Las i drop eventowy z metkow 100lv

  • Hej, przy jakim lvlu konczy sie drop eventowy z metinow 100lv w lesie? Slyszalem rozne wersje i boje sie ze przebije swoj lvl :/

  • Czyli mam rozumieć że np na 120lv nie dropnie mi żaden itemek eventowy np na Gautnama z metka 105?

    Tam akirat slyszalem ze drop jest z ws,ystkiego co ma 100lv i powyzej tzn z metkow 95 juz nie ma ale z metkow 100 podobno normalnie. Z boosow tez podobno jest normalny dropp poniewaz kazdy ma 100lv+. Ogolnie nie wiem czy to potwierdzone info bo nie mam wbitego lvlh championa :p

  • Mi na 110lv jeszcze czasami dropilo z metkow 95lv. Teraz na 120 w lesie dropi bez zmian a z metkow 105 dropi ciut gorzej ale dropi :)

    Wlasnie zrobilem maly tescik, zbilem 5x metin 95lv i z 1 polecialo mi kd i syf wiec drop jest xD

  • Mi na 110lv jeszcze czasami dropilo z metkow 95lv. Teraz na 120 w lesie dropi bez zmian a z metkow 105 dropi ciut gorzej ale dropi :)

    Wlasnie zrobilem maly tescik, zbilem 5x metin 95lv i z 1 polecialo mi kd i syf wiec drop jest xD

    xD czytaj uważnie, kolega się pyta o drop eventowy a nie drop z metinów...



    bzdura

    to gdy będą dropił rady / egzo to idź 10-15 lvl różnicy od metina i nagraj mi że coś Ci poleciało :)

  • to gdy będą dropił rady / egzo to idź 10-15 lvl różnicy od metina i nagraj mi że coś Ci poleciało :)

    To sie zdecyduj czy 10 czy 15 leveli

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Kiedyś mówiło się, że drop jest +- 10lv lecz patrząc, że podczas eventów czempiony wybijają masowo metiny 100lv to może coś dropi.

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • Kiedyś mówiło się, że drop jest +- 10lv lecz patrząc, że podczas eventów czempiony wybijają masowo metiny 100lv to może coś dropi.

    na championie nie ma dropu eventowego z metków leśnych stworzeń, oni je wybijają żebyś ty sobie nic nie dropnął

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • na championie nie ma dropu eventowego z metków leśnych stworzeń, oni je wybijają żebyś ty sobie nic nie dropnął

    Aleś wymyślił ,długo nad tym myślałeś?

    Tak na poważnie chciało by się komuś byś ty nie wydropil chyba patrzysz miara po sobie dobrze ze mało takich nup.... sieja.

  • Aleś wymyślił ,długo nad tym myślałeś?

    Tak na poważnie chciało by się komuś byś ty nie wydropil chyba patrzysz miara po sobie dobrze ze mało takich nup.... sieja.

    piszesz jakbyś pierwszy raz w metina grał/a i nie wiedział/a, że 80% graczy to zawistne <ciach>


    PS: akurat mi do takich najdalej ;)


    Moderator SauBaar:
    Usunąłem pseudocenzurowany wulgaryzm.

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


    Edited once, last by SauBaar ().

  • hmmm czyli nic nie wiadomo :D czekam na jakies dowody w postaci filmikow :D

  • hmmm czyli nic nie wiadomo :D czekam na jakies dowody w postaci filmikow :D

    zobacz sobie na yt kanał Lexo, on teraz co chwile dropi zmianki w lesie. Dropi też z metinów na 100 lvl. Jak chcesz zobaczyć to musisz znaleźć rozpiske na ruby (nie wiem gdzie ona jest), wtedy pewnie bedzie live i bedzie dropić :P

  • zobacz sobie na yt kanał Lexo, on teraz co chwile dropi zmianki w lesie. Dropi też z metinów na 100 lvl. Jak chcesz zobaczyć to musisz znaleźć rozpiske na ruby (nie wiem gdzie ona jest), wtedy pewnie bedzie live i bedzie dropić :P

    a widziałeś co ja napisałem na samej górze? w zaklętym lesie 15 lvl różnicy a na mapach poniżej 5 lvli. proste pytanie matematyczne, 115 - 110 = ?

  • a widziałeś co ja napisałem na samej górze? w zaklętym lesie 15 lvl różnicy a na mapach poniżej 5 lvli. proste pytanie matematyczne, 115 - 110 = ?

    przeczytałeś na co odpowiadam? chciał filmików i napisałem zeby wszedł sobie na czyjś live ;)

  • zobacz sobie na yt kanał Lexo, on teraz co chwile dropi zmianki w lesie. Dropi też z metinów na 100 lvl. Jak chcesz zobaczyć to musisz znaleźć rozpiske na ruby (nie wiem gdzie ona jest), wtedy pewnie bedzie live i bedzie dropić :P

    A ktory on ma tam lvl? 115?

  • Aleś wymyślił ,długo nad tym myślałeś?

    Tak na poważnie chciało by się komuś byś ty nie wydropil chyba patrzysz miara po sobie dobrze ze mało takich nup.... sieja.

    Niestety ale większość graczy w tej grze to zwykłe chamy. Poświęcą godzine abyś ty nic nie wydropił. Nieważne, że oni też nic. Patrzenie dla nich jak leżysz to jakaś dziwna przyjemność. Pamiętam jak kiedyś do v2 wlazł mi szaman z eq pvp 49lv. 40 min zabijał mnie, po różnych ch bo nie miał nic innego do roboty...

    Ja jestem osobą która jak widzi metina bitego przez innego gracza to jedzie dalej szukać wolnego. Inni podjadą do ciebie, zabiją cię i dokończą twojego metina lub jak nie są wstanie ciebie zabić to chociaż będą bić z tobą...

    Przed każdym handlem "ze mną" najpierw proszę się upewnić czy to napewno ja. Zapraszam na PW

  • podjadą do ciebie, zabiją cię i dokończą twojego metina lub jak nie są wstanie ciebie zabić to chociaż będą bić z tobą...

    albo czekają aż sam metka zbijesz, wtedy cie zabijają i nie dają wstać aż sobie nie podniosą wydropionych przez ciebie 20 pelek albo zielonej fasolki do alchy co ci akurat poleciała

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • albo czekają aż sam metka zbijesz, wtedy cie zabijają i nie dają wstać aż sobie nie podniosą wydropionych przez ciebie 20 pelek albo zielonej fasolki do alchy co ci akurat poleciała

    Oj tak, najczęściej widziałem takie rzeczy jak są super kamienie metin, to właśnie na Zboczu Gautama jakieś chempy tak robiły ^^ Albo znajomy expił w zaklętym na auto łowach niby ale tam sobie siedział przy kompie i zaglądał co jakiś czas, to jakieś jełopy randomowe z chempy potrafiły stać i go zabijać co wstał^^ także w metinie parapetów wiele się plącze niestety. No a o typowym ksuciu nie wspominam nawet....

  • Ja to nie zliczę ile ludzi bez powodu mi ubijało postacie jak robiłem jotuna.. z takich zabawniejszych historii, to raz jakiś ninja, co mi ksuł lurowanego władce en-tai, napisał mi (po moim spytaniu się go czemu mi ksuje) że robi to dla zabawy i że już nie będzie skoro mi to przeszkadza, no po prostu X D

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g