Ktoś zalogował się na twoje konto

  • Witam, czy ktoś miał takie zdarzenie, że gra i nagle wyrzuca do ekranu logowania z komunikatem "Ktoś zalogował się na twoje konto" ??


    Klienta miałem już zalogowanego od 2h przy zalogowanej innej platformie i gdy przelogowałem platformę na tą z powyższego komunikatu to rzeczywiście było "logowanie" 5min wcześniej. Pytanie czy to jakiś błąd czy rzeczywiście ktoś próbował mi się wkraść chociaż nic nie było ruszone i inne konta na tej platformie również nie były ruszane a tylko to, które było używane przy wylogowanej platformie. Ostatnio różne dziwne rzeczy się dzieją ..

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • To tylko i wyłącznie błąd spowodowany, że system nie zdążył ogarnąć, że tą postać wylogowałeś. Ja mam tak często, gdy przez menadżer zadań wyłączę grę i próbuję się ponownie do niej zalogować.

  • Czyli można dodać kolejny błąd, który może spowodować zawał do listy powszechnie występujących.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Nie masz jeszcze 2fa? ryzykowne w czasach bruteforca którym turasy dziennie hakują setki kont i gf temu nie zapobiega

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • SauBaar

    Closed the thread.