Serwer eventowy Grunwald - dyskusja ogólna

• Otwarcie serwera: piątek, 22 listopada 2019

Zamknięcie serwera: piątek, 31 stycznia 2020

announcement_metin2_de_d1868544b3b5edb49f617ae91bcd420a.jpg

Jako że dziś wystartował serwer eventowy Grunwald to zakładam temat do dyskusji. Dzielcie się swoimi opiniami i spostrzeżeniami. Kto z was wyruszył w nową przygodę ?

• Art

Approved the thread.
  • Ogólnie pomysł dobry, lecz zasady zdobywania punktów mogły by być inne. Gracze z lvl powyżej 45 praktycznie nie mają jak zdobywać punktów. Dwie godziny szukania i nie znalazłem żadnego gracza na Górze Sohan. Jedyna opcja na zdobycie punktów to obecnie Dolina na której kręci się do 5 graczy (w tym 4 którzy tylko polują na innych i nie mają zamiaru wbić lv), lecz to opcja tylko do 45lvl xD.

Mam również pytanie dotyczące bitwy pięciu relikwiarzy. Czy na mapie, na której będzie odbywać się walka, można zdobyć również punkty za zabójstwa graczy czy tylko za przejęcie relikwiarza?

• Gdyby na grunwaldzie były jakieś eventy to by się dla zabawy pograło a tak to nuda jak

:54: :chunjo: Patryk14789 wojownik body 61lvl OFF
    :54: :chunjo: Shirt sura wp 75lvl OFF

• Czy są jacyś chętni na np jakąś ustawkę na górze Sohan dla lv 45+?, np sobota godz 16 obok teleportera?

Niestety liczba graczy jest tak niska, że bez ustawki nie ma szans na PVP na innych mapach niż dolina... A już i tam jest 1 gracz na godzinę.

• no super zabawa nie ma co. Całymi dniami ganiają za 25 tymi lewelami na dolinie zasady zdobywania punktów bezsensowne. Powinno być ograniczenie jakiś sprawiedliwy ranking odzwierciedlający siłę graczy A nie ilość godzin poświęconą na zabijanie słabych postaci.

• Jest początek serwera a gra bardzo mało osób i niemożliwym jest zdobycie punktów na innej mapie niż na dolinie, to co się dziwić ze ludzie latają za niskimi lvl. Większość wyższych lv to boty siedzące w świątyni ( mają już 65lv+) i nie zobaczysz ich na mapach pvp.

Jest jeszcze sprawa nabijania punktów ale niby mają jakiś zabezpieczenia... ( pewnie takie jak na boty).

Ciekawe jak będzie serwer wyglądał za tydzień lub dwa. Będzie 5 osób polujących na nic bo gracze przestaną wchodzić na dolinę.

Na mapie wojennej również nie będzie można zdobyć punktów za zabicia więc zostanie "odbijanie relikwiarzy", które zamieni się na następne sztuczne nabijanie punktów. Po co ktoś ma walczyć na tej mapie jak można się dogadać i "odbijać" bez walki (bo jak jakieś królestwo ulepszy na najwyższy poziom relikwiarz to nie będzie mogło nabijać już cennych punktów więc lepiej jest odbijać na zmianę).

Czy może ktoś z teamu wypowiedzieć się na temat serwera, czy planowane są jakieś zmiany? W obecnej formie jest to serwer na nabicie kieszeni - IS, ze złudną iluzją, że będzie można wydać nową walutę na super itemy. Ale jak zdobyć te cenne monety jak nikt nie walczy, gdyż osoby które walczą o unikalne bronie wybiją wszystkich zanim normalni gracze zdążą włączyć pierwszy skill. Przeciętny gracz nie ma nawet co liczyć na jakiś profit z gry na tym serwerze.

• Jak się ulepsza relikwiarze?

Jinno to nie królestwo, Jinno to stan umysłu.
    Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

#GameFail

(...)jestem różowym pingwinem i mieszkam w Tajlandii.

• Proponuję dla 66 + ewent pvp Las. Każdy daje do puki 5 bodzi i 10Kd.

Godzina 21:00 ch1

Walki do 10 zwycięstw bez potek oczywiście.

Każdy z każdym.

Na finał nawalanka:)

• Jak zdobywa się tygrysie monety???? Klepie cały czas te relikwiarze od kilku dni, a dostałem tylko raz 10 monet i to z tydzień temu.

Jinno- totalna masówka, dla osób, które pierwszy raz grają w komputer ~IsAmUxPompa

#GameFail

• no mam kilka pkt, nie dużo bo wbiłem 50 lvl i nie ma kogo bić, ale kilka mam.

#GameFail

• Kill musi być na konto nie na postać. Więc możesz zrobić 2 postać, bo nie znajdziesz na Sohan nikogo...

Zapomniałem dodać, że kill musi być co najmniej raz na dzień.

Moderator Reverse:
    Połączyłem posty.

Edited once, last by Reverse ().

• Zapomniałem dodać, że kill musi być co najmniej raz na dzień.

no to wszystko jasne

#GameFail

• Mam pytanie do teamu. Jak wiecie jest bardzo mało grających graczy z lv 66+ na grunwaldzie, czy jeśli kilka osób będzie pół dnia się nawalać w 1 lesie np 3-4 (chociaż tyle osób online to byłby rekord) to jak będzie to odbierane w kwestii nabijania punktów? Obecnie nikt z wyższych lvl się nie bije bo boi się o zablokowanie nagród.

• Mam pytanie do teamu. Jak wiecie jest bardzo mało grających graczy z lv 66+ na grunwaldzie, czy jeśli kilka osób będzie pół dnia się nawalać w 1 lesie np 3-4 (chociaż tyle osób online to byłby rekord) to jak będzie to odbierane w kwestii nabijania punktów? Obecnie nikt z wyższych lvl się nie bije bo boi się o zablokowanie nagród.

Art jakieś stanowisko wypadało by zająć w tej sprawie. Czy mamy robić tak jak top1 przy 3 graczach ubiegających na dolinie potrafi nabyć 200zabójstw dziennie GZ

• Art jakieś stanowisko wypadało by zająć w tej sprawie. Czy mamy robić tak jak top1 przy 3 graczach ubiegających na dolinie potrafi nabyć 200zabójstw dziennie GZ

Po co się tym przejmujesz, zobacz ile TOP 1 nabił punktów ( w dwa dni ponad 10 k ) i jakoś dalej jest w rankingu.

Ja mam pytanie co oznacza to TOP 1 %, TOP 10% i TOP 50% ???

#GameFail

• To by było na tyle

Jak udało się znaleźć kogoś kto się bije to usuwają z rankingu. Serwer pvp a za uczciwą walkę blokada. To taki prezencik na gwiazdkę. Złodzieje i tyle.

• To by było na tyle

Jak udało się znaleźć kogoś kto się bije to usuwają z rankingu. Serwer pvp a za uczciwą walkę blokada. To taki prezencik na gwiazdkę. Złodzieje i tyle.

Tzn.?

#GameFail

• a usunęli Cie?

#GameFail