Browarnik - skil pasywny peta

  • Witam

    Czy ktoś wie jak dokładnie działa ten skill u peta?

    na 81 lvl daje : "Mikstury 12% efekt podniesiony". Na moje oko, jeśli potka czerwona przywraca 2400pz, to będzie przywracać po 2880 ?

  • ciekawe pytanie, nigdy tego chyba nikt nie testował, na żadnym filmiku z yt też nie widziałem. Jeśli działa to tak jak piszesz to zastanawiam się czy na zielone poty, rosy i ryby też tak będzie działać. Bylby całkiem fajny odpal

  • ciekawe pytanie, nigdy tego chyba nikt nie testował, na żadnym filmiku z yt też nie widziałem. Jeśli działa to tak jak piszesz to zastanawiam się czy na zielone poty, rosy i ryby też tak będzie działać. Bylby całkiem fajny odpal

    tylko na mikstury regeneracyjne. Czyli to co piszesz na pewno nie działa

  • Witam

    Czy ktoś wie jak dokładnie działa ten skill u peta?

    na 81 lvl daje : "Mikstury 12% efekt podniesiony". Na moje oko, jeśli potka czerwona przywraca 2400pz, to będzie przywracać po 2880 ?

    a to nie jest 12% szybsze regenerowanie hp po uzyciu czerwonej potki? czyli jeśli dany % pz regeneruje sie np w 3 sec po użyciu czerwonej potki to ten czas jest skrócony o 12% mając tego skila w pecie.

    Książka Mistrz piwowarstwa Bierny
    • Po opanowaniu tej umiejętności zwierzak zapewnia zwiększoną regenerację poprzez mikstury .

    :chunjo: S:23(Kronos)

  • No czort wie, i myślę, że ciężko będzie to jakoś sensownie sprawdzić. Stworzyłem peta blok, odzysk, no i potrzebowałem 3 skill jakiś. Padło na browarnika, bo mam już 50 do pz, więc i tak wampir już nie pomoże :) Pet miał być bez zwiększania dmg postaci.

    Edited once, last by SauBaar: Korekta posta zgodnie z usuniętą "poprawką". ().

  • SauBaar

    Closed the thread.