Blokada ip?

  • Witam, wczoraj od okolo 17 mialem odpalone 2 klienty na autolowach, jeden ustawiony tylko na wstawanie, druga postac biła. Około północy mialem zamiar kliknac miksture na 3h expa ale oba konta byly juz wylogowane i przy robie zalogowanie "blad laczenia z serwerem". Reset gameforge i mam pustą platformę bez mozliwosci wyboru konta itp całe pole z reklamami i opcjami puste... Dalej na komputerze stacjonarnym nie dziala strona forum metin2, gameforge, nie da sie nawet pobrać klienta nowego. Inne strony działaja, internet jest. reset routera nic nie dal tak samo jak reset komputera. Zostawilem na noc i platforma sie zaladowala ale zamiast pezycisku graj jest zainstaluj - oczywiście zainstalowac sie nie da, ani wskazanie folderu z grą nic nie pomaga, relog z platformy na inne konto i znowu pusta platforma. Miał ktos podobny problem?

  • Ja niestety rónież tak mam koło północy wywaliło mnie i nie moge sie do teraz zalogować. Platforma GF nie działa

  • Miałem to samo, wylogowało mnie w nocy z Zaklętego Lasu - przy próbie połączenia z metinem - Błąd połączenia. Klient GF startował b. długo a po włączeniu i zalogowaniu do klienta wyskakiwało - Zainstaluj grę. Metina nie dało się odinstalować, zainstalować ani naprawić. Net chodził normalnie, wszystkie strony www oprócz forum metina , wiki metina...


    Dziś rano ruszyło: klient i zalogowanie normalne - ALE! wyskoczyło że nie ma pliku z grą? Napraw... dałem napraw ale nic się nie działo. Odinstalowanie Metina również nie działało - nie dało się odinstalować. Dopiero na żywca usunąłem folder z grą "Metin" i zainstalował się i zaczęło działać.


    Czy to tak crashuje client? Wielu graczy to miało w tym samym momencie, co pojawiło się na facebooku.


    Nie wróży to przyszłości środowiska metińczyków, bo jak nie wolne 10 min logowanie to problem z klientem... I proszę na dostawcę neta nie zwalać!

  • a może czitowaliscie to was bozia pokarala i macie nauczke na przyszlosc i brawa dla gf ze wkoncu po 15 latach sie wzięli za cziterow

  • Problem z logowaniem to wina leciwego sprzętu niestety plus nie najmocniejszy Internet mam podobnie posiadam Stary komp jak na te czasy i5 3 gen i czasem do 10 minut od włączenia klienta do wejścia na serwer natomiast na nowym prockiem z 2019 roku chodzi jak zly


    A błąd łączenia z serwerem to wina neta który nie łączy oczywiście troszkę winy gf w tym też ponosi bo ich serwery pewnie się zatrzymały w 2010 roku;)

  • nie wina komputera, i7 7700k i gtx 1080 ani slabego internetu (600mb/s)... juz sprawa wyjasniona, wina dostawcy internetu (multimedia/upc) takze ekspertom dziekuje za opinie zupelnie nietrafione :) takiego komputera czy predkosci pobierania pewnie na oczy nie widzieli ale "nie znam sie ale sie wypowiem" :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

  • nie wina komputera, i7 7700k i gtx 1080 ani slabego internetu (600mb/s)... juz sprawa wyjasniona, wina dostawcy internetu (multimedia/upc) takze ekspertom dziekuje za opinie zupelnie nietrafione :) takiego komputera czy predkosci pobierania pewnie na oczy nie widzieli ale "nie znam sie ale sie wypowiem" :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

    Jak dla mnie możesz i mieć terabajty na sekunde wystarczy że internet ci często przerywa


    ps.Musi to być naprawdę dupny provider skor 600 mb/s a z gierką z przed 15 lat nie może sobie poradzić:)

  • przycztytaj caly post, nie pisalem nic o kickaniu czy lagach:crazy:..ip z multimedii i upc mialy bloka i nie można bylo grac ani nawet wejsc w zadna stronę od metina (wiki, forum, gamefroge.com itd) kazda inna strona internetowa dzialala a tak dla Ciebie w czasie kiedy metin nie dzialał gralem w csa z pingiem 4-6. Moglo byc to spowodowane np atakiem na jakis serwer gf przez adres ip tych dostawcow a w konsekwencji poszedl blok dla wszystkich adresow ip. Elo

  • przycztytaj caly post, nie pisalem nic o kickaniu czy lagach:crazy:..ip z multimedii i upc mialy bloka i nie można bylo grac ani nawet wejsc w zadna stronę od metina (wiki, forum, gamefroge.com itd) kazda inna strona internetowa dzialala a tak dla Ciebie w czasie kiedy metin nie dzialał gralem w csa z pingiem 4-6. Moglo byc to spowodowane np atakiem na jakis serwer gf przez adres ip tych dostawcow a w konsekwencji poszedl blok dla wszystkich adresow ip. Elo

    Odpisz proszę na PW

  • Ingolf

    Closed the thread.
  • Ascoran

    Added the Label Gra
  • Ascoran

    Added the Label Problem techniczny