Porozmawiajmy o Metin2 - część I

  • I jak tam, odczuwa się zmiane dropu Kart Okey?

    "Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów. "

    ~Stanisław Lem

  • Nie wiem dlaczego nie powroca do tego co było kiedyś. Powinieneś udać się do NPC i uruchomić samemu np. na 6 h drop lub exp i po sprawie. Powinno to być np, aktywne na 24h i każdy by znalazł czas na drop. W jakimś stopniu zlikwidowało by to lagi i myślę, ze każdy by był zadowolony.

    Wtedy odpalam sobie kilka dropów w każdej innej godzinie i mam multum blasków. I blaski tracą na wartości.

    Off

  • I jak tam, odczuwa się zmiane dropu Kart Okey?

    Po restarcie dopiero się dowiemy jak ta zmiana wypadnie

    Santonia = administrator który jeszcze nic dobrze nie zrobił


    Powiedzieć ciapaty=karygodne zachowanie, nie mieć szacunku do chrześcijaństwa=bycie postępowym POPRAWNOŚĆ METINA :mkay:

  • Wtedy odpalam sobie kilka dropów w każdej innej godzinie i mam multum blasków. I blaski tracą na wartości.

    I mało zarabiasz i wtedy metek staje się dla ciebie nieopłacalny. Ta gra to nie sposób na zarobek. Powinien każdy dostać szanse na wydropienie sobie czegoś sensownego. Powinni zablokować sprzedaż takich rzeczy jak szkaty, okeyki itd. To przez was sa problemy z dropem. Tylko o sobie i jak najwięcej. Powinno być jak ze skarpetami. Porobiły się grupy bazujące tylko na eventach. A przez cały rok ani razu na metka nie zaglądają.

  • Kurde to forum mnie zabija XD Gdzie są INFO Arta o zmianie dropu kart Okey proszę o linka oraz informacje o dropie blasków, bo było info CZYTELNE przed zmianą forum :D Teraz ni ma xd

  • DARKRIDER nie jestem oburzony, że nie mogę uczestniczyć w eventach bo mi akurat coś wypada. Nie odpowiada mi dzień w którym jest event bo wtedy jest większa szansa, że w nim ktoś nie może uczestniczyć - logiczne ale jak widać Ty kompletnie nic nie rozumiesz. Nie napisałem, że nie mogę przyjść i dlatego krytykuję tylko , że może tak być i innym też może nie pasować bo to jednak Boże Narodzenie, a żyjemy w katolickim kraju gdzie się obchodzi z reguły zarówno wigilię jak i dwa dni świąt ;) Dla Ciebie nie ma żadnej różnicy - tylko byś chciał żeby nikt nic nie dostawał za eventy. Co może w topce jesteś i hajs na IS poszedł ogromny i niesmak Ci że ktoś może trochę teraz Cię dogonić ? Bo nie wiem z czym masz problem. Ja nie chcę ogromnego dropu w evencie ale jakiś znośny który by mi pozwalał coś zarobić albo przynajmniej się pobawić z tą karcianą grą. Ty żyjesz jakąś utopijną myślą w metinie, że eventy nie są od tego. Nie pamiętasz jak już parę postwów swoich temu napisałeś: "nudne bicie i trzymanie spacji przez 24h"? Jakoś to potem pomijasz uparcie, a tu bzdurę napisałeś bo ta gra na tym polega - takie rozczarowanie co? Tak samo nie przypominam sobie eventu z którego nie ma się zarobku także jak możesz to mi przypomnij, bo widzę że krytykowanie bez argumentów opanowałeś do perfekcji.

    Podejrzanyy - 81lvl mental Wetar (Elares) OFF
    Berserker - 80 Body Jawa OFF

    NichloasFury - 96lvl Polska WP ON :love:


    "Do it
    Just do it
    Don't let your dreams be dreams
    Yesterday you said tomorrow
    So just do it
    Make your dreams come true
    Just do it


    Some people dream of success
    While you're gonna wake up and work hard at it
    Nothing is impossible" :thumbsup:

  • I mało zarabiasz i wtedy metek staje się dla ciebie nieopłacalny. Ta gra to nie sposób na zarobek. Powinien każdy dostać szanse na wydropienie sobie czegoś sensownego. Powinni zablokować sprzedaż takich rzeczy jak szkaty, okeyki itd. To przez was sa problemy z dropem. Tylko o sobie i jak najwięcej. Powinno być jak ze skarpetami. Porobiły się grupy bazujące tylko na eventach. A przez cały rok ani razu na metka nie zaglądają.

    Gram od kilku lat i zawsze mimo to czekam na takie eventy jak ten ,bo zawsze dawały szanse odbicia się od wodorostów nie stać mnie na is ,a teraz to chyba nie będzie mnie stać na czas poświęcony tej grze .Zaraz zacznie się POpaprany heyt że nie potrafisz to won , a mnie ta gra po prostu bawi ^^ cieszę się z każdego pro itemka nawet na 1 lvl

  • Gram od kilku lat i zawsze mimo to czekam na takie eventy jak ten ,bo zawsze dawały szanse odbicia się od wodorostów nie stać mnie na is ,a teraz to chyba nie będzie mnie stać na czas poświęcony tej grze .Zaraz zacznie się POpaprany heyt że nie potrafisz to won , a mnie ta gra po prostu bawi ^^ cieszę się z każdego pro itemka nawet na 1 lvl

    Ja jestem tu juz 8 lat. Pakuje od czasu do czasu w IS, ale to nie znaczy, ze mam wieksze prawa niz ten co tego nie robi. Ale zobacz co sie porobilo. Szkaty sa bardzo drogie i eventy sa naprawde rzadko, choc nie wiem dlaczego, przeceiz drop ze szkat wcale nie jest taki dobry. Nawet team wyolbrzymia eventy szkat, i teraz dropia tylko z metkow, po jednaj. Nadropisz?

  • To własnie dlatego wyłączyli bo się zalogowałeś i popsułeś hehe :D miejmy nadzieje że drop zmienili na + hehe nie na - :D

    A uważasz że można popsuć jeszcze bardziej? :D :D :D
    Myślę że będzie zmiana na + :)

    I'm lost... Somewhere Between Heaven and Hell...

  • Siemka. Mam takie małe pytanko dotyczące przypisania postaci . Gram od kilku tygodni , zacząłem grać już po tych fuzjach i moje pytanie brzmi czy muszę przypisać postać ?

  • Ludzie co wy byście zrobili bez eventu ? leci jak leci nie ma co płakać, macie co poniektórzy 2 talie na 15 minut i nadal wam mało ? a ile byscie chcieli zdobyc przez te 42 dni szkat okey po 5000 ? bez przesady.

    Negros Szaman Smok Breake- 35lv OFF :sleeping:
    Tasmania Szaman Smok Incorrect- 25+lv OFF :sleeping:
    Etolin Ninia Dagger IncorrectV2 - 35lv ON :phatgrin:

  • haaha właśnie kto powiedział że ten drop będzie zwiększony, może będzie jeszcze gorzej talia w 5h xd

  • Siemka. Mam takie małe pytanko dotyczące przypisania postaci . Gram od kilku tygodni , zacząłem grać już po tych fuzjach i moje pytanie brzmi czy muszę przypisać postać ?

    Jeśli stworzyłeś postać po fuzji, to nie ma potrzeby, ani możliwości jej przypisywania. Przypisane musiały zostać postaci, które zostały stworzone przed fuzją, jeśli na koncie było łącznie więcej, niż 5 postaci, które wylądowały na jednym serwerze.


    Witam. Nie bylo mnie na forum z rok czasu. Jest nowa "szata graficzna" forum czy u mnie jest jakis blad ? Wszystko mam po angielsku i forum inaczej wyglada.

    Szata graficzna, silnik forum zostały zmienione w ostatnich dniach. Język możesz zmienić. Z resztą u góry jak byk jest napisane "Tu możesz zmienić język forum".


    Może pora przenieść serwery na nową maszynę? Próbowałem się zalogować teraz na negrosa - po ponad 10 minutach niestety musiałem dać sobie spokój...

    W czwartki, o godzinie 10:00 są przeprowadzane cotygodniowe prace konserwacyjne. Serwery włączają zazwyczaj po 1-2h. Dzisiaj z tego co widzę musimy troszkę dłużej poczekać :)

  • Ludzie co wy byście zrobili bez eventu ? leci jak leci nie ma co płakać, macie co poniektórzy 2 talie na 15 minut i nadal wam mało ? a ile byscie chcieli zdobyc przez te 42 dni szkat okey po 5000 ? bez przesady.

    Chłopie nie da się dropnąć 2 talii w 15 min, jedną tak, przy maxymalnych warunkach postaci w v3 i odrobiny szczęścia

  • Ludzie co wy byście zrobili bez eventu ? leci jak leci nie ma co płakać, macie co poniektórzy 2 talie na 15 minut i nadal wam mało ? a ile byscie chcieli zdobyc przez te 42 dni szkat okey po 5000 ? bez przesady.

    2 talie w 15 minut. niezla masz fantazje kolego :rofl:

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Potwierdzam, drop bez zmian
    Testowane na końcu średniego lochu - 35 lvl. 10 spotów wzięte - 0 kart ( potwory 4 poziom )

    I'm lost... Somewhere Between Heaven and Hell...

  • Czyli miałem rację


    Zwiększyli o 5-10%


    I płacz będzie na forum



    Pozdrawiam


    Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!

  • moze sie Art wypowie. poszukac czegos na tym nowym forum to az strach cos klikac takie dzikie te panele

    Mikropłatności 2k19

    #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

    Gracz zalogował się na wiele kont w krótkim czasie, co spowodowało włączenie systemu bezpieczeństwa.

    Gracz nie powinien używać tylu kont. 2k20 / FALA BANÓW I UNBANÓW RODEM Z ARCHIWUM X BEZ WYJAŚNIEŃ 08.12.2020

    DOSTAĆ REKOMPENSATĘ ZA NIESŁUSZNE BANY W POSTACI TYGODNIOWYCH EVENTÓW , A PO NIECH DOPIERO UNBANA XD ~ART 2K21


  • Napisałem to specjalnie, bo najpierw się upewniłem że średnio ze spota mi lecą 2/3 :)