Autołowy na Carpathians

  • Dnia 15, grudnia 2022 chwilę po godzinie 22 na serwerze Carpathians pojawiła się oferta błyskawiczna na "losowe pudełko autołowów". Siedzę sobie w grze, myślę : "kurczę, autołowy na carpathians? a wezmę na spróbowanie". Tym bardziej , że cena (49SM) nie była jakaś wygórowana. I tu właśnie zaczęła się zabawa...
    Nic się samo nie włączyło, nigdzie żadnego pudełka nie ma, no to piszę do supportu o co chodzi, bo hajs ściagnęło normalnie.
    Pierwszy GM odpisał, że mam przelogować i ikonka powinna się pojawić w górnym lewym rogu - nic się nie pojawiło, odpisałam Im.
    Drugi GM odpisał, że na Carpathians autołowy nie działają i w ogóle SMy nie powinny zostać pobrane z konta - normalnie hajs mi zszedł, więc znowu odpisałam.
    Trzeci GM odpisał, że funkcja jest normalnie aktywna na moim koncie... Ręce opadają...

    Czy ktoś również ja jak ja połasił się na tę ofertę i ma jakiś pomysł co z tym zrobić? Niby "tylko" 49 SM, ale sam fakt :/

  • Autołowy masz na tym koncie na każdym serwerze, gdzie one są aktywne.

  • no i każdy z gmów miał racje :D
    też kupiłem i pokazało sie w lewym górnym roku po wylogowaniu (nie wystarczy zmienić postać)

  • Przykro mi to mówić, ale prawdopodobnie wszyscy macie rację. Autołowy najprawdopodobniej działają na moim koncie, ale na innych serwerach, na których nie gram. Pytanie tylko, czemu była możliwość kupienia ich z poziomu Carpathians? To czyste wprowadzanie w błąd gracza... Nawet nie próbuję sprawdzać innych serwerów, bo może jakiś myślący człowiek zerknie w logi, że z nich nie korzystam, ale na cuda chyba nie ma co liczyć ;)

  • Jest to ewidentnie ich błąd. Jeśli na Carpathians rzeczywiście nie ma możliwości używania autołówów, to na tym serwerze nie powinna pojawiać się ta aukcja. Chociażby ze względów wizerunkowych, powinni Ci zwrócić SM i następnym razem przygotować się do konstruowania odpowiednich ofert.

  • To jest niedopatrzenie gracza nie zwrócą i tak na 100%. Skoro gracz gra na tym serwerze to jest swiadomy(aczkolwiek powinien) że nie ma tu możliwości używania autolowow więc z góry powienien założyć żeby tego nie kupować w szczególności że gra tylko na tym serwerze a na innych nie.

  • To jest niedopatrzenie gracza nie zwrócą i tak na 100%. Skoro gracz gra na tym serwerze to jest swiadomy(aczkolwiek powinien) że nie ma tu możliwości używania autolowow więc z góry powienien założyć żeby tego nie kupować w szczególności że gra tylko na tym serwerze a na innych nie.

    Raczej każda normalna firma by wzięła na klatę tę zawrotną stratę kilku złotych żeby utrzymać klienta zadowolonego, nawet jeśli to klient popełnił "niedopatrzenie". No ale jak bardzo Gameforge'owi jest po drodze z normalnością to inna kwestia.


    Jest to ewidentnie ich błąd. Jeśli na Carpathians rzeczywiście nie ma możliwości używania autołówów, to na tym serwerze nie powinna pojawiać się ta aukcja. Chociażby ze względów wizerunkowych, powinni Ci zwrócić SM i następnym razem przygotować się do konstruowania odpowiednich ofert.

    Wystarczyłoby w opisie dodać wzmiankę, że ta funkcjonalność nie działa na niektórych serwerach.

    Chunjo górą!

    Sell dodania, cofki, zmianki żywiołów! [1w/1w/3w] [18%+ 40w]

  • Raczej każda normalna firma by wzięła na klatę tę zawrotną stratę kilku złotych żeby utrzymać klienta zadowolonego, nawet jeśli to klient popełnił "niedopatrzenie". No ale jak bardzo Gameforge'owi jest po drodze z normalnością to inna kwestia.


    Wystarczyłoby w opisie dodać wzmiankę, że ta funkcjonalność nie działa na niektórych serwerach.

    ta firma żyje z ludzi którzy są uzależnieni od niej, więc mogą sobie robić co chcą, inną sprawą będzie jak zajmie się nimi UOKiK za pewne monopolistyczne praktyki, ale do pisania takich rzeczy potrzeba prawnika :D

  • Szanowni Państwo, chciałam poinformować wszystkich uczestniczących w tym wątku, że:

    GF uznał swój błąd i oddał mi SMy :huh::huh::huh: Szok :huh:

  • Na support normalnie, prowadziłam dalej z nimi tę samą rozmowę i ostatecznie Smoczyca mi odpisała, że wg Niej to jest błąd i dokonała zwrotu SM na moje konto .

  • SauBaar

    Closed the thread.