Szycie vs Średnie

  • Mam pytanie odnośnie średnich i przebitego szycia. Jak wygląda porównanie średnich obrażeń w broni i przebitego szycia? Broń z jakimi średnimi (bez szycia) zrówna się z bronią 30-35śr 10 szycie?

  • To zależy od tego, czy jest to jedyny bonus na szycie jaki posiadasz. Myślę że lepiej kupić broń z większym sr a szycie wepchnąć w jakąś branse albo kupić nacek z łez. Odnośnie pytania to szycie daje dużo, mi przy hitach 5k z krytem podnosiło na 6k.

    deus vult!

  • Zależy o ile przebijesz szycie, i w jakim miejscu chcesz bić. Jak robiłem meley na 103 szycia to nie czuć większej różnicy, ale przeskok na 113 szycia był już spory (chyba około 800 na hicie), z kolei bijąc metiny przebijanie szycia nie zwiększa tego dmg jakoś znacząco.

    neon3.png

  • Zależy o ile przebijesz szycie, i w jakim miejscu chcesz bić. Jak robiłem meley na 103 szycia to nie czuć większej różnicy, ale przeskok na 113 szycia był już spory (chyba około 800 na hicie), z kolei bijąc metiny przebijanie szycia nie zwiększa tego dmg jakoś znacząco.


    Tylko o Meley mi chodzi, nic więcej. Właśnie z bronią bez szycia miałbym 108 szycia. Ciężko znaleźć broń 8 metki i 10 szycia w dobrej cenie teraz, więc stąd moje pytania o średnie i przebite szycie.

  • SauBaar

    Closed the thread.