Metin3?

  • Witam, chciałem zadać pytanie do moderacji lub administratorów Metin2. Czy już może coś wiadomo, czy dostaniemy następce Metin2? Jestem starym graczem Metin2 i byłbym zainteresowany zagraniem w nowego, odświeżonego Metina. A jeśli nie ma jeszcze żadnych prac czy może deweloper myśli o kontynuacji serii Metin czy nie? Rozglądałem się ostatnio za podobnymi grami jak Metin2 i nie można znaleźć drugiej takiej gry. A teraz nie opłaca się grać od nowa w Metin2, bo zbyt dużo pieniążków i czasu trzeba poświecić aby się gdziekolwiek liczyć, po drugie mnogość wszystkiego przytłacza gracza, który zaczyna grę.


    Inne osoby mogą również się wypowiadać czy chciałyby kontynuacje Metin2? Oczywiście premiera Metin3 nie musi zaraz powodować zamknięcia serwerów w Metin2. Fajnie by było jakby serwery Metin2 zostały zachowane żeby wszyscy byli zadowoleni i nie stracili swoich kont.


    Temat tworzę już drugi raz, ale został wcześniej usunięty przez moderatora. Domyślam się, że wcześniej wybrałem zły dział i tym razem wątek nie zostanie usunięty. Prosiłbym w razie czego o przesunięcie wątku do odpowiedniego działu jeśli ten również będzie zły.

  • Nie bedzie

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Bezsensu temat moim zdaniem. Jeżeli jakimś cudem zostałby wydany metin3 przez GF to byłoby tak samo. Każda gra od tego wydawcy jest P2W. Zresztą jak nie chcesz wydawać pieniędzy na grę, to nikt Cię nie zmusza, a grać bez isa też się da, i też można dużo osiągnąć.

    Mi się wydaje, że niedługo gra przestanie istnieć, bo z tego co czytałem na forum i zauważyłem na serwerach coraz mniej graczy gra w metina i już teraz pewnie jest mało dochodowy.

    Chyba nie trzeba być alfą i omegą aby wiedzieć, że zmniejszanie ilości serwerów jest tylko dlatego żeby niedługo zamknąć całą grę, a nie dla dobra graczy itp.

    Patrząc na to jak zaniedbywany jest Metin2 przez właścicieli wcale by mnie to nie zdziwiło.


    Jeśli nie widzą już przyszłości dla Metina to może niech sprzedadzą prawa do gry i jakieś inne studio podejmie się wyzwania i stworzy Metin3, oparty na Metin2?

    A Gameforge ma pewnie jakieś inne swoje projekty, które rozwijają, w końcu metin2 to ich jedna z wielu gier, a pewnie będą pojawiać się jeszcze kolejne nowe tytuły.


    Mam pytanie jeszcze co do gry, bo wszedłem od bardzo dawna na metin2 i widzę, że teraz jest tylko jeden serwer - Polska. Przy nim mam komunikat znaku trójkąta z wykrzyknikiem i pisze, że jest zamknięty, ale normalnie mogę zalogować się na moje bardzo stare konto. Czy każdy z was tak ma czy tylko u mnie coś takiego występuje?

  • Serwer jest zamknięty bodajże z powodu zbyt dużej ilości graczy po łączeniu. Chcą aby ludzie wchodzili na nowe serwery. Co do dochodów to o nie się nie martw bo dalej zarabiają na metinie dużo. Będą fuzje, nowe serwery, fuzje i tak w kółko.

    Chyba nie trzeba być alfą i omegą aby wiedzieć, że zmniejszanie ilości serwerów jest tylko dlatego żeby niedługo zamknąć całą grę, a nie dla dobra graczy itp.

    Nikt metina ci nie zamknie bo zamykają go od już pewnie z 5 lat i dalej zamknąć nie mogą, a takie posty są już naprawdę bardzo irytujące.

  • Serwer jest zamknięty bodajże z powodu zbyt dużej ilości graczy po łączeniu. Chcą aby ludzie wchodzili na nowe serwery. Co do dochodów to o nie się nie martw bo dalej zarabiają na metinie dużo. Będą fuzje, nowe serwery, fuzje i tak w kółko.

    Nikt metina ci nie zamknie bo zamykają go od już pewnie z 5 lat i dalej zamknąć nie mogą, a takie posty są już naprawdę bardzo irytujące.

    Tak szczerze to kiedy był nowy serwer? Nie gram od dawna, ale wydaje mi się, że już bardzo długo nie ma żadnych nowych serwerów. A obecnie jeden wspólny serwer(Polska) tylko potwierdza moje przypuszczenia.

  • Nie trzeba grać i doinformowywać się żeby widzieć ile jest serwerów. Grać to można aby poznać pewne wewnętrzne aspekty gry. Nie będę Ci zawracał głowy, bo tak nie odpowiesz na moje pytanie z pierwszego posta.


    Co do Metin2 to myślę, że osiągnąłem już wszystko i nie ma sensu dalej dyskutować na ten temat. To co dobre już się skończyło i nie wróci, to jest moje zdanie.

  • Moim zdanie nie będzie metina3 gdyż ta gra musiałaby być podobna do tego metina, a GF nie będzie się chciało czegoś podobnego robić.


    Wgl było coś takiego jak 'METIN'?

  • Przecież to jest Europejski serwer, a nie Polski.

    Począwszy były to serwery polskie - jawa i rrubinum, lecz po fuzji 2020 serwer jawa został połaczony z rumuńskim, a rubinum zostało połączone z rumuńskim i jakimś innym serwerem (chyba czeskim)


    Mogę się mylić co do czech, zaraz znajdę i wyśle.


    edit

    Połączone zostaną następujące serwery:

    17.03.2020

    • Romania (RO) + Jawa (PL) → Carpathians (Europa Wschodnia)
    • Aegon (ES) + Titania (DE) → Columba (Europa Zachodnia)
    • Rubinum (RO) + Rubinum (CZ) + Rubinum (HU) + Rubinum (PL) → Corundum (Europa Wschodnia)
    • Rubinum (DE) + Rubinum (ES) + Rubinum (FR) + Rubinum (IT) + Rubinum (PT) → Anima (Europa Zachodnia)

    19.03.2020

    • Diumar (PL) + Etolin (PL) → Polska (Europa Wschodnia)

    Dobra, teraz zczaiłem, że chodzi o amiciie i capture... Tak są to europejskie serwery

    Edited 2 times, last by Misiaczek ().

  • Tak szczerze to kiedy był nowy serwer?


    Nowe serwery były na wielkanoc Amicicia+Carptura ;)


    Fajnie, tylko jakoś ich nie widzę.


    iHiVLov.png


    A to co jest?


    Przecież to jest Europejski serwer, a nie Polski.

    A pytałeś o polski?


    Teraz odnośnie Twojego pytania, te nowe serwery to własnie metin3, masz na start równe szanse. Po jakimś czasie, będziesz miał fuzję z innymi serwerami i dostępne bilety na starsze serwery. Jest taka gra, która reaktywowała się po kilku latach przerwy i zaczęła swoją przygodę z wyższym numerem i aby przyciągnąć starych graczy transferowała ich eq na nową grę, tak więc, jeśli o czymś takim myślałeś to startujesz znowu ze straconej pozycji

  • To najpierw pograj trochę i doinformuj się, a potem pisz na forum co myślisz :)

    chłopcze co ty taki nabuzowany, jak masz odpisyac arogancko to może poprostu nie pisz, nie podoba ci sie temat to się nie udzuelaj i zachowaj swoje nerwy dla sibie,

    jeden człowiek pyta co i jak a ty zbulwersowany jestes strasznie, ma prawo pytac po to jest forum , ale tobie by sie przydał odpoczynek od kompa widzę

  • A pytałeś o polski?


    Teraz odnośnie Twojego pytania, te nowe serwery to własnie metin3, masz na start równe szanse. Po jakimś czasie, będziesz miał fuzję z innymi serwerami i dostępne bilety na starsze serwery. Jest taka gra, która reaktywowała się po kilku latach przerwy i zaczęła swoją przygodę z wyższym numerem i aby przyciągnąć starych graczy transferowała ich eq na nową grę, tak więc, jeśli o czymś takim myślałeś to startujesz znowu ze straconej pozycji

    Wszedłem na ten serwer i same 90-110lvl już biegają, więc z tymi równymi szansami to tak różnie bywa.

  • Co do Metin3 to fajnie jakby ktoś z teamu się wypowiedział czy coś wie na ten temat. Kiedyś jakiegoś GMa pytałem to pisał, że są takie plany, jednak nie wiadomo czy coś się nie zmieniło w tej kwestii? To było bardzo dawno(przed wprowadzeniem nowego lvl 99-105), a nadal metin3 nie ma, więc mam wątpliwości co do tamtych słów.

  • 90-105 lv to dla wielu nie wyczyn, nie mowie o sobie bo ja mam 95 i to juz mi sie ciezko wbijało:D, nie lubie expic , a kase na eq skołowac cięzko, ale wracając do tematu sa fachowcy, maniaki co 105 to w tydzień wbijaja lekko

  • Ta,ta od 5 lat w kółko słychać że Metin2 się kończy i jakoś się skończyć nie może...

    Serwery zostały zmniejszone bo na niektórych nikt nie grał...Po co utrzymywać serwer który ma małą aktywność.Jak dla mnie dobrze że robią takie fuzje bo przynajmniej jest co komu sprzedać czy nawet kupić.Kiedyś na Wetar w chunjo nie było żywego ducha a grało w tym królestwie może z 50 osób.

    Serwer Polska został zamknięty prawdopodobnie by zbanowani Cheaterzy(jeśli tacy są) nie pozakładali nowych kont.

  • łee czemu gf nie wyłączył serwerów jak kończyłem grę łee ,nie ograniam niczego łee przecierz metek miał upaść łee żenuła, po co ten temat zakładałeś? skończyłeś grę to pa :P

  • Panowie, Metin3 to wasz wymysł, dementowanie tego tematu odbywało się co roku od 2014 roku, jak widać mamy 2020, a Metin2 nie pnie się w górę, wręcz upada i z każdym rokiem będzie upadać aż do powstania jednego ogólnoserwerowego metina i taka jest przyszłość Metina, być może kiedyś za pare lat lub parenaście lat ktoś zainwestuje w kontynuacje projektu. Ale patrząc na rynek to wszystkie gry są robione pod zupełnie inną rozgrywkę patrz COD WW Fortine itp

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22