Rozmowy serwera Polska

  • A co to ma do tego kto jest błaznem? Xd

    Błaznem dla mnie jest osobą ktora ma eq do mixu i się czepia irre i przede wszystkim mnie ;) nie żebym bronil irre ale wiem jakie mieliscie eq i wiem że swego czasu dzieliła was "subtelna" różnica ;)

    ja tam się swojego eq nie wstydze, a twoje zdanie też nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zresztą tak samo jak irre. Ja biore udzial w każdej zadymie, ty z twoją postacią i eq możesz co najwyżej poty nosić albo rozpro rzucać wieć nie mamy o czym gadać

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • ja tam się swojego eq nie wstydze, a twoje zdanie też nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zresztą tak samo jak irre. Ja biore udzial w każdej zadymie, ty z twoją postacią i eq możesz co najwyżej poty nosić albo rozpro rzucać wieć nie mamy o czym gadać

    Rozpro rzucać czyli już wiemy jaka jest jego postać xd

  • ja tam się swojego eq nie wstydze, a twoje zdanie też nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Zresztą tak samo jak irre. Ja biore udzial w każdej zadymie, ty z twoją postacią i eq możesz co najwyżej poty nosić albo rozpro rzucać wieć nie mamy o czym gadać

    Subtelnie mnie Teraz podpussczasz by król dzwonek zlał cie za darmo ;) poczekamy pokażesz 200w, wpłacisz uczciwej osobie która wręczy hajs zwycięzcy i dostaniesz ten zaszczyt ;)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Subtelnie mnie Teraz podpussczasz by król dzwonek zlał cie za darmo ;) poczekamy pokażesz 200w, wpłacisz uczciwej osobie która wręczy hajs zwycięzcy i dostaniesz ten zaszczyt ;)

    wyznasz te osobe bo mojej raczej nie zaakceptujesz jakj rocki ani gm ci nie pasuje to nie wiem kogo ty chcesz xd

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Robicie straszną szopkę o nic.

    Jedyny i normalny pośrednik to Ingolf od biedy najgorszej Ascoran

    Proponuję tam napisać a nie robić telenowele brazylijską.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • wyznasz te osobe bo mojej raczej nie zaakceptujesz jakj rocki ani gm ci nie pasuje to nie wiem kogo ty chcesz xd

    Akurat osoby z teamu mi pasują , tyle że nie każde ;) wpierw pokażesz że masz w ogóle tyle kasy ( też ci mogę pokazać jeśli będziesz chciał) i dam ci moje typy posrednikow- zarówno z teamu jak i uczciwych ludzi spoza teamu ;) około 21 będę w domu gdzie cię będę mógł spotkać?;)



    PanDzwonekPL ile zmianek poszlo na tytanke? :)

    jak znajdę to Wysle potem screen ile wydałem na SM xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

    Edited once, last by PanDzwonekPL ().

  • około 21 będę w domu gdzie cię będę mógł spotkać?;

    jak pisałem wcześniej , pisz na JazzyX , o 21 bede on-line

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • jak pisałem wcześniej , pisz na JazzyX , o 21 bede on-line

    Ok, to powiedzmy że masz taką ilość kasy ( zweryfikuje to i tak )


    W takim razie na rolę pośredników wyznaczam Art lub Smoczyca jeżeli chodzi o osoby z teamu ;) inne odpadają bo ja widze po oznaczeniach " kto następny " kto tu z kim trzyma z teamu i mnie nie nabierzecie ;)


    A jeżeli chodzi o prywatnych uzutkownikow to moja kandydatura jest TopurPL czyli osoba rzetelna, godna zaufania i solidna. Pamiętam jak kiedyś typowi dropnal pro item i topur bez zawahania go oddał ;) sądzę że uczciwszej osoby niż topcio nie ma na tym świecie ;)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Ok, to powiedzmy że masz taką ilość kasy ( zweryfikuje to i tak )


    W takim razie na rolę pośredników wyznaczam Art lub Smoczyca jeżeli chodzi o osoby z teamu ;) inne odpadają bo ja widze po oznaczeniach " kto następny " kto tu z kim trzyma z teamu i mnie nie nabierzecie ;)


    A jeżeli chodzi o prywatnych uzutkownikow to moja kandydatura jest TopurPL czyli osoba rzetelna, godna zaufania i solidna. Pamiętam jak kiedyś typowi dropnal pro item i topur bez zawahania go oddał ;) sądzę że uczciwszej osoby niż topcio nie ma na tym świecie ;)

    spoko, jak art albo smoczyca sie zgodzi to daj znac xd,

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • Żeby potem płaczu nie było o lagi, to proponuję, ażeby przed pojedynkiem obie strony spingowały sobie połączenie z serwerami gry (tylko z jakąś wyższą liczbą powtórzeń). To powinno zapobiec ewentualnym lamentom, że ktoś przegrał przez lagi. Zwłaszcza z tak wysoką stawką.


    Jak ktoś chce w snifferze jakimś (np. Wireshark) podejrzeć dokładnie, z którym serwerem się gra komunikuje, to ustawienie sobie filtra 79.110.0.0/16 powinno ograniczyć wyniki do serwerów GF'a. Całkiem sporo różnych adresów IP mają przeznaczonych na różne funkcjonalności, ale generalnie pierwsze dwa oktety to 79.110 ;)


    Przykładowe pingowanie przykładowego serwera gry: ping 79.110.92.116 -n 15

    Code
    1. Ping statistics for 79.110.92.116:
    2. Packets: Sent = 15, Received = 15, Lost = 0 (0% loss),
    3. Approximate round trip times in milli-seconds:
    4. Minimum = 29ms, Maximum = 36ms, Average = 32ms

    Ostatni oktet w adresie może się różnić, w zależności od tego, z którym fizycznym serwerem zostanie się połączonym, więc należy mieć to na uwadze ;)


    Jeśli kogoś interesuje, to po tym adresie można potwierdzić, że należy do GF'u oraz zlokalizować, gdzie są te ich legendarne serwery xD

  • Jazzy.tbd


    No to jak oni się nie zgodza, to może być to też orzech ;) według mnie jest to rzetelna i uczciwa osoba i według wielu innych ludzi też :)


    Zresztą sam mówiłeś że 200w dla ciebie to grosze, więc co za różnica dla ciebie kogo wyznacze?:)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Żadna osoba z team nie będzie robiła za pośredników w tym przypadku. Podczas Eventów typu: Turniej PvP nagrody pochodzące od graczy był przechowywane na kontach SGM danego serwera i gracze nie wybierali kto ma je przechować. Zespół to Zespół - przecież wszystko da się zweryfikować (w razi wątpliwości graczy).

    Przeczytałem wszystkie posty dotyczące waszej ostatniej dyskusji i mam mega mieszane uczucia. Takie sprawy lepiej załatwiać na PW niż na publicznym forum gry.

    Dlaczego się wypowiadam? Ponieważ padł gdzieś mój nick.


    Miałem się odnieść co do screenów, ale nie chce wywoływać jeszcze większego spamu :P


    Zróbcie sobie PvP na luzaka, mogę być sędzią (ale bez przechowywania przedmiotów/wonów) :)


    Pozdrawiam w ten piękny piątkowy wieczór :beer:

  • Jazzy.tbd


    No to jak oni się nie zgodza, to może być to też orzech ;) według mnie jest to rzetelna i uczciwa osoba i według wielu innych ludzi też :)


    Zresztą sam mówiłeś że 200w dla ciebie to grosze, więc co za różnica dla ciebie kogo wyznacze?:)

    weź też pod uwage, że twoje zdanie jako bociarza recydywisty jest całkowicie niewiarygodne, ingolf napisał, że kasy nie może trzymać ale może być przy pvp jako świadek, to chyba wystarczy, a kasa jak ci pisałem bez znaczenia, i tak wiem, że byś mi jej nie dał, ale tu chodzi o racje a nie o finanse

    Jazzzy - Etolin - mental 120

  • ten dzwonek to jakiś niepoważny człowiek...

    Moderator Dua:
    skasowałem wulgaryzmy, następnym razem za obrazę innych forumowiczów będę warnować

    Edited 2 times, last by Dua ().

  • A może Ingolf byście zrobili turniej pvp? Albo turniej wojny Gildi, bez setek? A w pvp np każdy startujący musi podać swoje itemy w których walczy żeby nie było przekazywania itemow.

    Pamiętam że po pierwszej fuzji bodajże był taki turniej

  • ten dzwonek to jakiś niepoważny człowiek...

    Moderator Dua:
    skasowałem wulgaryzmy, następnym razem za obrazę innych forumowiczów będę warnować

    Dlatego, że to oczywiste zignorujcie tego głupka, który udaje trolla - z głupkami się nie dyskutuje. :)

    Moderator Dua:
    poprawiłem cytat

    "Nie ważne co na siebie założysz i tak nigdy nie ukryjesz swojego prawdziwego ja" - Raul

    Edited 2 times, last by Dua ().

  • A może Ingolf byście zrobili turniej pvp? Albo turniej wojny Gildi, bez setek? A w pvp np każdy startujący musi podać swoje itemy w których walczy żeby nie było przekazywania itemow.

    Pamiętam że po pierwszej fuzji bodajże był taki turniej

    pomysł dobry ale tym leniom sie nic nie chce robic, bo po co?

  • U mnie w tytance przynajmniej 6/7 bon jest (albo masz mixa i nie pokazałeś, chyba że to stare foto jak jeszcze 6/7 nie było xD)

    Brak opisu.

  • pomysł dobry ale tym leniom sie nic nie chce robic, bo po co?

    Ustalić zasady bez setek, jakiś limit osób i wg mnie dużo byłoby chętnych gildi😁

  • Ok, to powiedzmy że masz taką ilość kasy ( zweryfikuje to i tak )


    W takim razie na rolę pośredników wyznaczam Art lub Smoczyca jeżeli chodzi o osoby z teamu ;) inne odpadają bo ja widze po oznaczeniach " kto następny " kto tu z kim trzyma z teamu i mnie nie nabierzecie ;)


    A jeżeli chodzi o prywatnych uzutkownikow to moja kandydatura jest TopurPL czyli osoba rzetelna, godna zaufania i solidna. Pamiętam jak kiedyś typowi dropnal pro item i topur bez zawahania go oddał ;) sądzę że uczciwszej osoby niż topcio nie ma na tym świecie ;)

    Ojj Trollu trollu :rofl::rofl:

  • godzina pvp wybiła i cisza, nie słychać aby jakieś DZWONy biły xd

    Jazzzy - Etolin - mental 120