Luźne pogawędki

  • LUDZIE ZWOŁUJE SZTAB KRYZYSOWY OKAZAŁO SIĘ ZE DZISIAJ MAM RANDKE Z DZIEWCZYNĄ!!!!!ciach:D
    co robić, serce mi tak wali ze stresu że zaraz wyskoczy :D

    Bądź sobą, nie udawaj supermana czy innego kozaka i jak Cię zaprosi do siebie po wszystkim to walnij melisę na uspokojenie i leć na żywioł - 10w za poradę się należy:w00t:


    Usunęłam flood z cytatu-Vanilla

    Edited once, last by Vanilla ().

  • Bądź sobą, nie udawaj supermana czy innego kozaka i jak Cię zaprosi do siebie po wszystkim to walnij melisę na uspokojenie i leć na żywioł - 10w za poradę się należy:w00t:

    wlasnie trening robie zeby miec wieksze miesnie optycznie i żyły na wierzchu :D a jakiś bukiet kwiatów gdzie mogę kupic o tej porze? :D

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • I stało się zostałem sam :((((((( już mój przyjaciel będzie miał dziewczyne i sam będę szukał ;( Dziewczyny cieszycie się już że będzie o połowę mniej postów? :) Niech mnie któraś pocieszy bo zwariuje ;( też marze o dziewczynie ale żadna mnie nie widzi :(

  • Dziewczyny pobudka :D nie no żarcik śpijcir jeszcze żebyście były tak śliczne jak zawsze i mogły dalej cieszyć nas facetów swoją nietuzinkowa uroda ;) ja dziś spałem np tylko 2/3h ale ja jestem taki brzydki że żadna różnica mogę wogole nie spać bo już brzydszy niż jestem to się nie stane:D a jak kogoś to interesuje to ta dziewczyna odwołała randkę więc jupi :) dalej jestem sam :))

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Siemka KociePomruki.


    Linvy


    Moderator Vanilla:
    Połączyłam posty.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

    Edited once, last by Vanilla ().

  • KociePomruki to mój wróg i kochanica w 1, a co?

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • No eloelo. Co do pierwszego się zgodzę.


    To zapytam prosto, ale jak życiowo. TO CO TAM OGOLNIE?

    遊園地


  • No eloelo. Co do pierwszego się zgodzę.


    To zapytam prosto, ale jak życiowo. TO CO TAM OGOLNIE?

    Zobaczymy co to są za „luźne pogawędki” :)

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • a jak się poznaliscie ?

    Najpierw gra jak KociePormuki miała jeszcze 36 poziom, a potem wymieniliśmy się kontem na szołapie.

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Wiem, że to taki twój wymyślony sposób na bycie w grze i forum, ale jeśli facet się ciągle nad sobą użala to wali desperacją, a to odpycha.


    Co lubicie pić w zimne, zimowe wieczory?

    遊園地


  • Wiem, że to taki twój wymyślony sposób na bycie w grze i forum, ale jeśli facet się ciągle nad sobą użala to wali desperacją, a to odpycha.


    Co lubicie pić w zimne, zimowe wieczory?

    Może jakaś na litość zechce być ze mną chociaż :) jakby ciebie nikt nie chciał to też byś się użalała :)

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Też chce mieć dziewczynę ale żadna mnie nie chce :)

    Też najpiękniejszy nigdy nie byłem, ale jakoś się daje radę :). Głowa do góry, szable w dłoń!

    Wiem, że to taki twój wymyślony sposób na bycie w grze i forum, ale jeśli facet się ciągle nad sobą użala to wali desperacją, a to odpycha.


    Co lubicie pić w zimne, zimowe wieczory?

    Nie mam żadnego mooda na jakieś specjalne napoje zimą. Klasyczna woda i sok :>

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Też najpiękniejszy nigdy nie byłem, ale jakoś się daje radę :). Głowa do góry, szable w dłoń!

    Nie mam żadnego mooda na jakieś specjalne napoje zimą. Klasyczna woda i sok :>

    Ty chociaż masz dziewczynę a ja ?xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Myślałam, że odpowiecie, że wódę albo piwo.

    Ty chociaż masz dziewczynę a ja ?xd

    Na siłę to się nic nie znajdzie, nie zrobi.

    jakby ciebie nikt nie chciał to też byś się użalała :)

    Niė wiėm jak to jėst, więc nie potaknė. Ale nawet najmniej atrakcyjne "ofiary" z mojej poprzedniej szkoły, znalazły bez problemu kogoś jak poszły na studia czyli zaczęły żyć bardziej ogarnięcie, samodzielnie.

    Generalnie nie zdziwiłabym się jakbyś kogoś miał tylko udajesz, że nie. Choc wtedy szkoda tej osoby.

    Ale jeśli nie masz to po prostu wyjdź z tej piwnicy rodziców.

    遊園地


  • Myślałam, że odpowiecie, że wódę albo piwo.

    Na siłę to się nic nie znajdzie, nie zrobi.

    Niė wiėm jak to jėst, więc nie potaknė. Ale nawet najmniej atrakcyjne "ofiary" z mojej poprzedniej szkoły, znalazły bez problemu kogoś jak poszły na studia czyli zaczęły żyć bardziej ogarnięcie, samodzielnie.

    Generalnie nie zdziwiłabym się jakbyś kogoś miał tylko udajesz, że nie. Choc wtedy szkoda tej osoby.

    Ale jeśli nie masz to po prostu wyjdź z tej piwnicy rodziców.

    Niestety nie troluje. Mam dobrą pracę, stabilna ( zajmuje się tym samym co mój serdeczny przyjaciel TopThePoorPL ) , do tego mam własny samochód, mieszkanie i jakoś żadna mnie nie chce.

    Poza tym studiowałem też i na studiach też mnie zawsze nigdy żadna nie chciała, nawet do Ukrainek zagadywalem z mojego kierunku i nic. A jak była co rusz ładniejsza dziewczyna to od 1 dnia studiów była oblegana przez co najmniej 4 sępy xd

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • Ty chociaż masz dziewczynę a ja ?xd

    KociePomruki to nie moja dziewczyna, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3

  • Ale to twoja kochanka z tego co mówiłeś więc prawie to samo :)

    Jest to pierwsza i ostatnia kochanka, którą bym ukatrupił (proszę nie brać tego na poważnie:)).

    :thumbsup: HANDEL ZE MNĄ POLECA :thumbsup:
    1. Naksen <3
    2. Shast <3
    3. Sherrie <3
    4. DRINKERSLIVE <3
    5. Antymagik <3
    6. p0grom/Smarki <3
    7. xFajnieJest <3