Serwer eventowy Grunwald - dyskusja ogólna

  • Savarax nie lepszy, też nabił 2k killów w dzień czy dwa

    Lepszy lepszy bo czeka do końca.

    Od 8.12 "płakałeś" na forum/discord jak to ja nabijam ptk. Szkoda tylko ze inni wylatywali z rankingu czasem po kilka razy a ja jakoś bylem :)

    Fajnie się rzuca oskarżenia wyssane z palce wiadomo. Jeśli ktoś potrzebuje mogę podesłać od 9.12.2019 ranking top20 z każdego dnia (wcześniej mam z przerwami bo brak 1.12 , 2.12 , 6.12 oraz 8.12). Tam będziesz mógł zobaczyć ile każdego dnia było zabitych osób (i to nie tylko u mnie ale u każdej osoby wtedy z top czyli np wcześniej: Manka, Manka2 czyt Herkulana, Bola, później: zmilcza, yovi, misi).

    Ups nie, przecież logiczne argumenty vs bajki wiadomo kto wygrywa. Ja wiem że ciężko Ci uwierzyć że potrafiłem zabijać duzo ludzi dlatego poniższy SS w celach edukacyjno-humorystycznych.

    515653f81f36b.png

    Mam nadzieje że masz więcej ;)


    AHUFBSAHFBNASJD masz konto na 4um od grudnia i 3 posty. Legit 100pro

    hmm

    Ok i ja równiez mam nadzieje, że się wezma i sprawdzą też np. postacie Twojego kolegi youtubera z 2 i 3 miejsca.

    Nie wiem czy wiesz ale zmilcz to nie ja :P Moje postacie to mogą sprawdzać akurat nawet do czasów Monastyru przynajmniej ktoś z GF będzie miał co robić dzisiejszego wieczoru.


    P.S.

    Nie śpię bo odświeżam ranking i bije meley

    2559456_0

    Serwer: Etolin :52:
    Królestwo: Shinsoo (czerwoni) :shinsoo:
    Postać: Ninja Archer 120 LVL
    Nick: xSavaraxx
    :cursing:afsMT2 na YT

  • Savarax nie lepszy, też nabił 2k killów w dzień czy dwa

    Gram na Grunwaldzie od początku .Spędzałem na zabijaniu przeciwników 3-4 godziny dzienni,zdarzało się nawet 12h.Uwierz że nie jest przyjemnoscia bieganie po całej dolinie w poszukiwaniu przeciwników. Mogę Ci tylko napisać że wymyślasz rzeczy które nie istnieją. Widywałem wszystkich z topki jak szukali przeciwników. Oczywiście jedna osoba o nicku Pech jest z pewnością oszustem.Django proszę nie pisz rzeczy o których nie masz pojecia.

    :shinsoo:

  • No to pokaż te ss-y


    Nie mam discorda.

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • A ja wprost napisze, miałem 9 postaci u żółtych ktorymi wchodziłem na relikwiarze i widząc liczne grupy bijące owe biłem razem z nimi, nie nabijałem sobie nic na wlasnych postaciach ani w porozumieniu z kims. Teraz widzę, ze zmarnowalem czas, lepiej było zrobic milion postek 25 i wbrew regulaminowi sobie nabijać.

  • AHUFBSAHFBNASJD masz konto na 4um od grudnia i 3 posty. Legit 100pro

    Co tutaj zmienia data rejestracji? Te Twoje SS, to możesz sobie wsadzić, bo wystarczy zbadaj element.

    Gram na Grunwaldzie od początku .Spędzałem na zabijaniu przeciwników 3-4 godziny dzienni,zdarzało się nawet 12h.Uwierz że nie jest przyjemnoscia bieganie po całej dolinie w poszukiwaniu przeciwników. Mogę Ci tylko napisać że wymyślasz rzeczy które nie istnieją. Widywałem wszystkich z topki jak szukali przeciwników. Oczywiście jedna osoba o nicku Pech jest z pewnością oszustem.Django proszę nie pisz rzeczy o których nie masz pojecia.

    Gram na Grunwaldzie od poczatku i spędzałem na zabijaniu przeciwników po 12 godzin, a zdarzyło się nawet 25h i to w jeden dzień! Uwierz, że bieganie po całej dolinie w poszukiwaniu przeciwników nie jest zbyt przyjemne, ale nie poddałem się. Ja też Ci mogę tylko napisać, że wymyślasz rzeczy, które nie istnieją. Widywałem wszystkich z topki jak szukali przeciwników bez wyjątków, a także jak wyglądąła arena i np. loganie postek jak pojawił się pare razy Xardav.


    Piszecie na kogoś, ale na ten moment, to nadal tylko wam zabrali punkty :)

  • TE 500 kont po 300 killi tez pewnie latalo po dolinie szukalo przeciwnikow XD Dlatego maja nadal punkty

    Te XXX kont z punktami pod zmianki i podręczniki z pojedynczymi fragami byle dostały monety, to też pewnie normalne osoby, które sobie latały bez eq po arenie XD

  • Te XXX kont z punktami pod zmianki i podręczniki z pojedynczymi fragami byle dostały monety, to też pewnie normalne osoby, które sobie latały bez eq po arenie XD

    i każdy lvl wbijany na bocie?

    no no, z pewnością normalne osoby

  • Mówie o postaciach 25lvl, które mają po rowno 300kili. Wbijane na bocie, niejednokrotnie zgłaszane, niezbanowane xD na relikwiarze nigdy nawet nie weszły


    Póki co nie zweryfikowali killi, dlatego te boty jeszcze siedzą w rankingu. Niech sie GF za to weźmie

  • Mówie o postaciach 25lvl, które mają po rowno 300kili. Wbijane na bocie, niejednokrotnie zgłaszane, niezbanowane xD na relikwiarze nigdy nawet nie weszły


    Póki co nie zweryfikowali killi, dlatego te boty jeszcze siedzą w rankingu. Niech sie GF za to weźmie

    Ja mówie o postaciach 30 lvl, które robiliście hurtowo pod rzeczy z IS i miejsce w rankingu. Wbijane na bocie, niejednokrotnie zgłaszane i niezbanowane. Żeby nie było, to nie wrzucam wszystkich do 1 worka, bo latały też postacie na łowach, ale czy to coś zmienia? Nadal oszukiwaliście tak jak to próbujecie zrzucic wine tylko na kogoś innego :) Ta dyskusja nie ma sensu, odpowiadam tylko w celu podkreślenia Waszej hipokryzji.

  • robiliście


    oszukiwaliście


    Waszej hipokryzji.

    Po czym ..

    Żeby nie było, to nie wrzucam wszystkich do 1 worka

    XDD



    Ja mówie tu tylko o Pechu, który nabijał na swoich postaciach, jak się go znalazło/napisało do niego, od razu uciekał. To samo owe postacie 25lvle z 300killami. No chyba że Ciebie to dotyka to się nie dziwie że się tak burzysz:)

  • Ja mówie tu tylko o Pechu, który nabijał na swoich postaciach, jak się go znalazło/napisało do niego, od razu uciekał. To samo owe postacie 25lvle z 300killami. No chyba że Ciebie to dotyka to się nie dziwie że się tak burzysz:)

    To z workiem było co do expienia postek na botach, ale skoro do Ciebie trzeba pisać, aż tak dokładnie, to nie ma problemu. Nie jesteś zbyt inteligentna skoro nadal się nie domysliłas z kim piszesz po pierwszych zdaniach w tym temacie, nadal czekam na Twoje dowody skoro tak uważasz.

  • Domyślam się z kim rozmawiam od samego początku kolego, jak i zapewne reszta osób udzielających się w tym temacie:)


    Ja czekam aż zaczną weryfikować zabójstwa:))))

  • No i się okazuje, że GF wydymał wszystkich po równo xD

    Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa


    #GameFail


    (...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

  • No to niech teraz GF wyslucha osob, ktore czuja sie oszukane i ponowi weryfikacje skoro jest jeszcze czas przez ten caly klaster regionow - nalegajcie - w koncu tu sie licza pieniazki i czas zainwestowany w ten serwer.


  • Jeszcze jedna weryfikacja? Bo komuś wyrzucili postacie na których nabijali punkty na arenie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Na 1miejscu jest oszust a od bodajże 5strony ciągną się boty

    Usunęli część punktów za relikwiarze a zabójstw nie zweryfikowali

    Więc tak, powinna być normalna, SZCZEGÓŁOWA weryfikacja