Żywioł do broni 75

  • Cześć wszystkim.


    mam bambusowy dzwon +9 51 śr 8 metki niski ranking i zastanawiam się nad wbiciem żywiołu - błyski vs wiatr.

    Gram szamanem smokiem lvl 91 więc las juz niedlugo :) ale taki dzwonek na 75 lvl z błyskami może się w przyszłosci szybciej sprzedać. Co byście wybrali i dlaczego?


    Czekam na Wasze opinie i wskazówki

    Pzdr Aru

  • Wbijaj to co aktualnie potrzebujesz. Zywiol zawsze mozna zmienic, czy ty czy przyszly nabywca. Wazne zeby % sie zgadzal

  • tak coś na pewno zmieni w cenie ale pytanie czy aż tyle co na niego wydasz nie wiem .. moz3sz próbować na własną rękę dodawać i żeby faktycznie coś zmienił wbij tam minimum 16-18%

  • Wbijaj wiatr, zmiana zywiolu kosztuje grosze i jest to jedno kliknięcie. A jesli kogos stac na taki dzwonek to zmiana zywiolu nic nie kosztuje.

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • Skoro wbiles do 91 to znaczy ze ogarniasz w grocie i nie potrzebujesz zywiolu blyskow na te 4 dni expienia do 95. W lesie jednak troche wiecej dmg potrzebne, wiec ja bym wbijal wiatr.

  • Skoro jest już jednoznacznie ustalone, że wiatr to ja bym jeszcze się zastanowił czy warto iść pod duży % żywiołu czy może pod wartość ataku (+36 na min/max nie wiem czy dużo daje może niech się wypowie ktoś kto testował) bo to ładny dzwonek pod klepanie metków, gdzie żywioł nie ma znaczenia, a w lesie się expi albo na metkach albo na autołowach.

    Kto silny ten walczy, kto chory ten zdycha
    Mocnym pomaga się, słabych się spycha
    Tak być powinno !!!

  • Moira

    Closed the thread.