Posts by Breake

    no tak, na odłamach niestety dla niektórych świat się kończy :thumbdown: Mniej botów jest dzięki temu zabiegowi.

    @Robercik. Skończyłem jak zablokowali odłamki do handlu. Im dalej od tego tym lepiej :)
    Z każdej aktualizacji jest coraz gorzej. Wszystko jest psute lub drop regulowany do zera :)

    Gram właśnie daggerem, tyle ze 2 skuł zrobiłem wirujący, mówisz ze lepiej będzie zmienić na Chmurę ? Sztyletami można bić na Alchemii, na pewno hity będą spore, co tyczy się Archera, z tego co testowałem to hity z łuku są większe, natomiast nie wiem jak to wyglada przy Abs. Dzięki śliczne za film, oglądałem masę, ale nigdzie nie mogłem znaleźć łuku.

    Jest naprawdę sporo filmów na YT jak dagger 35 - 55 lvl składa ludzi na zasadzkę. Ja gram od zawsze daggerem i Ci powiem że ze skillami na P robi masakrę nawet na tym 35 lvl. Podstawa to eq no i skille, jeżeli chodzi o umiejętności proponuję zasadzkę i trująca chmurę. Nawet jak ktoś będzie miał abs na sztylety to możesz go złożyć na chmurę ;) Druga sprawa po założeniu alchemii możesz zawsze bić też z sztyletów, a u archera pozostaje łuk...


    Jeden z lepszych filmów które mogę Ci polecić i to tennnnnnnnnn, jest tu pokazana siła daggera na 55 lvl ( chcesz mieć mniejszy ale 55 to ideał do zabaw ).


    Filmik

    Witam, mm straszy dylemat, mianowicie mam daggera 35lvl, i zamierzam niebawem zrobić mu Alchemię, oraz skille podciągnąć do P ( Wyzwojować ) eq mam już w miarę do pvp, problem tkwi w tym, że postać ma służyć do bicia botów, i noobków na m1/m2 Dolinie, małych pvp, i czasami żeby zbić metka, podropić na ewencie. Pytanie moje, co lepsze ? co będzie więcej biło przy założeniu że przeciwnik będzie miał minimum 50% abs na sobie na sztyl/strzały ? chciał bym zasięgnąć opinii tylko doświadczonych graczy, którzy takowe postacie posiadali :) Pozdrawiam.

    Pytanie z innej beczki, mam problem z postacią po fuzji serwerów, doładowałem konto w SM, wchodzę do is, i jedyne co mogę kupić to skrzynki z expem, 4 i nic wiecej, wyskakuje błąd że dla mojej postaci nic nie jest dostępne, konto powiązane ze steam, aczkolwiek nie byłem aktywny na nim ponad rok czasu, ani przez steam, ani przez stronę nic nie można zakupić, support nie odpowiada 3 dzień, czy ktoś z was miał podobny problem ?

    Dagger, BM tez kozak, ale już nie na wojny, typowo tylko skille, Dagger jest kozacki do PVP zasadzka wirujący szybki robią na prawdę robotę. Archetyp tez ładnie wali, ale SBS strzały ma prawie każdy noob, wiec i w èq do expa ludzi bd bić mniej.

    Jeżeli chcesz stać na 35 daj 35 wit reszta int jeżeli 55lvl daj w wit 55 reszta int/zr , chyba ze wolisz mieć więcej hp niż troszkę więcej bić ze skilli, to wymaxuj hp/int

    Najlepszym pomysłem było by wprowadzenie takiej wersji gry, by automatycznie wykrywała odpalone oprogramowanie i banowała boty, bądź w ogóle wyłączała się gra po wykryciu. Wiemy wszyscy ze przez boty gracze uciekają, o Tasmanii wylęgarni tego dziadostwa nie wspomnę. Walka z wiatrakami to jest, ale gdyby GF się postarało , uporali by się z tym, najwidoczniej maja w tym biznes. To jest problem nr 1 tej gry. Pozdrawiam.

    A powie mi ktoś, bo już dawno mnie nie było, ale wróciłem do gry na |Tasmanii, Smok 30lvl 3 skille odblokowane na 42 dni skoki regularne co 5 lvl od 0,4 do 0,8 to dobry smoczek ? na 30lvl ma 3,8 pz 2,7 defa i 4,4 PE. Co myślicie ? coś fajnego, czy raczej standard ? Pozdrawiam.

    po takiej aktualizacji, nasówa mi się na myśl Aktualizacja , z wiekszym lvl nowymi zbrojami i np broniami na ktore potrzebne będzie masa pereł... [CIACH], muszę kupić laptopa, szkoda tylko że cały tydzień w pracy po 12h, ale na wyspach żeby się wybić, niestety to norma. Mam nadzieję że za 2 3 tygodnie będé już mógł grać z wami wszystkimi ! :) Pozdrawiam, Incorrect :)


    Moderator Ascoran:
    Usunięto brzydkie słowo.

    Nie wiem jak wy, ale ja jestem na prawdę w wielkim szoku, za szkaty od 70 co 10lvl dodania zmianki rady egzo ? pieczęć i odrzywka dla nowego gracza za free ze szkaty ? Tego jeszcze nie grali ! Na prawdę wielki props, mam nadzieję że niebawem dużo osób wróci z priv serwerów i upadnie kazdy co do 1. To na prawdę przełomowy czas dla tej gry, a widzac taką aktualizację, aż chce mi się władować kasę w IS i bić te lvl, szkaty z bossow, mealy itp bez gildii z mozliwoscia PT ? GZ juz to zniwieluje w wielkim stopniu zarobek na znanym portalu ludzią z top, a otworzy drogę graczą, ktorzy nie walą tysięcy w IS. Jeszcze te eventy z rybami, czuję że rybie wnętrzności których nikt nigdy nie kupował, zaczną być kupowane masowo podczas ewentu. Na prawdę bardzo wielkie gratulacje dla całej załogi Metin 2 i całego GF, jestem pod takim wrażeniem że chciał bym osobiście podziękować całemu GF za takie zmiany, jeszcze tylko pomyślcie nad dobrym HackShield i ta gra, odzyska swoją świetność w 100% BA śmiem twierdzić, że nawet będzie grywalna w dużo większym stopniu niż kiedykolwiek, teraz nawet nie wiem czego się spodziewać w kolejnych aktualizacjach, po tak potężnych zmianach, a to bardzo cieszy. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim, jak i wszystkich porządnych graczy. Pozdrawiam ! ! ! :)

    Dokładnie, na tym lvl to pierwsze 2 spoty biegać, bronie dropia tak jak na pozostałych, chociaż na Mieszanym pod komnatą smoka, było by lepiej, więcej mobów, bądź maxi maxi, ale to nie na tym lvl i nie z takim eq. Poczatek zdecydowanie będzie dobry, P.S na 75 mogą lecieć słabo, najlepiej 77+ :)

    Dokładnie z ust mi wyjęłaś te słowa. Na + duży + ale narzekają zazwyczaj ludzie, którzy chcieli by wpakować w is ale ich nie stać i mają ból 4 liter zazwyczaj są to dzieciaki z podstawówki i gimnazjum, IS był i będzie, a kiedyś a dziś, bez porównania, ale i tak powiedzą że kiedyś grało się lepiej, chociaż nawet niepamiętają czasów dodania groty, i syriusza, jako pierwszą broń na 90. Pozdrawiam.

    Ooo tego nienawidzę. Na tym serwerze ludzie honoru nie mają. Wczoraj mi jakiś żółty przyszedł i zaczął zabijać postki które sobie expiłem. I tak przez półtorej godziny. Mało tego, latał za mną po innych kanałach. Skąd się tacy ludzie biorą.
    Jestem w stanie zrozumieć gdy ktoś z innego królestwa wbije i ukradnie spota, bo ma lepsze eq. Jest silniejszy, spoko. Lecz gdy ktoś ksuje, bądź przeszkadza to grać się odechciewa.
    Ach, jak miło czasem ponarzekać <3
    Takie pytanko dla wyższych lvli, czy 1 poziom katakumb jest zajmowany?

    Katy są zajmowane, pierwszy poziom oczywiście, okolice mostu, ale to przez ludzi, którzy klepia tam dla mamony :) chociaż mapa jest duża, a resp bardzo szybki, więc pare osób sie zmiesci spokojnie na każdym z CH :)

    Pograłem sobie troche i musze przyznac, ze ta gra jest masakrycznie nudna xD
    Podziwiam ludzi ktorzy pakuja tysiacami w is kiedy na rynku tyle fantastycznych gierek stoi :P

    Jak dla mnie zabawa zaczyna się od 75 gdzie masz Grotę, DC, Baronową. Ale fakt, ta gra to tylko bicie mobów, i przeciwnych klas, w zasadzie nic więcej, aczkolwiek, kto nie lubi sobie poexpić, nie chciał by solo ubić smoka, czy tam nemerke, i być No.1 w pvp ? :) Pozdrawiam.

    @Breake nie zawsze jest w życiu jak się wymarzy, niestety ;) im dłużej poczekasz tym bardziej będzie ci się chciało grać i odrobisz wszystko hehehehe, powodzonka :D

    Przez tego laptopa, nabrałem tyle cierpliwości, że śmiało mogę porównać się do mnicha z Shaoilin. Ale co prawda to prawda ! :)

    Cholender, wiecie jaki jest ból grania na 10 letnim laptopie na 1 rdzeniu z 1gb ramu ? na Razer Booster jednak udaje się i można biegać dropic po m1/m2. O jinno mogę zapomnieć, a tak bardzo chciał bym już iść expić, kupić sobie eq, to muszę czekać, aż mi komputer z naprawy wróci :(

    Jeżeli masz zamiar robić skille na tej postaci, polecam ci linaka, jako dropek do m2 postać znakomita, eq jest w miarę tanie, a ku to już w ogóle. Dmg oczywiście purpura ma duużo większe niż aura, co przekłada się na eektywniejsze zbijanie metków. Pozdrawiam ! :)

    A ja właśnie 9 czerwca wracam z Anglii już na stałe do PL !!! w końcu !! :D
    Widzę, że IESOMANIA (czy. Tasmania) zabiera i Wam graczy teraz już częściej NORM a nie BUSY ;<

    Coraz więcej ludzi wraca, brexit niebawem będzie, ja jadę tylko dorobić na jakies pół rok. Tez już sie tam troszeczkęcnasiedziałem. Tasmania wciąga ! :)

    Brawo ! Popieram oczywiście pana wyżej, standard gry jest dużo lepszy niż kiedykolwiek, natomiast większość graczy tego nie dostrzega. słabsza maszyna ? nie zapominajmy o tym że jeszcze 8 miesięcy temu, graczy było na prawdę dużo mniej, swego czasu na takim Negrosie nie było lagów, grało się komfortowo, teraz graczy jest dużo więcej, są ulepszenia, staraja się i naprawiają bugi, dodają nowości, od ponad pół roku są cały czas EVENTY dosłownie cały czas, jak nie blaski, to piłki, heksy, dodatkowy exp, większy drop yang, czy kiedykolwiek tak było ? nie graliście zatem chyba pare lat temu, gdzie na ZUO czekało się do świąt Bożego Narodzenia, a o dropie itemów z IS w grze mogliśmy tylko pomarzyć ! Na prawde zmian jest masa i wszystkie na +. Dziękuję bardzo całej załodze Gameforge całemu Teamowi wszystkim Moderatorom forum za pracę, i czas który poswięcacie tej grze, na jej udoskonalanie, bez was nie mógł bym się cieszyć z tej gry, i chodź jestem z nią odkad powstał s3 Obsydian, nadal czerpię z tej gry bardzo dużo radości, i nie wyobrażam sobie żeby od tak ta gra znikła. Dziekuję też starym graczom, jak i nowym, za to że gracie uczciwie, bez nas graczy tej gry tez by nie było. I przestańcie narzekać, jak stare dziadki, bo na prawdę od roku 2007 do teraz, jest na prawdę bardzo na +. Pozdrawiam i zyczę wam wszystkim miłej gry, oraz dobrego eq i wyskoich lvl. Niech Metin2 będzie z wami ! :mkay:

    U mnie to samo, myślałem że jeszcze dobiję sobie 25lvl przed pracą na Tasmanii, i zrobię konia, natomiast będę chyba też musiał zrobić reinstal, 15 minut i nic, zdarza się, nie ma co narzekać Panowie ! :)