xD teraz już żółci wymierają. Na ch2 masz DA ale oni niekonfliktowi więc raczej pierwsi nie będą bić, a tak to mmm.. po 16 ludzie najczęściej u żółtych są xD

  • No jak? A te Kriszny etc? oO

  • No jak? A te Kriszny etc? oO

    nie żebyś coś Helix. Ale z Tobą nie ma się co bic 5.5k hit w ochronke więc po co zapraszasz jak nie możesz uStac jednego wpka ? Kasztan tez ladnie 4.2k hit lapie czekam na wojenny nasior I będę widziany na dymach essa


    No jak? A te Kriszny etc? oO

    A to pytaj tych Kriszn mordziasty XD

    dobrze że pogrom skończył gre mogę spokojnie wsiąść na 65 miecz Bo w red Ani blue nie ma dobrych mieczy Milego dnia pseudo gildie :D


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • nie żebyś coś Helix. Ale z Tobą nie ma się co bic 5.5k hit w ochronke więc po co zapraszasz jak nie możesz uStac jednego wpka ? Kasztan tez ladnie 4.2k hit lapie czekam na wojenny nasior I będę widziany na dymach essa

    Nie to żeby coś Kriszna. Ale Jak już wbija taki mix jak ja i nie ma nawet kto królestwa bronić przed ów mixem to słabo :rolleyes:

  • Nie to żeby coś Kriszna. Ale Jak już wbija taki mix jak ja i nie ma nawet kto królestwa bronić przed ów mixem to słabo :rolleyes:

    A to mam rzucić realne życie I plany bo ten wyżej wymieniony miks wlazl do chunjo we [ciach] u was tylko Kasztan I Nersey ma dmg Milego :D


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem pseudocenzurę.

  • dobrze że pogrom skończył gre mogę spokojnie wsiąść na 65 miecz Bo w red Ani blue nie ma dobrych mieczy Milego dnia pseudo gildie :D

    szkoda ze na reszte masz po 50 buahhahaa

  • nie żebyś coś Helix. Ale z Tobą nie ma się co bic 5.5k hit w ochronke więc po co zapraszasz jak nie możesz uStac jednego wpka ? Kasztan tez ladnie 4.2k hit lapie czekam na wojenny nasior I będę widziany na dymach essa

    Kriszna XDDD U CIEBIE PRZY ABSIE 90MIECZE DMG jest jakie jest więc to że nie mam biologa, mam mało na umy eq + patrz różnica lvl (95 a 110+) i miałem 70miecze to i tak dużo nie zmieniało. Za mało na umy,biolog wisi lvl i nie ta alchemia :D jeśli kiedykolwiek wrócę to rób eq na szpony ;)

  • szkoda ze na reszte masz po 50 buahhahaa


    Kriszna XDDD U CIEBIE PRZY ABSIE 90MIECZE DMG jest jakie jest więc to że nie mam biologa, mam mało na umy eq + patrz różnica lvl (95 a 110+) i miałem 70miecze to i tak dużo nie zmieniało. Za mało na umy,biolog wisi lvl i nie ta alchemia :D jeśli kiedykolwiek wrócę to rób eq na szpony ;)

    mowi to typ co złapał od @naksena 27k zasadzka A on bez biologia xDDDDD mam 60 szpony e wojennym Longer ;D

  • mam 60 szpony e wojennym Longer ;D

    wiem mordziasty ale posiadając likana 100+ u red więcej na umy koło 50-70 planuje , (lepsza alchemia) troszkę ABS to jest koło 30-40, moje 80 skromnie luda po biologu i będziesz bił 3/4mniej :D

  • No jak? A te Kriszny etc? oO

    dobrze że pogrom skończył gre mogę spokojnie wsiąść na 65 miecz Bo w red Ani blue nie ma dobrych mieczy Milego dnia pseudo gildie :D

    ide kupic runika i Cie zjade mixie :D
    kup troche eq z abs a nie caly czas placzesz ze nie masz set : d

  • wiem mordziasty ale posiadając likana 100+ u red więcej na umy koło 50-70 planuje , (lepsza alchemia) troszkę ABS to jest koło 30-40, moje 80 skromnie luda po biologu i będziesz bił 3/4mniej :D

    no na likana to brak kd nawet tylko Xbox coś bije likanem reszta to poop Ale na likana mamy fajna broń j tak xD

  • no na likana to brak kd nawet tylko Xbox coś bije likanem reszta to poop Ale na likana mamy fajna broń j tak xD

    Mam brońke na tego likana i reszte dmg "przeniose" z bodego tylko muszę się dogadać z właścicielem XDDD ?( z resztą postawiłem sobie poprzedni cel żeby kogoś zglebować i sie udało :3 inne cele dość wysokie też więc zobaczymy :D NIECHĘTNIE ZDRADZĘ że coś działam z likanem :D:swir:

  • Mam brońke na tego likana i reszte dmg "przeniose" z bodego tylko muszę się dogadać z właścicielem XDDD ?( z resztą postawiłem sobie poprzedni cel żeby kogoś zglebować i sie udało :3 inne cele dość wysokie też więc zobaczymy :D NIECHĘTNIE ZDRADZĘ że coś działam z likanem :D:swir:

    działaj z chęcią się popiore z psem dobrym xD

  • ide kupic runika i Cie zjade mixie :D kup troche eq z abs a nie caly czas placzesz ze nie masz set : d

    2 ręka boli bardziej :-D nie sądzisz? :D pamiętasz 122k? :phatgrin:




    :rofl:

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998