Likan a Meley

  • Siemka chciałem się Was dopytać co zmienić żeby poprawić dmg na likanie ?


    Wiem ze nasior pasuje wymienić z bonem 8 metki a co do reszty ? Szukać zbroji z wartością 100? Hełm tez wartość ? Czy może w inna stronę uderzać?


    Opis èq

    Zodiaki 9 42sr 18%ognia

    Zbroja moby 9 15ogien 15blysk 10dopz

    Hełm dmg 9

    Hełm um 9 15ogien 15blysk 15 wiatr +niski ranking

    Tarcza tytanka 15 blok 50wart

    Branza zlez 9 15ogien 10szycia 2khp 50wart

    Nasior zlez 9 2khp 10kryt 50wart

    Szmaragdy 8 20diably 10ork 50wart 5trucie

    Talik ogni +4 5 def 3omd 50wart

    Buty moby 9 2khp 10kryt 35 wart

    Szarfa 22 88-132 sr 8

    Pas moby 9

    Szata aury

    Wilkołaki nie dziedziczyły tronu. Walczyły, knuły i zastraszały innych, żeby dojść na szczyt. Tak jak w Top Model, tylko więcej tam było krwi, a mniej cycków.



    fWGG03.png


    Nick: VeranBogiem

    LVL: 120lvl

    Jinno

  • Hej, ile obecnie bijesz w kolumnę, jakiego masz peta i jaką alchemię?

    Jeśli celem jest tylko poprawa dmg bo zbijasz w grupie to wmixuj w zodiaki 7/8 metki i wymień nasior z łez na 1.5/2k 10 kryt 7/8 metki.


    Jeśli planujesz solowanie to:

    - Zodiaki - zmiksuj 7/8 metki

    - Zbroja moby do wymiany na 100 wartość ataku + ogień (ale jeśli będziesz mieć 15 ognia w hełmie, 15 w bransie + rubin co najmniej znakomity to nie potrzebujesz więcej, żeby z buta ustać)

    - Hełm dmg - ogarnij 15 ogień + 40/50 wartości

    - Nasior z łez - do wymiany na 1.5/2k 10 kryt 7/8 metki

    - Szarfę w przyszłości też wypadałoby wymienić na jakąś z zodiakiem +8/9 36-40sr + niski ranking


    Dodatkowo:

    - ogarnij rękawicę bo widzę masz już czempiona, na melej/stare mapy najlepiej 12int + 5/10% do pż + zręka

    - ogarnij sobie szybką zmianę EQ (kup w IS lub poproś kogoś, żeby pomógł Ci z misją na 3cim piętrze jaskini gnolli), na drugi zestaw ekwipunku ustaw eq z int - pozwoli Ci to zaoszczędzić kilka cennych sekund na purpurze. Ja jeszcze robiłem tak, że przy odpalaniu purpury dawałem sobie czas trwania z dowodzenia, żeby mieć te kilkanaście sekund więcej

    - pet - jeśli masz możliwość ogarnij alastorka co najmniej typ 5, skille oczywiście berek, łowca, szycie - bije na łeb razadorka

    - staraj się przebijać szycie i mieć co najmniej 80 % kryta

  • zwierzak z łowca?

    tak


    alchemia znak/wyborna

    No tak czułem ze trzeba to èq wymienić


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Wilkołaki nie dziedziczyły tronu. Walczyły, knuły i zastraszały innych, żeby dojść na szczyt. Tak jak w Top Model, tylko więcej tam było krwi, a mniej cycków.



    fWGG03.png


    Nick: VeranBogiem

    LVL: 120lvl

    Jinno

    Edited once, last by SauBaar ().

  • SauBaar

    Closed the thread.