Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Rubinum (RO) + Rubinum (CZ) + Rubinum (HU) + Rubinum (PL) Corundum (Europa Wschodnia)


    Romania (RO) + Jawa (PL)Carpathians (Europa Wschodnia)


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by Reverse ().

  • Na chwile obecną są prowadzone prace :) więc trzeba czekać proszę o Cierpliwość i żadna z 3 osób wymienionych nie ma tutaj wpływu na to ;x tak samo czekamy jak wy.

  • Ingolf

    Jak już to jesteś to odpowiesz na pytanie, które było wielokrotnie zadawane. Jak teraz będzie wyglądała sytuacja z GMami?
    Polityka GF się zmieniła,czy nadal nie? Bo żaden GM nie może mieć admina na serwerze, gdzie gra.

    vCe0W6E.png

  • Ingolf

    Jak już to jesteś to odpowiesz na pytanie, które było wielokrotnie zadawane. Jak teraz będzie wyglądała sytuacja z GMami?
    Polityka GF się zmieniła,czy nadal nie? Bo żaden GM nie może mieć admina na serwerze, gdzie gra.

    Posłużę się słowami Arta: nasze możliwości kontroli są ciut większe niż kiedyś :p

    Obsada serwera Polska jest już ustalona. Na dniach ukaże się info na forum oraz w TeamPage.


    Prosze o spokój, bo Reverse będzie Was upominał. 8)

  • Jeśli wcześniej miałeś/miałaś rozszerzony magazyn, przedmioty te też zostaną przeniesione do magazynu ItemShopu.

    A jesli mam zawalone cale 5 stron magazynu is? Nie pomieści mi sie to wszystko w 3 stronach magazynu i 5 is

  • Wyczaiłem sprawe.... kompletnie nie opłaca się tego dropic noo chyba ze lubicie sie denerwować.

    Rękawica nie działa na ta skrzynie. Kupujesz rekawice w IS a tu taka niespodzianka :)

    Wczoraj godzina 20-21 10 metkow w m1- 2 ebo szkaty. Po godzinie 22, 120 metkow w m1-0 szkat. Chwilowo byl włączony drop, a poteem go zmniejszyli prawie do zera. U innych osob co dropily podobna sytuacja

  • Wyczaiłem sprawe.... kompletnie nie opłaca się tego dropic noo chyba ze lubicie sie denerwować.

    Rękawica nie działa na ta skrzynie. Kupujesz rekawice w IS a tu taka niespodzianka :)

    Wczoraj godzina 20-21 10 metkow w m1- 2 ebo szkaty. Po godzinie 22, 120 metkow w m1-0 szkat. Chwilowo byl włączony drop, a poteem go zmniejszyli prawie do zera. U innych osob co dropily podobna sytuacja

    Po prostu jest mała szansa na wydropienie tego przedmiotu. Ot, cała tajemnica.

  • Zrobiłem kolejne czystki w dziale oraz nagrodziłem niektórych autorów swoich zbędnych wiadomości.

    Przypominam, że temat dotyczy zmian w grze.

    a nie mówiłem, że bedą czystki ^^. oj w tym moje 2 posty X/ I'm sorry


    A żeby nie było że post to spam to myślicie kiedy kolejna fuzja :rofl:


    Tym razem wszystkie serwery w jeden! Tak, to jest nam potrzebne:thumbup:


    ......


    Wiecie może czy takie rzeczy jak przepustki itd. które teraz są nie połączone po fuzji się połączą... Mowie o przpeustach z isu, w magazynie zajmują mi 10 wolnego pola po 3 sztuki każda? Albo przykładowo sukna, na niektórych postaciach (gdzie niezaczęsto gram) mam po 10 sukn i każde odzielnie. I nie chcą się za nić połączyć

  • Wszystek stanie się jednością!

  • Wiecie może czy takie rzeczy jak przepustki itd. które teraz są nie połączone po fuzji się połączą... Mowie o przpeustach z isu, w magazynie zajmują mi 10 wolnego pola po 3 sztuki każda? Albo przykładowo sukna, na niektórych postaciach (gdzie niezaczęsto gram) mam po 10 sukn i każde odzielnie. I nie chcą się za nić połączyć

    powinno Ci się wszystko połączyć i tracić do IS, o ile przedmioty mają taki sam opis ;)

  • Jeżeli nie podoba się spam, to może czas zmienić coś na tym forum? Przecież jakoś punkty trzeba zdobyć na to by móc korzystać z marketu, a wiadomo że za hejtowanie Teamu, dostaje się najwięcej lajków, co za tym idzie więcej punktów :)

    Ale nikt na to nie wpadnie :)

    Moderator Reverse:
    Podmieniłem słowa na bardziej właściwsze.

    Edited once, last by Reverse ().