Rozmowy konTROLLowane Luna

  • Forumowicze,
    w tym temacie możecie pisać o sprawach związanych z serwerem, nawiązujących do danego serwera lub luźnych, ale w granicach rozsądku.


    Pamiętajcie, że tutaj również obowiązuje Regulamin Forum, jak też i Regulamin działu Dyskusje. Wszelkie dialogi prowadzić należy w granicach dobrego smaku. Panuje tutaj luźniejsza forma dyskusji niż w poprzednim wątku, ale typowy spam dla spamu będziemy mordować. biggrin.png


    Moderator Forum będzie oceniał przydatność wypowiedzi.


    Zapraszamy,
    Zespół Metin2.pl ;)

    Aktualizacja: 01.12.2023

  • Witam Art mam do ciebie takie pytanie, bo mieliśmy te eventy było dużo graczy na lunie każdy się cieszył grał kupował SM.

    było dużo graczy serwer się rozwijał rynek też powstały pierwsze gildie mija 2-3 miesiące wszystko nam jest usuwane zabierane a zamiast tego mamy takie eventy jak na PL w godzinach 11-13 słabe wierzchowce akurat, wtedy kiedy nikt nie gra na serwerze z systemu, który nie jest ani mega, ani super taki koń v2 to jest.

    Moje pytanie brzmi tak czy ten serwer aż tak dobrze się rozwijał, że postanowiłeś go zabić ?

    Bo po zabraniu tych eventów wydarzeń z coś dropi o 16 o 20 codziennie ilość graczy na serwerze spadła o jakieś 80%. Nie licząc legalny botów, które dropiły do dzisiaj karty OKEY. I jaki jest plan na ten serwer ? Będzie jakaś śmieszna fuzja ? Bo na razie to go zabiliście. I Art 2 pytanie, czemu ceny ziemi pod budowę gildi na nowym serwerze takie jak na polskim serwerze czemu to nie zostało dostosowane do nowych graczy i np nie zostały obniżony lv, od którego można w ogóle nabyć tą ziemie np od 10 lv gildi czemu to nie zostało dostosowane ?

  • Witam Art mam do ciebie takie pytanie, bo mieliśmy te eventy było dużo graczy na lunie każdy się cieszył grał kupował SM.

    było dużo graczy serwer się rozwijał rynek też powstały pierwsze gildie mija 2-3 miesiące wszystko nam jest usuwane zabierane a zamiast tego mamy takie eventy jak na PL w godzinach 11-13 słabe wierzchowce akurat, wtedy kiedy nikt nie gra na serwerze z systemu, który nie jest ani mega, ani super taki koń v2 to jest.

    Moje pytanie brzmi tak czy ten serwer aż tak dobrze się rozwijał, że postanowiłeś go zabić ?

    Bo po zabraniu tych eventów wydarzeń z coś dropi o 16 o 20 codziennie ilość graczy na serwerze spadła o jakieś 80%. Nie licząc legalny botów, które dropiły do dzisiaj karty OKEY. I jaki jest plan na ten serwer ? Będzie jakaś śmieszna fuzja ? Bo na razie to go zabiliście. I Art 2 pytanie, czemu ceny ziemi pod budowę gildi na nowym serwerze takie jak na polskim serwerze czemu to nie zostało dostosowane do nowych graczy i np nie zostały obniżony lv, od którego można w ogóle nabyć tą ziemie np od 10 lv gildi czemu to nie zostało dostosowane ?

    Własnie jak to jest że Polyphemos 4 letni server ma dalej eventy jak nowy , a my po paru miesiącach jesteśmy jako stary . Wszystko wskazuje ze Luna została- spowolniona aby więcej ładować w Item SHOP , ciekawe z jakiej przyczyny dlatego że ludzie nie grają czy boty nafarmiły wszystkiego i server przyśpieszył , a teraz jak nie ma eventów to i nie ma botów . 75% Graczy pisze i mówi o fuzji jaka nastąpi Luny z Polyphemosem , czyli Luna by przepadła w tym momencie bo nikt nie jest wstanie nadgonić graczy z Polyphemosa , było by to bezsensu grać z 4 letnimi graczami. Szczerze szkoda tworzyć nowe servery , jak i tak są tylko pod zarobek przez pierwsze pół roku a pózniej wyrzucacie je do śmieci łącząc je z starymi serverami , bierzcie przykład z innych gier ;- )

  • Własnie jak to jest że Polyphemos 4 letni server ma dalej eventy jak nowy , a my po paru miesiącach jesteśmy jako stary . Wszystko wskazuje ze Luna została- spowolniona aby więcej ładować w Item SHOP , ciekawe z jakiej przyczyny dlatego że ludzie nie grają czy boty nafarmiły wszystkiego i server przyśpieszył , a teraz jak nie ma eventów to i nie ma botów . 75% Graczy pisze i mówi o fuzji jaka nastąpi Luny z Polyphemosem , czyli Luna by przepadła w tym momencie bo nikt nie jest wstanie nadgonić graczy z Polyphemosa , było by to bezsensu grać z 4 letnimi graczami. Szczerze szkoda tworzyć nowe servery , jak i tak są tylko pod zarobek przez pierwsze pół roku a pózniej wyrzucacie je do śmieci łącząc je z starymi serverami , bierzcie przykład z innych gier ;- )

    Z Czym by nie fuzjowali tego serwera to i tak będzie przepaść między Luna vs Inny Serw nawet z tymi włączonymi Eventami jak na Polyphemos ponieważ na Lunie jakieś 80% graczy to nawet w Grocie jeszcze nie była mało kto ma jako takie EQ i Słaby dropek na POly = Pro gracz na Lunie. Jest pare osób na tym serwerze które są mocno z przodu(etap serwera to Grota). Luna jako taki serwer nie miał być Eventowy jak Polyphemos myślę że to że przez te 2 miesiące utrzymali te Eventy to taki mały handicap dla graczy (lub niedopatrzenie i dopiero teraz się kapneli xd) by mieli nieco łatwiej. Jedyna opcja dla Luny to zostawienie jej jak jest i fuzja z innym nowym serwerem który pewnie i tak za niedługo wyjdzie w przeciwnym razie nawet jakby dali mnóstwo eventów to i tak może z 10% graczy będzie wstanie dorównać graczowi który gra na innym serwerze pare lat.

  • Własnie jak to jest że Polyphemos 4 letni server ma dalej eventy jak nowy , a my po paru miesiącach jesteśmy jako stary . Wszystko wskazuje ze Luna została- spowolniona aby więcej ładować w Item SHOP , ciekawe z jakiej przyczyny dlatego że ludzie nie grają czy boty nafarmiły wszystkiego i server przyśpieszył , a teraz jak nie ma eventów to i nie ma botów . 75% Graczy pisze i mówi o fuzji jaka nastąpi Luny z Polyphemosem , czyli Luna by przepadła w tym momencie bo nikt nie jest wstanie nadgonić graczy z Polyphemosa , było by to bezsensu grać z 4 letnimi graczami. Szczerze szkoda tworzyć nowe servery , jak i tak są tylko pod zarobek przez pierwsze pół roku a pózniej wyrzucacie je do śmieci łącząc je z starymi serverami , bierzcie przykład z innych gier ;- )

    moim zdaniem go zabili te event dawały największy progres nowym graczom rady, zmianki, dodania,egzo,nuget który naprawdę wiele dawał takiemu graczowi a nie z buta i dopiero na 25 syfiasty konik,.

    na 35 bojowy konik który poza biciem z siodła nic nie daje graczowi ani nie jest szybki ani fajny po prostu zwyczajny. bez tych eventów ta gra jest nudna po prostu a tak to dropisz masz progres w grze teraz no jest powiedzmy około 100 graczy dziennie tak +- Art jest po prostu kretynem bo zabił dobry serwer który powinien reklamować jako serwer dla nowych graczy nie dla koxów dla nowych graczy 15 lat siedzi w GF Niemczury mu dają rozkazy albo sam takie głupoty robi jakby metin 2 pl oficjalny był super frendly to prawdopobnie był by rozwijany jak inny tutuł w który gram a jest to blade and soul w który odróżnieniu od metina 2 jest co robić na każdym lv

  • Z Czym by nie fuzjowali tego serwera to i tak będzie przepaść między Luna vs Inny Serw nawet z tymi włączonymi Eventami jak na Polyphemos ponieważ na Lunie jakieś 80% graczy to nawet w Grocie jeszcze nie była mało kto ma jako takie EQ i Słaby dropek na POly = Pro gracz na Lunie. Jest pare osób na tym serwerze które są mocno z przodu(etap serwera to Grota). Luna jako taki serwer nie miał być Eventowy jak Polyphemos myślę że to że przez te 2 miesiące utrzymali te Eventy to taki mały handicap dla graczy (lub niedopatrzenie i dopiero teraz się kapneli xd) by mieli nieco łatwiej. Jedyna opcja dla Luny to zostawienie jej jak jest i fuzja z innym nowym serwerem który pewnie i tak za niedługo wyjdzie w przeciwnym razie nawet jakby dali mnóstwo eventów to i tak może z 10% graczy będzie wstanie dorównać graczowi który gra na innym serwerze pare lat.

    z 10 albo 20 ma albo jest blisko max lv reszta to mix lv i tyle ten event co jest teraz na 6 dni tylko dla ludzi z bardzo dobrym wręcz wybornym eq dla ludzi co nie maja 90lv pfff na nich

  • Sam gram tutaj Szamanem i jest pierunsko ciężko jakieś eq na tą klasę dostać musiałem sam wszystko robić i stoję na 75 bo ki w kasku niechce wbić błyski i coś diabły. Na bambusa poszło mi już z 10 w i dalej na 6 jest 41 avg i z 2 razy był na 7 i ani razu wyżej xd

  • Sam gram tutaj Szamanem i jest pierunsko ciężko jakieś eq na tą klasę dostać musiałem sam wszystko robić i stoję na 75 bo ki w kasku niechce wbić błyski i coś diabły. Na bambusa poszło mi już z 10 w i dalej na 6 jest 41 avg i z 2 razy był na 7 i ani razu wyżej xd

    wiem mój znajomy też sobie wybrał szamana helera i przez 3 miesiące mu szukałem dzwonka antycznego z sr powyżej 20+ bo ceny na lunie są dziwne i dostęp do wszystkiego co ma sens nie istnieje. 1 co nie brakuje na rynku to trutek do przepalania dla beki u kowala i sam bym to robił gdyby biała perła nie kosztowała 22kk za 1. aktualnie znajomy już nie gra a dzwonek leży w depo u mnie i czeka na lepsze czasy które nie nadejdą ja szukałem kasku 10 ogień na woja 3 miesiące mam 50% na ogień w eq.

    po prostu GF zabija nasz serwer. nie wiem z kim będzie fuzja ale no ja mogę rozdawać eq +9 nowym graczom by tylko grali w gildii tak robię daje fms +9 riby i wszystko dla gildii i pomagam każdemu nowemu graczowi jak widzę kogoś nowego i nie jest to alt

  • No z perłami to ocipieli tutaj strasznie zawyzaja ceny jeszcze z 2 tyg temu były 2x tańsze ogólnie masakra jakaś antyki ze sklepu nie schodzą wgl alchemia kiepsko idzie nawet jak są najniższe ceny to potrafią nawet 2-3 dni stać i nic i jedyne na czym idzie coś zarobić to kupony SM i ulepy typu kawałek klejnot brodzie itp lipa po prostu

  • Cześć, czemu obecnie mamy drop zielonych fasolek, który wg. rozpiski nie powinien mieć miejsca? A ich drop pokrywa się z zaplanowanym dropem na Carp./Polyphemosie?

  • Cześć, czemu obecnie mamy drop zielonych fasolek, który wg. rozpiski nie powinien mieć miejsca? A ich drop pokrywa się z zaplanowanym dropem na Carp./Polyphemosie?

    nie wiem może oddali nam eventy ? może GF się zlitował i Art uderzył z całej siły głową o stolik na którym miał kawusie którą sobie popijał i jak zobaczył raport ze luna po tym experymencie z zabraniem nam eventów jest po prostu martwa i nikt nie gra.

    że frekwencja graczy spadła o 80% że zabili dobrze rozwijający się serwer dający nadzieje nowym graczom na rywalizację i fajną grę to może nam oddadzą bardzo bym chciał bo ja też się już powoli wypalam z gry na lunie po prostu bez eventów na małych lv nie ma co robić

  • I jak tam sytuacja u was na serwerze coś się zmieniło? Zastanawiam się czy sobie rekreacyjnie z wami nie pograć.

    nic a nic, ludzi mało, nic nie schodzi, łatwo dropić i expić, ale nie ma potem komu tego sprzedawać za bardzo :/


    I jak tam sytuacja u was na serwerze coś się zmieniło? Zastanawiam się czy sobie rekreacyjnie z wami nie pograć.

    Ale chodź, będzioe z kim grać przynajmniej xd


    Moderator Moira:
    Połączyłam posty

    Edited once, last by Moira ().

  • I jak tam sytuacja u was na serwerze coś się zmieniło? Zastanawiam się czy sobie rekreacyjnie z wami nie pograć.

    zapraszamy nawet boty się ewakuowały już z serwera bo nie nie ma co dropić i tak nic nikt nie kupuje :)

  • no generalnie z tygodnia na tydzień coraz gorzej jest np intemy które chodziły po 3-4 won sa za 70kk nic nie schodzi z rynku nic nie można kupić z sensem jest tragedia bardzo mało graczy

  • no generalnie z tygodnia na tydzień coraz gorzej jest np intemy które chodziły po 3-4 won sa za 70kk nic nie schodzi z rynku nic nie można kupić z sensem jest tragedia bardzo mało graczy


    Owszem można pozwiedzać ale nie ma za wiele bo nawet gildii na kowala gildijnego nie stać :)



    Ojaa to rzeczywiście średnio. A macie jakieś pomysły jak rozruszać towarzystwo?


  • Ojaa to rzeczywiście średnio. A macie jakieś pomysły jak rozruszać towarzystwo?

    80% graczy odeszła jak skończyły się eventy te takie 16 -20 20-24 nie mamy pomysłu no nawet odłamki nie schodzą ja też się wykruszam powoli pewnie po następnym evencie rybackim kończę grę w metina chce spróbować łowienia wędką węglową ile szkat będzie


    serwer jest już martwy GF możecie kończy


    z luny jest masowa ucieczka każdy wystawia EQ na sprzedaż


    Moderator Moira:
    Połączyłam posty

    Edited 2 times, last by Moira ().

  • tragicznie, 15-20 sklepów na krzyż jak cos chcesz sprzedac stoi to w sklepie długo kupic eq to juz wogóle sie nie da samemu trzeba kombinować, ulepy tak samo trzeba se nadropic bo nie wszystko dostaniesz także no lipa gram bo gram szkoda mi postaci zostawiac

  • Ascoran

    Changed the title of the thread from “Rozmowy serwera Luna” to “Rozmowy konTROLLowane Luna”.
  • Ascoran

    Closed the thread.