Wielki Event Gildyjny 2015 - dyskusja

  • ooOo tak szybko? Widzę, że chociaż ruszyła jakaś dyskusja w tym temacie. Dodatkowy "fejm" zawsze się przyda. W swoim stylu oczywiście napisze, że jednak nie macie potrzeby dalej spamować na temat naszej gildii, bo poprzez udział w prawie każdych eventach raczej już większość wie, z czym kojarzy się NWO :D


    "NWO" nie ma takiej gildi jak NWO. Wiec kto wyslal te obrazki? Wszystkie gildie wypisane pelna nazwa tylko "NWO" jako skrot. Czyzby jakies znajomosci skoro nawet skroty sa uzywane dla pewnych gildi a dla innych nie?


    Jeżeli masz wątpliwości w istnienie gildii "NWO" to możemy je rozwiać na arenie :D:D Proszę tylko o jedno, tematem przewodnim RK Wetara jest "NWO", więc tutaj nam tego oszczędźcie ;p
    Tak jeszcze w celach wyjaśnienia. Żeby inni wiedzieli. Gildia, która ma problem ze skrótem "NWO" to CrystalMoon - ekipa, której nie widać na liście gildii, których ss zostały wysłane. Domyślam się, że winę na kogoś trzeba zrzucić? Ale to nie "NWO" wysyłało Wasze zgłoszenie...


    Post w temacie głównym wygląda tak jakby był tylko informacją - tytuł "kolejność zgłoszeń screenów". Może coś się zmieni.

    Quote

    Czyzby jakies znajomosci skoro nawet skroty sa uzywane dla pewnych gildi a dla innych nie?

    Znajomości? Owszem! Znajomości są, oczywiście znajomości takich eventów! :D WEG 1 EDYCJA Możesz zerknąć w ten temat, znaleźć podobny etap, następnie rundę 9 i najlepiej nic nie pisać. Wtedy 8 ss w 10 minut. Teraz niestety 5 ss zajęło nam aż 20 minut i wiedząc jak to wyglądało kiedyś (czasowo) nie liczyłem na takie miejsce. Noo ale udało się, zabawa się dopiero zaczyna, gildia się rozkręca ;D
    Swoją drogą, czas nadesłania prac też mógłby się pojawiać ^^


    EDIT: p.s. DezerterSQAD fajna prezentacja :mkay: (moim zdaniem najlepsza z tych co widziałem na yt xD)

  • bo poprzez udział w prawie każdych eventach raczej już większość wie, z czym kojarzy się NWO :D


    NWO a co to jest ? Nic mi nie mówi ta nazwa. Tej gildii nie ma w zgloszonych do eventu. Wyraznie jest napisane, ze w temacie trzeba podac nazwe gildii a NWO to nie nazwa czyli takie zgloszenie powinno byc odrzucone lub nalozona kara czasowa za zle wypelnienie. Po cos jest wymagana "nazwa gildii" w temacie. Oczywiscie gratuluje spostrzegawczosci i zgrania gildii.


    Do Teamu.
    Ktos znalazl 3/4 obrazki wyslal i jest lepszy od graczy co sie starali, tracili czas by znalezc wszystkie 5 screnow ?????? :rofl:


    Cos tu chyba trzeba pomyslec.

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • Znajomości? Owszem! Znajomości są, oczywiście znajomości takich eventów! WEG 1 EDYCJA Możesz zerknąć w ten temat, znaleźć podobny etap, następnie rundę 9 i najlepiej nic nie pisać. Wtedy 8 ss w 10 minut. Teraz niestety 5 ss zajęło nam aż 20 minut i wiedząc jak to wyglądało kiedyś (czasowo) nie liczyłem na takie miejsce. Noo ale udało się, zabawa się dopiero zaczyna, gildia się rozkręca ;D
    Swoją drogą, czas nadesłania prac też mógłby się pojawiać


    Nam rowniez odnalezienie wszystkich miejsc zajelo jakies 20-25min. Przez problemy z mailem stracilismy jakies 20min ;p Jednak jak na takie przygody uwazam, iz 9 miejsce na start nie jest zle. Event poki co oceniamy bardzo pozytywnie. Cala gildia chetnie sie bawi. :mkay:

  • Nie zakumaliście moi drodzy.
    Nie podałam żadnej punktacji ani żadnego rankingu, to co podałam to JEDYNIE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
    Oceniać będziemy na koniec etapu ze screenami.


    Jednak widzę ze już na początku szukacie dymu, co było do przewidzenia :)
    Skrót Wam się nie podoba, a mnie się nie podoba ze 90% gildii nie potrafiło poprawnie wypełnić zgłoszenia zgodnie z szablonem, powinniśmy je odrzucić wszystkie ?
    Zostało by może z 10 gildii po pierwszym etapie.
    Nie czepiajcie się szczegółów nie mających wpływu na wyniki bo my tego nie robimy i chyba lepiej by tak zostało prawda?


    Problemy ze skrzynka pocztową są, można je obejść wysyłając zgłoszenia z poczty na gmailu, dlatego tez przyjmujemy korekty zgłoszeń do WEG ze zmiana maila z którego nadsyłane będą prace.
    Oczywiście do mnie na pw nadal można wysyłać, jak komu wygodniej :)

  • Na dolinie rwaliśmy włosy z głów, ktoś się zgodzi?

    Haha, to prawda, pewnie niejednej gildii dolina przysporzyła najwięcej główkowania (nam też!), skały tak bardzo identyczne :D

    lv 90, samos, jinno, SHIELD.

  • Haha, to prawda, pewnie niejednej gildii dolina przysporzyła najwięcej główkowania (nam też!), skały tak bardzo identyczne :D


    Ta a jak się ma jakąś jaśniejszą grafikę (tak jak ja X( ) to można było szukać a szukać. U mnie nie było widać tej rysy jak na obrazku, więc miałam spory problem na dolinie ;( (dobre 45 minut tam spędziłam :phatgrin: ). Dobrze że nie jeździłam sama :D

    "Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"



  • NWO a co to jest ? Nic mi nie mówi ta nazwa. Tej gildii nie ma w zgloszonych do eventu. Wyraznie jest napisane, ze w temacie trzeba podac nazwe gildii a NWO to nie nazwa czyli takie zgloszenie powinno byc odrzucone lub nalozona kara czasowa za zle wypelnienie. Po cos jest wymagana "nazwa gildii" w temacie. Oczywiscie gratuluje spostrzegawczosci i zgrania gildii.



    Nie płaczcie już :D

    Zakończenie przygody z grą oraz forum.


    04.12.2017r.


    steam - h00teK

  • Nikt nie placze tylko ten skrót mi nic nie mówił.
    Szczerze to skrót NWO przetłumaczyłem sobie tak : NobkiWetaruOnline
    bez obrazy :D Znajac tylko skrót można go sobie tłumaczyć jak sie chce :)

    Gram dla zabawy , nie dla korzysci.



    FermekDiumar (Fermentynek) 106lvl bm

  • TheNameless
    Popsułeś zabawę, a już robiło się ciekawie czyli standardowo, oskarżenia o znajomości, wspieranie jakichś gildii przez Zespół, łapówki itd ;p
    Pewnie te oskarżenia powrócą po publikacji ocen za pierwszy etap, ciekawe kogo tym razem poszukiwacze afer wezmą na celownik.


    PS
    Oceny za pierwszy etap powinny się pojawić jutro.

  • EDIT: p.s. DezerterSQAD fajna prezentacja :mkay: (moim zdaniem najlepsza z tych co widziałem na yt xD)


    Chętnie zobaczymy Waszą :)

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • TheNameless
    Popsułeś zabawę, a już robiło się ciekawie czyli standardowo, oskarżenia o znajomości, wspieranie jakichś gildii przez Zespół, łapówki itd ;p
    Pewnie te oskarżenia powrócą po publikacji ocen za pierwszy etap, ciekawe kogo tym razem poszukiwacze afer wezmą na celownik.


    PS
    Oceny za pierwszy etap powinny się pojawić jutro.


    Popsuł czy nie czas pokaże. ;)

    "Z głupotą sami bogowie walczą nadaremno"



  • Witam Muzha czemu screny gildi Widmo nie zostały przyjęte wyraźnie jest napisane-Był czas do dwóch godzin od momentu pojawienia się screnów 19:32-21:32 więc nie wiem dlaczego moja gildia nie została zakwalifikowana czekam na wyjaśnienie tej sprawy i pozdrawiam

  • ThePeGaZ
    A przyszedłbyś na IRC i latwiej bylo by wyjasniac.
    Jednak skoro nie to powiedz mi gdzie to zgloszenie zostalo wyslane, na e-mail czy do mnie na pw ?

  • Odpisuje dopiero teraz trochę późno ale cóż wszystko wysyłam na podany e-mail więc doszło na 100%

  • Przyznam, że 1 obrazek dość trudny do odgadnięcia . Pozostałe dość charakterystyczne w zgadywaniu, wymagały mniej czasu.


    Dlatego gildie, ktore odgadna prawidlowo wszystkie ss, powinny byc przed gildiami ktore wczesniej wysla 3-4 poprawne ss.