Najlepsza postac max 55 pvp

  • Siema, chce powrócic na metka i stworzyc postac do pvp 35-55lvl

    Eq- full luda i mityczne koło MATOWE, boczek, lizak itd

    Jaka klasa była by najlepsza? Chciałem grać ninja ale po tym nerfie z chmurą cięzko to widzę, bo jednak to był main damange :/

    Biorę jeszczę pod uwagę healera, mentala, likana. Jak myślicie?

  • Siema, chce powrócic na metka i stworzyc postac do pvp 35-55lvl

    Eq- full luda i mityczne koło MATOWE, boczek, lizak itd

    Jaka klasa była by najlepsza? Chciałem grać ninja ale po tym nerfie z chmurą cięzko to widzę, bo jednak to był main damange :/

    Biorę jeszczę pod uwagę healera, mentala, likana. Jak myślicie?

    Z matowym kółkiem (które aktualnie jest tak tanie, że wsadzenie go to żaden wyczyn, nawet bez ładowania realnej kaski w gierkę) to możesz co najwyżej dropki na BO zabijać. Jak chcesz mieć podejście do postek 90lvl+ to musisz zainwestować w znakomito-wyborne kółko, bo niestety przewaga jaką daje eq na wyższy lvl jest ogromna. Co do klasy to wszystkim fajnie walniesz jak dużo kaski wrzucisz w itemki. Aktualnie topowe dropy 35lvl biją po 40k+ w metiny.

  • każdy zależnie od tego co mu pasuje czym można wykorzystać potencjał danej klasy. Ja bym proponował hellera jak nie skillsami to i pomachac hitami fajnie może.

  • healer ma najlepszy zasieg i po prostu trafia skillami oraz ma niski cd, resztą klas trzeba dobiec i jeszcze trafić

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • do 55 lvla likan /wp / dagger w v3 progrom mamy takiego Ogiera 61 lvl ale miał 55 z cały wyborna alchemia perf eq co nie jednego championa sponiewierał :) ja byłbym za likanem w 100%

  • na blaski taki low lvl do zabawy

    Chłop co odleciał XD


    Moderator SauBaar:
    Usunąłem flood.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

    Edited once, last by SauBaar ().

  • SauBaar

    Closed the thread.