Ładowanie patcha do 99%

  • Witam, mam problem z aktualnym patchem. Ładuję się on do 99% i dalej nic się nie dzieje, nie mogę uruchomić gry, nie pojawia się żaden błąd. Jak mogę rozwiązać ten problem?

  • Nie tylko u was u mnie to samo,podobnie maja znajomi patch laduje sie do 99,0% i nadal pisze Pobieranie i to dosyć dlugo :/

  • U mnie oczywiście to samo. Ta gra jest kompletnie źle zrobiona pod względem technicznym, co aktualizacja to jakiś bug i nic z tym nie robią. Jeśli ktoś z Was coś bedzie wiedział na ten temat jak to naprawić to niech pisze bo mnie zaraz coś strzeli...

  • Mam ten sam problem X(X( już od 20 minut mi tak mam i co tu teraz zrobić ? ?(?(

    Bycie szczerym może nie da
    Ci zbyt wielu przyjaciół
    ale zawsze da ci tych
    Właściwych
    :lovemetin: :56:


    Kontakt zemną gg
    gg 57641229

  • U mnie też nic nie pomaga...
    // EDIT: Sprawdzcie Zapore systemu windows. W panelu sterowania, jak dałem na off i metin gotowy do gry.

  • U mnie to samo, myślałem że jeszcze dobiję sobie 25lvl przed pracą na Tasmanii, i zrobię konia, natomiast będę chyba też musiał zrobić reinstal, 15 minut i nic, zdarza się, nie ma co narzekać Panowie ! :)

    Negros Szaman Smok Breake- 35lv OFF :sleeping:
    Tasmania Szaman Smok Incorrect- 25+lv OFF :sleeping:
    Etolin Ninia Dagger IncorrectV2 - 35lv ON :phatgrin:

  • Witajcie metoda prób i błędów udało mi się włączyć patcher.
    Wystarczy usunąć wszystkie pliki w katalogu, nie dotykając folderów:P
    Następnie pobrać ze strony "patcher" - uruchomić, ponad 50% plików już macie, zostaną do ponownego pobranie, te co zostały usunięte.
    Tak jak na obrazku foldery zostaw, resztę plików pojedynczych usuń i uruchom patcher pobrany ze strony - około 15 minut i możesz grać :)


    oBciG0H.jpeg

  • Potwierdzam u mnie też działa ;D Dzięki ;)

  • Witam serdecznie ekipie, ja też dosyć często mam taki problem. Wystarczy że wejdzie mikropatch który może nic nie zmieniać a launcher od razu dostaje wylewu do mózgu, no ale cóż jeden informatyk pracuje w GF więc nie ma co zbytnio liczyć na niezawodność :D pozdrawiam wszystkich dalej borykających się z bugami i życzę dużo wytrwałości i opanowania w dalszych przygodach z naszą ukochaną grą :)

  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny