Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • Pytam, bo oglądałem jinno i widziałem więcej sklepów na Diumarku . i to o jakieś 30%

    Liczba sklepów nie odzwierciedla liczby graczy. Jak ktoś z dropem poszaleje to potrafi wystawić 5/6 sklepów. Więc nie można zakładać że na jednego gracza przypada jeden sklepik. A że na Diumarze więcej dropili a u nas wojna za wojną i dym za dymem to już inna bajka. Nie ma czasu na drop jak zadyma jest:w00t:

  • Liczba sklepów nie odzwierciedla liczby graczy. Jak ktoś z dropem poszaleje to potrafi wystawić 5/6 sklepów. Więc nie można zakładać że na jednego gracza przypada jeden sklepik. A że na Diumarze więcej dropili a u nas wojna za wojną i dym za dymem to już inna bajka. Nie ma czasu na drop jak zadyma jest:w00t:

    mam nadzieje, że to Nie bedzie jak na forum obecnie :d

    208 członków (29 niewidzialnych) i 1444 gości

  • Dlatego Diumar przyjdzie z eq pvm, a etolin z eq pvp

    To mówisz że masz tylko eq pod pvm i jednak w razie sporu o miejsce do afczenia w m1 odpuszczasz bez walki? :w00t::phatgrin::crazy:

  • Dlatego Diumar przyjdzie z eq pvm, a etolin z eq pvp

    Diumar też ma eq pvp tak samo jak etolin eq pvm
    Podobno jak się kopie długo zwłoki prądem to zaczynają się ruszać

  • Wiecie może jak odłaczyć konto od maila i zmienić na innny?

    Konta samego w sobie przenieść nie możesz, raz przypisany musi tam zostać. Jedynie na samym początku jak dopiszesz to ponoć support może pomóc, ale potwierdzić nie mogę.

    #STOPexternalToolBan! #Be Fair ! 2k20

    I lofe metin 2 pln

  • Dobrze, wiem że wyjdzie mu lepiej jelsi załaduje za 500zl. Ja nie mówię tutaj o wydawaniu zł, bo nie wszyscy je ładują. Kostium na 60 dni może stać od 12 do 15 won myślę.

    Napewno nie minimum to 18 won koles chcial ale tez niechetnie. Wiec raczej taniej w isie go kupic :)

  • Kto powiedział, że tam bedę :-P m2 będzie moim domem :S Zaczne stawiać tam sklepy i będzie git. Nowa cywilizacja - Metin3 normalnie :w00t:

    ............................

    Wiecie może jak odłaczyć konto od maila i zmienić na innny?

    chodziło mi o greena

  • Chcąc takie konwersacje robić niech robią je od rana, a nie od połowy Dnia.

    Aby zło zatriumfowało wystarczy , by dobrzy ludzie nic Nie robili...
    Me Gusta

  • Chcąc takie konwersacje robić niech robią je od rana, a nie od połowy Dnia.

    Przecież to by trzeba było wstać o 6. Przygotować się, mija godzina. Potem wsiąść do zatłoczonego autobusu, bo to jednak niemcy, tam nadal tłumy na ulicach. Mija następna godzina. Jak już przyjdą do pracy o 9 to trzeba zrobić kawkę, zjeść drugie śniadanko. I akurat wybije godzina 10, w sam raz,żeby zacząć pracę.

    vCe0W6E.png

  • Przecież to by trzeba było wstać o 6. Przygotować się, mija godzina. Potem wsiąść do zatłoczonego autobusu, bo to jednak niemcy, tam nadal tłumy na ulicach. Mija następna godzina. Jak już przyjdą do pracy o 9 to trzeba zrobić kawkę, zjeść drugie śniadanko. I akurat wybije godzina 10, w sam raz,żeby zacząć pracę.

    No nie, będą zasuwać od 6 rano do jakieś 18 na głodzie z sterdami w Pupie :DDD

  • dziala .

    teoretycznie ciekawe kto wejdzie ;d


    ETOLIN - LOGIN

    2020-03-19 16:03:34

    ONLINE


    Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by Reverse ().