Posts by Dance4Me

    @Art @Ingolf Sporo widziałem już bugów w tej grze od zamiany ekwipunku w żółć po niewidzialny ekwipunek , ale z lekka przesada wchodzę podropić Odłamki Do Katakumb a tu zonk brak tekstur . To nie jest wina u mnie tylko od strony metina , i w zasadzie pisze w tej kwestii nie Tylko w swoim Imieniu bo takie coś to się powtarza notorycznie . Proszę o zapoznanie się z tematem i wyciągnięciem wniosków .



    Ja bym się nie chwalił. Jeszcze dostaniesz bana za wallhacka czy coś :phatgrin: . GF nigdy się nie myli.

    Czy ten item do sprawdzania stopnia, "jakości" czy jak to się tam nazywa od handlarki psuje peta? Podobno użycie tego na pecie <81 lvl potrafi zepsuć skoki np. skakał co 5 lvli, po użyciu tego czegoś skacze co 6. Mógłby ktoś rozwinąć temat?

    Aby otrzymać możliwość zmiany królestwa w tym evencie trzeba mieć postać z innego serwera w innym królestwie? Czy po prostu każdy gracz otrzyma w ramach tego eventu możliwość zmiany bez względu na to czy zachodzi konflikt królestw?

    Parodią jest, że mając peta perfa, trzeba go mixować po x * 100 dniach, bo będzie już dużo lepszy. Biznes i tyle. xD


    Dni przy mixowaniu powinny się kasować, lub zyski z "wieku peta" nie powinny być przeliczane przy mixowaniu od zera.

    Zmiany są robione typowo pod zysk, to normalne.


    Alchemia ? Powinno być wprowadzone coś w stylu łączenia wybornych. W sensie masz np. rubin wyborny wartosc srednie i chcesz go ulepszyć to potrzebujesz dokładnie taki sam rubin, żeby "dołączyć" go do starego dodając / zwiększając jego bonusy. Żeby to utrudnić można by było ustawić, że jest na to powiedzmy 30 % szans.


    Mixowanie petów ? Obecnym systemem tak jak w alchemii GF chce wyciągnąć jak najwięcej forsy. Tam cory w is, tutaj trzeba mixować peta co jakiś czas. Wmixujesz perfa na 200 dniach życia, musisz go przetasowywać na 400 dniach... i tak dalej - abonament na peta :) . Tasowanie petów nie jest może totalnie głupim pomysłem... ale... czas życia peta powinien się resetować do 1 przy mixowaniu, albo powinny być doliczane tylko te % statystyk, które zostały zyskane wcześniej przed mixowaniem np. czekałeś z petem 200 dni, wyexpiłeś go, zyskałeś na tym powiedzmy 4% pz, więc z każdym mixem doliczana jest ta sama wartość.

    Według Mnie!!!


    Wyłączanie żywiołów jest bardzo dużym błędem ponieważ :
    -wyłączacie zarobek wielu ludzi {Robienie Naszyjników butów itp}
    -Zwiększenie Trudności Gry !


    Wiele osób straci na tym ponieważ, długo robili swoje eq do expa np. na wiatr do expienia w lesie a po tej aktualizacji będzie bezwartościowe .

    A kogo to obchodzi, że to eq będzie bezwartościowe? Jak wprowadzali wiatr to martwiłeś się o los ludzi, którzy mają eq 15magia 20diabły? xD


    Teraz w lesie można expić w eq 1 bon. Czy tego nie uważasz za parodię? xD

    Nawet jeśli Art to wyśle gdzieś wyżej, a nie do kosza to jego zmiany zostaną potocznie mówiąc "olane". Nie ma sensu też wypowiadać się w tym temacie tak rozlegle proponując lepsze rozwiązania bo to strata czasu :P.


    A ja tu sobie zajadam popkorn i śmieję się z tej całej sytuacji i płaczów :thumbsup:


    Zmiany w obecnej postaci to zysk dla GF. To, że wy macie robić alchemię od 0 GF nie obchodzi. Trochę popłaczecie i zrobicie drugi raz. :rofl:

    Przewidywalna zagrywka GF z alchemią.


    A co do osób, które płaczą nad nowymi zmianami... zafunduje jedno wkurzające hasło (kiedyś też mnie wkurzało, teraz się przyzwyczaiłem :rofl: ) :
    "Gra idzie do przodu i tyle"

    Kiedyś wprowadzenie groty, potem wprowadzenie map 90lvl, teraz alchemia. Nic dziwnego. Gra się rozwija :P

    Ja bym tak nie rozpedzal sie z ta tytanka, wcale taka dobra w pvp nie jest. Tarcze na klasy o wiele czesciej sprawdzaja sie lepiej, tytanka moze byc lepsza tylko na jakichs naprawde duzych zadymach gdzie lata kazda klasa i profesja x2 z przeciwnikow.

    Nie bawiłem się w liczenie tylko to przetestowałem i mając ponad 40 % abs umki (wliczając 10% tytanka) i 50+ % abs różnica między tarczą klasową jest bardzo mała typu:
    4,500 obrywasz z tytanką+9
    4250 z tarcza klasowa+9


    Już nawet bijąc się z 2 rożnymi klasami naraz nie ma sensu bawić się w rotowanie tarczami jeśli jest się dobrze ubranym. Podsumując, nie zgodzę się z Tobą, że tytanka nadaje się tylko na duże zadymy.