Use-cheat_blocker-less

  • To zapewne jest powiązane z błędem "Ta gra jest dla Ciebie niedostępna". Bo wywala mimo, że się niczego nie ma. Wystarczy przelogowywać non stop platformy z jednej na drugą, żeby takie coś dostać. Cheatblocker ma info, że takie coś to prawdopodobnie cheat, konto dostaje marka i eldo.


    A właśnie wiekszość ludzi dostało na te gildyjne konta / do misji na cory. xD

    vCe0W6E.png

  • To zapewne jest powiązane z błędem "Ta gra jest dla Ciebie niedostępna". Bo wywala mimo, że się niczego nie ma. Wystarczy przelogowywać non stop platformy z jednej na drugą, żeby takie coś dostać. Cheatblocker ma info, że takie coś to prawdopodobnie cheat, konto dostaje marka i eldo.


    A właśnie wiekszość ludzi dostało na te gildyjne konta / do misji na cory. xD

    bardzo możliwe ze to przez to, tylko szkoda ze ta blokada też wyskakiwała nawet przy tym jak po 5 razy wywalało jedno konto ;p

    coś w tym musi być bo przez ostatnie półtora tygodnia to tylko stałem na zodiaku i zbijałem range, kilka razy zrobiłem cory i odbierałem medale

  • Wystarczy przelogowywać non stop platformy z jednej na drugą, żeby takie coś dostać.


    A właśnie wiekszość ludzi dostało na te gildyjne konta / do misji na cory. xD

    Tylko że posiadam platforme w której znajdują się wszystkie postacie pod gildie(konta gry), Czuje że to po prostu za szybkie logowanie postaci, mimo że loguje zazwyczaj tylko 4 (jedna strona z platformy) to jak widać też dostaje się bana nawet za to, Bany za szybkie logowania konta? gdzieś już to było na forum jeśli chodzi o meley...

  • Również dostałem bana na platforme na której mam postki na których zbieram medale męstwa i nic wiecej.I to pierwsza blokada pytanie czy można z wielu postaci (kont) zbierac te medale czy dostanie sie bana za to?Bo aż strach grać ...

  • no coz kolejna fala banow a ja jak zwykle nic nie dostalem zadneg obana ani nic :) pozdro dla wszystkich ktorzy naprawde graja uczciwie i maja beke z cziterów :)

    Ty idź dalej szukasz dziewczyny... a nie czekaj czekaj, żadna cię nie chce xDDDDDD

  • Tylko że posiadam platforme w której znajdują się wszystkie postacie pod gildie(konta gry), Czuje że to po prostu za szybkie logowanie postaci, mimo że loguje zazwyczaj tylko 4 (jedna strona z platformy) to jak widać też dostaje się bana nawet za to, Bany za szybkie logowania konta? gdzieś już to było na forum jeśli chodzi o meley...

    Dopóki ktoś kompetentny z administracji nie zada pytań twórcom cb (poprzez swoich zwierzchników) i nie przekaże graczom co mogą a czego nie, każde wejście na grę będzie się wiązało z ryzykiem utraty swojego dorobku w grze. Gdzie jest zabronione posiadanie 90 postaci 50 lvl + w jednej gildii i robienie na nich części misji codziennych czy odbieranie medali męstwa za uczestnictwo? Gdzie zabronione jest używanie darmowych autołowów ? Dlaczego nikt nie napisze : w związku z ograniczoną wydajnością naszego serwera prosimy by każdy gracz włączał jednorazowo maksymalnie. "x" kont ? Moim zdaniem byłoby uczciwiej niż takie zaprogramowanie cb by blokował graczy za to że grają i wykorzystują możliwości jakie daje im gra.

    A tak na marginesie Panie Art czy jest szanse że blokady na konta nałożone w grudniu ewidentnie za to samo co teraz zostaną ponownie zweryfikowane ?

  • > koleżanka zbieraczka
    > gra od początku metina i zbiera klejnoty demona

    > zbierała kilkanaście lat, aby teraz sprzedać ulepy

    > XDDDDDDDDDD

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • > koleżanka zbieraczka
    > gra od początku metina i zbiera klejnoty demona

    > zbierała kilkanaście lat, aby teraz sprzedać ulepy

    > XDDDDDDDDDD

    Wszystko brzmi bardzo wiarygodnie jak zawsze niewiniątka dostały bana a my nie xD

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Mam to samo... 4 dni bana na wszystkie konta powiązane z jednym e mail, jakims cudem na drugi e mail, na ktorym gram równocześnie z tym zbanowanym bana nie ma... co sie dzieje to masakra, a odwołania nie ma. Konta po 10 lat+ nigdy problemów nie było a teraz cyk i banik. Pozdrawiam.

  • za co konkretnie znowu bany sie posypaly?

    Powód blokady to:
    Korzystanie z oprogramowania zewnętrznego.


    Mam to samo... 4 dni bana na wszystkie konta powiązane z jednym e mail, jakims cudem na drugi e mail, na ktorym gram równocześnie z tym zbanowanym bana nie ma... co sie dzieje to masakra, a odwołania nie ma. Konta po 10 lat+ nigdy problemów nie było a teraz cyk i banik. Pozdrawiam.

    u mnie oczywiście to samo, jedno z banem a reszta nic, tylko znowu to samo co blokowali mi ostatnio granie, bo miałem jakąś blokade ale nie bana, bo pokazywało ze gra jest niedostępna dla mnie (bardzo możliwe ze za logowanie na dużą ilość kont, odbierałem medale + oczywiście wywalanie klienta, teraz wyszło ze lepiej dać bana jak naprawić te wywalanie gry...)

  • Dopóki ktoś kompetentny z administracji nie zada pytań twórcom cb (poprzez swoich zwierzchników) i nie przekaże graczom co mogą a czego nie, każde wejście na grę będzie się wiązało z ryzykiem utraty swojego dorobku w grze. Gdzie jest zabronione posiadanie 90 postaci 50 lvl + w jednej gildii i robienie na nich części misji codziennych czy odbieranie medali męstwa za uczestnictwo? Gdzie zabronione jest używanie darmowych autołowów ? Dlaczego nikt nie napisze : w związku z ograniczoną wydajnością naszego serwera prosimy by każdy gracz włączał jednorazowo maksymalnie. "x" kont ? Moim zdaniem byłoby uczciwiej niż takie zaprogramowanie cb by blokował graczy za to że grają i wykorzystują możliwości jakie daje im gra.

    A tak na marginesie Panie Art czy jest szanse że blokady na konta nałożone w grudniu ewidentnie za to samo co teraz zostaną ponownie zweryfikowane ?

    90x postaci 50lvl+?

    Stary jest tylke kont na meley że nie jesteś w stanie tego obliczyć i też są w jednej gildii, Czy ktoś robi pod Gildie czy ktoś robi pod Meley to nie jest karane.

    Gdyby tak było każdy kto lata Meley dostał by banicje i było by o tym pisane na forum, nie ma sensu tego pisać a to że serwery im nie obsługują może błędem było robienie fuzji Etolin + Diumar, Jeśli w przyszłości chcą stworzyć wszystkie serwery w jeden to czuje to nie wypali i powinni odpuścić ten projekt zrobić nową grę w podobnieństwie do tej z lepszą grafiką i płynniejszą rozgrywką a nie pakować niepotrzebne rzeczy i ustawiać logowanie postaci stopniowo aby nie wywalało klientów co nic nie daje.


    Ale to nie jest ważne, dziwne ban to jest dramat :rofl:

  • Powód blokady to:
    Korzystanie z oprogramowania zewnętrznego.


    u mnie oczywiście to samo, jedno z banem a reszta nic, tylko znowu to samo co blokowali mi ostatnio granie, bo miałem jakąś blokade ale nie bana, bo pokazywało ze gra jest niedostępna dla mnie (bardzo możliwe ze za logowanie na dużą ilość kont, odbierałem medale + oczywiście wywalanie klienta, teraz wyszło ze lepiej dać bana jak naprawić te wywalanie gry...)

    Najlepsza formułka zewnetrzne oprogramowanie banowanie sklepow magazynow a boty jak latały tak lataja teraz beda i jaja bic

  • Ale jak to mozliwe, ze grając równoczesnie na postaciach z 2 maili tylko na jednej używałem tego niedozwolonego oprogramowania zewnętrznego, bo na to z tych blokad wychodzi.

  • Altezza może nieprecyzyjnie się wyraziłem miałem na myśli 90 postaci 50 lvl + zrobionych np na 9 kontach tego samego klienta a więc należących ewidentnie do jednego gracza. A z połączeniem Etolina i Diumara masz rację zbyt dużo graczy wpadło do jednego worka, ale zapewne utrzymanie jednego serwera kosztuje mniej niż dwóch.

  • Witam.Ja też dostałem 4 dniowego bana na konto.Na koncie same magazyny 1levelowe.Żenada.

  • A pisaliscie odwołanie?

    1Pańskie konto otrzymało automatyczną blokadę na podstawie analizy logów systemowych.

    Na koncie zostało wykryte niedozwolone oprogramowanie.
    Od blokad systemowych nie przysługuje odwołanie czy złagodzenie kary.


    2Niestety, na obecnym etapie nie jestem w stanie nic więcej Panu poradzić.

    Od blokad systemowych odwołania bowiem nie przysługują.


    taką uzyskałem pomoc, nic nawet nie sprawdzą, bo oczywiście system nie myli sie ;)


    Moderator SauBaar:
    Połączyłem posty.

    Edited once, last by SauBaar ().

  • Gra Metin2 dzięki twórcom CB przynosi graczom ogromny napływ adrenaliny do krwi i to nie dzięki scenariuszowi, wyzwaniom, bijatykom z innymi graczami, ale znacznie wcześniej - podkreślam jak żadna inna gra - na etapie logowania już, te chwile gdy czekasz jaki napis się pojawi : logowanie czy też Twoje konto zostało zablokowane. I niestety na to drugie jak widać znacznie większa szansa niż w totolotku.

  • Na niemieckim forum też sporo sie dzieje w sprawie fali banów niby cziterów na 4 dni... Podobno się tym zajmują ale co z tego wyjdzie nie wiadomo, może sprawdzą wszystko tak jak powinni i odbanują konta.

  • Na niemieckim forum też sporo sie dzieje w sprawie fali banów niby cziterów na 4 dni... Podobno się tym zajmują ale co z tego wyjdzie nie wiadomo, może sprawdzą wszystko tak jak powinni i odbanują konta.

    jeśli nie cofną tych blokad to osobiście nie widze sensu grania, jak mam 2 raz dostać bana z czapy i dostać pewnie już bana stałego ;P