Metin3?

  • łee czemu gf nie wyłączył serwerów jak kończyłem grę łee ,nie ograniam niczego łee przecierz metek miał upaść łee żenuła, po co ten temat zakładałeś? skończyłeś grę to pa :P

    Najpierw naucz się pisać potem wróć.

  • Panowie, Metin3 to wasz wymysł, dementowanie tego tematu odbywało się co roku od 2014 roku, jak widać mamy 2020, a Metin2 nie pnie się w górę, wręcz upada i z każdym rokiem będzie upadać aż do powstania jednego ogólnoserwerowego metina i taka jest przyszłość Metina, być może kiedyś za pare lat lub parenaście lat ktoś zainwestuje w kontynuacje projektu. Ale patrząc na rynek to wszystkie gry są robione pod zupełnie inną rozgrywkę patrz COD WW Fortine itp

    Masz rację. Jedyna szansa to wykupienie projektu metina i stworzenie metin3 przez jakieś inne studio, bo patrząc na to co robi GF to można zapomnieć o nowym metinie. W MMORPG jest według mnie spory potencjał, ale żadne studio nie potrafi zrobić dobrej gry. Może dlatego, że to potrzeba lat żeby stworzyć ciekawą grę w którą wiele lat ludzie będą chcieli grać. A dzisiaj robi się tylko wszystko na parę dni gry(kopiuj-wklej) i ważne żeby się hajs zgadzał.


    Jedyna nadzieja została w grze New World, oby się im udało. Czekam z niecierpliwością na premierę :)

  • Serwer jest zamknięty bodajże z powodu zbyt dużej ilości graczy po łączeniu. Chcą aby ludzie wchodzili na nowe serwery. Co do dochodów to o nie się nie martw bo dalej zarabiają na metinie dużo. Będą fuzje, nowe serwery, fuzje i tak w kółko.

    Nikt metina ci nie zamknie bo zamykają go od już pewnie z 5 lat i dalej zamknąć nie mogą, a takie posty są już naprawdę bardzo irytujące.

    No właśnie go zamykają od lat bo widać, że jest coraz mniej graczy. Kolejne fuzje są robione coraz częściej. Z prawie 30 pełnych serwerów został jeden. I będzie tylko gorzej, ale póki co nie ma potrzeby zabijania kury która znosi złote jaja

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • A ja się wypowiem tak: Idź gościu stąd jak najdalej z takim beznadziejnym myśleniem. Idź i nie chce więcej tych śmiesznych tekstów widzieć, bo nie znasz się a się wypowiadasz :)

    VmI7G2.png

  • A ja się wypowiem tak: Idź gościu stąd jak najdalej z takim beznadziejnym myśleniem. Idź i nie chce więcej tych śmiesznych tekstów widzieć, bo nie znasz się a się wypowiadasz :)

    Nie wiem czy powinieneś skoro Ci się nie podoba.

    Informacja o upadku/zamknieciu gry krazy od co najmniej 2010 roku. Gra dalej istnieje i jeszcze troche w nia pogramy.

    W 2010 roku to ta gra jeszcze była rozchwytywana, nikt nie myślał o upadku metin2. W pewnym okresie było grubo ponad 20 serwerów, a na każdym serwerze na głównym kanale był full i nie można było się dostać. O zamknięciu to tak od 2015 roku może się gada, na pewno nie szybciej. Wiem, że takim przełomowym momentem było dodanie szarf i alchemii, które się nie spodobały. Od tamtego momentu wiele osób skończyło, przybyło również kupę botów.

  • Ja juz w okolicy 2010 slyszalem, ze "gra sie konczy". Kolo 2015 mnie tu nie bylo. Moze to i dobrze :D

    Ciekawe ile jeszcze będą jechać na tym trupie :D Poświęcony czas niektórych ludzi i wydana kasa w tą grę nie pozwala im przestać grać, więc metin2 będzie istniał pewnie jeszcze wiele lat. Mimo wszystko tendencja jest spadkowa, oprócz ostatnich 3 miesięcy, która jest spowodowana pewnie tym, że połączyli parę serwerów z za granicy do polskiego metin2.


    <ciach>


    Moderator SauBaar:
    Korekta. To jest forum Metin2.pl

    Edited 2 times, last by SauBaar ().

  • Gra się kończy bo z ponad 20 serwów powstał jeden. Kolejne fuzje dzieją się coraz częściej. Do tego mamy sztuczny tłum przez epidemię który zaburza realną liczbę graczy. Zostają tylko ci którzy wyrzucili w to masę kasy i im po prostu szkoda

    TeamPL Chwasty

    Odpady serwera Polska (banda Maciukabry): TeamPL (wyrzutki z innych gildii), BractwoPLS03 (Buractwo), Szwadron (analfabeci), Shire, WrongOfSide, Ziomale, ENAMENT, BIALYSTOK, Loyality, Titanium, ZAPLATANIv11, BDSM:
    Qiserax, Rapoman77,Zavaba

    Kalwarion,Narcos4Yu,

    BufWijnika, UtraconyNick, ElAmigaMan, Seymian, Lenofi, Wendeska

    CityUnivers, MijiaDziunia, Dinkley, Milene97, Rolniqs, YuaMai

    AgentoS007,Sisixxd

  • https://mmorpg.org.pl/news/zob…az-nowe-informacje-o-grze


    Gra miała być Metinem3, ale podobno już upada.

    Grałem w tą grę, ale jest mega nieudana, cała mechanika postaci jest zepsuta, graficznie jest nawet ok. Optymalizacja średnia, bo na 2160p miałem dziwne spadki klatek ciągle, ale z tego co wiem to na każdym sprzęcie tak było. Wyszły jakieś poprawki, które już poprawiają optymalizację, ale odpuściłem sobie granie w tą grę, dopóki nie naprawią wielu rzeczy. Ta gra wyszła zdecydowanie za szybko.

  • Ja też słyszałem już dobre pare lat temu, że ta gra upada, a nadal się trzyma i ma się bardzo dobrze. Szczególnie jak pewni ludzie mający spadek, nie powiem kto, ładują po parenascie k zł w ISa XD

    VmI7G2.png

  • nie bedzie metin 3


    dorżną tą dojną krowę M2 do upadku


    i tyle bedzie z tego


    a świat prawdziwych i nowatorskich gier mmorpg uciekł gejmfromage'owi już kilka lat temu, także tu nie ma co nawet zbierać:rofl:

    kgOlrsl.jpg

  • Rise of metin, inferna. Obie gry miały być nastepcami metina2. Niestety obie to niewypał. Metin2 umrze za kilka lat a w jego miejsce przyjdzie jakiś inny dochodowy tytuł.

  • nie bedzie metin 3


    dorżną tą dojną krowę M2 do upadku


    i tyle bedzie z tego


    a świat prawdziwych i nowatorskich gier mmorpg uciekł gejmfromage'owi już kilka lat temu, także tu nie ma co nawet zbierać:rofl:

    Pytanie jeszcze kiedy koniec tego metin2? Po obserwacji na aktywność w grze, widać, że z każdym miesiącem odchodzi bardzo dużo ludzi. Nawet połączenie paru serwerów zagranicznych nie podniosło zbyt mocno aktywności, a co miesiąc widać spadki. W peaku przed połączeniem było niecałe 1000 osób. Po połączeniu serwerów było 3500 osób online, a w maju już tylko 2600. To już taka ilość dużego priva, ale priv jest jeden, a tutaj mamy kilka serwerów(jeden polski i kilka zagranicznych/europejskich).

  • patrzycie tylko na polskie serwery i nasz klaster... spojrzcie na turkow przeciez tam gra masa ludzi. tak samo w klastrze zachodnim. musze was zmartwic ale metin to nie tylko polska i naprawde jeszcze dlugie, dlugie lata zanim ta gra upadnie.

  • patrzycie tylko na polskie serwery i nasz klaster... spojrzcie na turkow przeciez tam gra masa ludzi. tak samo w klastrze zachodnim. musze was zmartwic ale metin to nie tylko polska i naprawde jeszcze dlugie, dlugie lata zanim ta gra upadnie.

    Metin2 to gra która podobno upadała w 2010/11/12/13 itd. aż do teraz mimo że aktualnie gra tutaj naprawdę dużo graczy nawet na serwerze Polska, mówiłaś o Turcji to proszę w naszym klasterze masz Rumunie w zachodnim Niemcy ta gra będzie żyła jeszcze długie lata. Przeważnie gracze spadek graczy tłumaczą niekompetencją GF i tym jaki ten metin jest p2w i zły i nie dobry! a prawda jest taka że ta gra jest po prostu stara, gracze mający 16 lat w 2008 i grający w metina mają dzisiaj 28lat przeważnie ludzie którzy zamiast o biciu jakiś orków w grze chcą założyć rodzinę tak samo jeśli chodzi o takie 12 latka z 2008 dzisiaj ma 24 lata to są już osoby dorosłe które wolałyby założyć sobie rodzinę zająć się nią niż tak jak mówiłem tłuc jakieś tam orki. Dzisiejsza społeczność metina Polskiego ma po 20+ wiosen na karku większość z nich po prostu nie ma czasu na grę, Praca+Kobieta=Brak czasu na grę (niektórzy mają dzieci lub po prostu "wyrośli z pewnych gier") Ludzie narzekają na to że Metin ma tyle aktualizacji "o nie! ten zły GF aktualizuje metina!" proste zjawisko: brak aktualizacji - "nic się w tym metinie nie dzieje" Są aktualizacje - "no po co te aktualizacje przed aktualizacją było tak dobrze" owszem błędy. bugi to normalne dla każdej gry, boty też, nawet głupie gry na telefon w które gra zaledwie może z 500osób mają boty a co dopiero przy metinie gdzie gra kilka tysięcy ludzi. I jeszcze dodam że prywatne serwery też kradną graczy ale raz się spotkałem z filmikiem typa na YT co mówił że woli wydać hajs na serwer prywatny który padnie po miesiącu niż na pl'a - szczerze? mi by było żal pieniędzy. ogólnie ludzie którzy większości grają na privach to tkwią w bańce albo nie grają na pl'u od kilku albo nawet nie wiedzą ze istnieje global tacy ludzie są jak płaskoziemcy pokaż im dowód to ci powiedzą że oni niczego nie widzą, ewentualnie stwierdzą że jesteś panią na K lub P i się sprzedajesz GF XD Ludzie się oburzają że GF usuwa filmy z privów że zamyka prywatne serwery no cóż ma do tego prawo jak najbardziej gdyż te privy są nie końca legalne gdyż sam GF nawet nie wie o istnieniu tych serwerów. Nie uważam że jest GF jest jakiś wybitny bo żadna firma taka nie jest ale GF nie jest też najgorszy tą grę nie niszczy do końca GF tylko my gracze :) No chyba ze boty to GF stawia albo może to GF oszukuje innych graczy, skoro nikt z was jak widzi bota go nie zgłasza bo po co prawda? czy to ma sens? na pewno większy niż narzekanie na GF czy administracje lub na wspomniane boty, bo grę nie tylko tworzy GF, ale my gracze bez graczy nie ma GF każdy jako gracz ma wpływ na tą grę w jakim kolwiek stopniu. (nurtem rzeki jeśli metin3 nie powstanie to może jakiś mod/dodatek :>)

  • Metin2 to gra która podobno upadała w 2010/11/12/13 itd. aż do teraz mimo że aktualnie gra tutaj naprawdę dużo graczy nawet na serwerze Polska, mówiłaś o Turcji to proszę w naszym klasterze masz Rumunie w zachodnim Niemcy ta gra będzie żyła jeszcze długie lata. Przeważnie gracze spadek graczy tłumaczą niekompetencją GF i tym jaki ten metin jest p2w i zły i nie dobry! a prawda jest taka że ta gra jest po prostu stara, gracze mający 16 lat w 2008 i grający w metina mają dzisiaj 28lat przeważnie ludzie którzy zamiast o biciu jakiś orków w grze chcą założyć rodzinę tak samo jeśli chodzi o takie 12 latka z 2008 dzisiaj ma 24 lata to są już osoby dorosłe które wolałyby założyć sobie rodzinę zająć się nią niż tak jak mówiłem tłuc jakieś tam orki. Dzisiejsza społeczność metina Polskiego ma po 20+ wiosen na karku większość z nich po prostu nie ma czasu na grę, Praca+Kobieta=Brak czasu na grę (niektórzy mają dzieci lub po prostu "wyrośli z pewnych gier") Ludzie narzekają na to że Metin ma tyle aktualizacji "o nie! ten zły GF aktualizuje metina!" proste zjawisko: brak aktualizacji - "nic się w tym metinie nie dzieje" Są aktualizacje - "no po co te aktualizacje przed aktualizacją było tak dobrze" owszem błędy. bugi to normalne dla każdej gry, boty też, nawet głupie gry na telefon w które gra zaledwie może z 500osób mają boty a co dopiero przy metinie gdzie gra kilka tysięcy ludzi. I jeszcze dodam że prywatne serwery też kradną graczy ale raz się spotkałem z filmikiem typa na YT co mówił że woli wydać hajs na serwer prywatny który padnie po miesiącu niż na pl'a - szczerze? mi by było żal pieniędzy. ogólnie ludzie którzy większości grają na privach to tkwią w bańce albo nie grają na pl'u od kilku albo nawet nie wiedzą ze istnieje global tacy ludzie są jak płaskoziemcy pokaż im dowód to ci powiedzą że oni niczego nie widzą, ewentualnie stwierdzą że jesteś panią na K lub P i się sprzedajesz GF XD Ludzie się oburzają że GF usuwa filmy z privów że zamyka prywatne serwery no cóż ma do tego prawo jak najbardziej gdyż te privy są nie końca legalne gdyż sam GF nawet nie wie o istnieniu tych serwerów. Nie uważam że jest GF jest jakiś wybitny bo żadna firma taka nie jest ale GF nie jest też najgorszy tą grę nie niszczy do końca GF tylko my gracze :) No chyba ze boty to GF stawia albo może to GF oszukuje innych graczy, skoro nikt z was jak widzi bota go nie zgłasza bo po co prawda? czy to ma sens? na pewno większy niż narzekanie na GF czy administracje lub na wspomniane boty, bo grę nie tylko tworzy GF, ale my gracze bez graczy nie ma GF każdy jako gracz ma wpływ na tą grę w jakim kolwiek stopniu. (nurtem rzeki jeśli metin3 nie powstanie to może jakiś mod/dodatek :>)

    Fajnie ujęte, ale z jednym się nie zgodzę. Jak grywałem jeszcze w metin2 to często gadaliśmy na tsie całą gildią i tam było bardzo dużo ludzi starszych i w średnim wieku , więc nie wierze w to, że 30 czy 40 latkowie by nie zagrali w nowego metina. Każdy ma inne priorytety, niektórzy cały swój czas poświęcają rodzinie i oni zazwyczaj nie mają nawet komputera czy konsoli do grania(nie wszyscy oczywiście, są osoby, które mimo wszystko znajdą trochę czasu na grę). Drugą taką grupą są osoby, które stawiają na pracę i oprócz niej nie widzi niczego innego. Trzecia to osoby, które lubią się odprężyć przy swojej ulubionej grze i stawiają na rozrywkę w sieci. Są osoby, których nie namówi się do grania w gry, a innych nie trzeba w żaden sposób przekonywać. Mimo wszystko coraz więcej przybywa graczy na świecie, bo już nie ma chyba takich osób, które nie zagrały nigdy w żadną grę, a jak tacy są to w maksymalnie 25% populacji, głównie ludzie starsi, którzy tego nie rozumieją/nie umieją obsłużyć albo Ci którzy nie mają na to czasu i mają inne priorytety.

  • SauBaar

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie