PROBLEM Z GRA NA WINDOWS11

  • Nie ma normalnej jak na 21 wiek przystało możliwości, możesz zaśmiecić support kolejnym zgloszeniem które nic nie wniesie i liczyć na to ze latka w końcu wyjdzie, no ale mamy do czynienia z dyktaturą GAMEFORGE, więc póki ładujemy w IS zmian nie będzie

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Kiedyś był problem, ze sterownikami do procesorów intela na laptopach, że nie szło odpalić metina na niektórych sprzętach i trzeba było wgrywać starsze sterowniki. Naprawili to po ok. 2 latach, więc tu na łatkę nie liczył bym, że pojawi się na dniach bo jak dobrze pójdzie to będzie w 2023 xD

  • Jest problem ale kiedy bedziemy mogli sie doczekac jakies latki ktora umozliwi nam normalne granie tego nie mam pojecia : //

  • ja na windows 11 mogę odpalić bez problemu jedno konto po kilku próbach uda się włączyć 2 ale to już max ;/ gdzie na na windows 10 na starym lapku odpalam 11 na raz i smiga:) kupiłem laptopa już z windows 11 i nie mogłem cofnąć do 10;/


    Nick:Heskii off
    Serwer:Gromo s10 :w00t:
    LvL:86
    [b]Archer :crazy:

  • ja na windows 11 mogę odpalić bez problemu jedno konto po kilku próbach uda się włączyć 2 ale to już max ;/ gdzie na na windows 10 na starym lapku odpalam 11 na raz i smiga:) kupiłem laptopa już z windows 11 i nie mogłem cofnąć do 10;/

    no jak nie mogles jak zawsze mozesz, sciagnij se instalator windowsa 10 i tyle, tylko to sformatuje ci cały dysk w gratisie
    mi w ogole sie gra nie wlaczala, mialem juz dosc wiec se zainstalowalem win 10 i wyebongo

    Feniks -> Agronas -> Gromo -> Exandros :love: -> Serwandes :love: -> Solar / Negros X/
    TBD - > TORTUGA -> DIUMAR
    2008-201x






  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny