Maly DMG z hita

  • czesc Wam
    Czy jest mi w stanie ktos doradzic jaki build dla likana bedzie lepszy, czy oplaca sie cofac witalnosc na rzecz sily?
    Czy rubin wartosc obrona odp jest dobry.


    Ekwipunek na obecna chwile jest dobry (jastrzebie 45sr +9 buty na potwory+7, pancerz na potwory +6, kask na dmg +9 szmagdowe kolce+8 z sr do tego boczek i pet z 12% berka) szarfy nie licze bo syf ;D
    Alchemia: znakomita, poza granatem i onyksem bo matowe


    Na meley w kolumny hity to w granicach 1k - 1,5k zybranym talizmanem - wiec nie wiem czy to realny dmg do posiadanego eq czy cos z postacia jest nie tak.
    DMG oczywiscie z odpalem na incie


    W metiny w lesie ok 12 - 13k


    Dieki z gory za podpowiedzi :)


    Edited once, last by kozziol ().

  • na meley bez zodiaka 9 z ziemi to nie ma co bić, a ż konika trochę ten rubin bez średnich może wadzic. Jak biolog i pasek na moby?


    Ja jak miałem likana to z wybornym Rubinem bez średnich bilem chyba do 14k bez eq na moby i hełmu ba atak Ale z lizakiem. Czyli by się zgadzało :) jastrzębie miałem coś koło 40

  • Eq masz niestety średnie. Rubin musi mieć wartość średnie minimum choćby miał to być matowy. Spróbuj podbić sobie buty pancerz do +8, pasek chociaż do +6 i włóż przetopy, jeśli nie masz. Do peta włóż jeszcze szycie jak możesz, a najlepiej szycie berek moby i oczywiście ogarnij sobie szarfę z feniksem +9 lub krukiem około 50 śr +9 lub konkretnym łukiem zodiaku. Jeśli bijesz 1k bez szycia i kryta to jest to jak najbardziej normalny dmg.

  • Musisz miec średnie w rubinie.
    Wartość ci odchodzi od biologa bo masz 2x pz. Podbij sobie trochę pasek na moby I zmień szarfe, up ładnie opisał. Nie musisz mieć zodiaka żeby bic z buta I zbijac w 3 - 4 osoby.

    :???:

  • Dzieki, chodzilo mi tylko by sie rozeznac czy generalnie wszystko ok jest z moja postacia ;p


    dzieki za wskazowki czyli do poprawy jest to co myslalem :)


  • wlasnie doszla mi ksiega na moby ktora daje 7% zodiak +8 35sr mimo do tego szarfa z 5%sr 1int ;d


    w rubinie lepsze sr czy wartosc?

    Ten za 88 w xd?



    CO do Dmg bo bijesz bardzo mało
    Zodiaki 8 35 nie wiem czy więcej uderzą jak jastrzebie 45
    Eq masz w miarę ale tak jak Ci tu ludzie sugerują w rubinie sr niezbędne
    Dmg mając Podobne jastrzebie+9 48 2 zreka buty 6 (pas 9 szmargdy 8 z przetopami) szarfa 24 fenek 9 zbroja 2 moby tarcza 12 zreka hełm dmg z przejrzytytm rubinem biłem po 17,5k, w lesie, z znakomitym około 18,5-19, a z szponami zodiaku 9 sr 38 już do 20k wchodzi
    myślę że powyższe informacje dobrze ci obrazują wzrost dmg w zależności od eq


    A i mam boczka i peta 12 berek 7 potwory to jeszcze na 96 te 2% dmg sie podbije

    Edited 2 times, last by MrNobody ().

  • tarcze mam tytanke nno 20 grota 8 zr
    szczerze Ci powiem ze same szpony mocno mi podwyzszyly dmg, w porownanicu do jastrzebich, pasa na moby brak to fakt i szarfy,


    pytam sie o ten rubin bo zasstanawiam sie nad wymiana wartosci na rzecz srednich, a na rubin sr wartosc raczej mnie nie stac ;d
    moze nie jest to eq by sie jakos chwalic bo wiem ze jest do poprawy i raczej przecietne ;D



    PS: nie to nie sa te za 88 won ;d


  • bijesz porownywalnie w jastrzebich bez purpury co ja z purpura i w zbroii na potwory XD ogarne jakas lepsza szarfe i pas i zobaczymy ;p ale tym raczej nie nadrobie ;D


  • SauBaar

    Added the Label Gra