Odbieranie medali z gildi

  • Witam. Od miesiąca odbieram te medale i zauwazylem ze od 20 + odbiorow się zwieksza zdobycie medali , a u mnie dalej leca po 1 . Po 30 dniach powinno mi odbierać codziennie po 4 . Molgby mi ktoś wyjasnic jak to działa?

  • To chodzi o dzienną ilość członków odbierających te medale. Jeżeli chcesz codziennie odbierać 13 medali na postać (1 podstawy+ 12 bonusu) wystarczy, że każdego dnia ilość członków która odebrała medale za uczestnictwo będzie większa lub równa 70.

    79irEPB.png                                          uUUErF5.gif                                       #STOPexternalToolBan ! #BeFAIR ! 2k20

  • A od jakiego lvl postaci można odbierać medale i robić wpłaty codziennie?

    Odbiór medalu za uczestnictwo można dokonać na dowolnym lvl (postać musi być w gildii przed resetem systemu, a więc 5 rano).

    Wpłacać exp na gildię za pomocą yang, za co również są medale- można od 30lvl`a. (postać musi być w gildii bodajże dobę czy tam 2, aby móc to robić)

    Obie te czynności są niezależne od siebie (20lvl gildii wbija się zwyczajnym expem, dopiero od 20 exp gildyjny zdobywa się wpłacając yangi)

    Nagrody, które są zależne od liczby uczestników tyczą się dnia wstecz (przed resetem o 5 rano), więc jeśli chcesz otrzymać 12 medali za samo uczestnictwo- potrzebujesz dzień wstecz odebrać uczestnictwo na minimum 70 postaciach (dostaniesz na każdej postaci po 1 medalu), ale już kolejnego na każdej po 12. Łatwo wywnioskować iż 1 dzień przerwy generuje straty dwudniowe, bo jednego dnia wcale nie odbierzesz, a kolejnego dostaniesz znów tylko 1, bo poprzedniego nie uczestniczyło 70 postaci. Dlatego dla efektywnego wykorzystywania kumulowania się medali, ważna jest ciągłość.

    Przy liście postaci gildii masz listę z odznaczeniami kto dokonał odbioru uczestnictwa a jak nakierujesz na nagłówek kolumny to zliczy Ci te postacie. Można mieć 30 postaci 1lvl i 40 postaci 30lvl, w pierwszej grupie będziesz odbierał uczestnictwo, a w drugiej uczestnictwo i wpłacał exp yangami (z tego powodu te postacie będą generować dziennie 12medali (uczestnictwo) +9 medali (wpłacanie)).


    Edit. Pisząc 12 medali, mam oczywiście na myśli bonus. Tak jak jakiś kolega wyżej napisał to wynosi w praktyce 1podstawy+12 bonusu a więc 13


    Moderator Bayek:
    Połączyłem posty

    Edited once, last by Bayek ().

  • Bayek

    Closed the thread.
  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie