Wtopa roku - pochwalcie sie swoimi wtopami z serwera Metin2 Polska

  • Zgodziłem się iść na Smoka z KenJiUchiha aka Avico dla kontentu na kanał XD :D:D:D:D:D

  • No wiec witam.

    Wprawdzie wydarzyło to sie na Bałtyku, ale też wypowiem. Niedawno wrocilem do metka po kilku latach przerwy. Zawsze grałem bodym, a tym razem postanowiłem zagrać WPkiem. Zaczynałem od zera bez żadnego wsparcia znajomych, a wszyscy wiemy jak ciezko zarobic te pierwsze 100kk 😁😁. Chiałem przede wszystkim kupić jakąś dobra broń na 30lv (śr. ~45%) Zajeło mi spooro czasu zanim uzbierałem hajs na to, ale udało sie. I tak właśnie, swoje pierwsze prawie 500kk wydałem na... RIBa... dla WPka... bo zapomniałem, że już bodym nie jestem.😆😆😆

  • Ascoran

    Added the Label Polska
  • Jakiś czas temu ktoś poprosił o dołączenie do mojej gildii, więc go dodałam... Nie grałam od maja do września i gildia przeszła na tego gościa 55 lvl miał. Znów się nie logowałam do gry z 19 dni. Miałam problem z SLL i gra nie działała. Nagle wchodzę i gość do mnie pisze z drugiej postaci, że usunął postać ten 55 lvl i za nim usunął postać to musiał wyjąć kasę z magazynu gildii, więc mi oddaje kasę. Patrzę, a gildii nade mną nie ma... i tak o to gildia SoulsOfGhost, która miała 12 lat i 17 poziom przestała istnieć. Oczywiście się zastrzegał, że ktoś inny był liderem, ale ja pamiętam, że ostatnią osobą jako lider był on. Pisałam już do supportu, ale niestety nie da się wrócić gildii. Założyłam nową i na razie dodałam postacie z małym lvlem poniżej 40.

    Twierdza + Feniks = Etolin <3



    :shinsoo::love:


    2, 4 , 52 now: :702:


    Start 24.03.2008 r.

  • Przypadkowo wystawiłam kostium, który miał iść za 60 won za 60kk i się sprzedał, zanim zdałam sobie z tego sprawę XDDDD

    Uczciwie zarabiam, by mój buff miał godne życie.

  • Przypadkowo wystawiłam kostium, który miał iść za 60 won za 60kk i się sprzedał, zanim zdałam sobie z tego sprawę XDDDD

    Hahaha zrobiłem to samo ale ze mnie fajtłapa :)


    Ps. Intuicja podpowiada mi ze jesteś przepiękna dziewczyna o nietuzinkowym charakterze. Masz może chłopaka? :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • W porównaniu do poprzedników, moja wtopa nie jest taka duża ale zabolało, a więc była to wtopa typu "cześć bracie, kupilbys mi kd wojownika +4...".

    I pyk 8 won i 299.999 w plecy 🤣 Ograniczylem pomoc i stalem sie ostrozniejszy przez tego typu zagrywki. Ciekawe jest to, ze w tym samym dniu, albo dzien po, wyswietlil mi sie short yotubera "kubon" z pół roku temu o takich oszustwach (tak, wiem dla jednych nie oszustwo , mój błąd ale gościu ewidentnie na tym żeruje) Taka ciekawostka 🤣 Pzdr

  • Może KU aura nie jest już tak wielkim źródłem dochodu jak kiedy, ale kurcze, uważajcie na prawy przycisk myszy, bo drugi raz w ciągu miesiąca niechcący przeczytałam aurę swoją postacią do dropu. RIP.

    Uczciwie zarabiam, by mój buff miał godne życie.

  • Może KU aura nie jest już tak wielkim źródłem dochodu jak kiedy, ale kurcze, uważajcie na prawy przycisk myszy, bo drugi raz w ciągu miesiąca niechcący przeczytałam aurę swoją postacią do dropu. RIP.

    Hej :) intuicja podpowiada mi ze jesteś przepiękna dziewczyna o nietuzinkowym charakterze ;) może miałabyś ochotę wspólnie pograć? :)


    A co do tematu moja największa wtopa było spalenie fms na plus 9 :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty