Posts by Kr8g

    Zareklamuję się, że na dniach wrzucę ostatni film na kanał, który będzie podsumowaniem mojej całej gry na PL'u i dodam, że będzie dość długi. To będzie kolejny duży krok, żeby się rozstać z tą grą.

    tak zbiles na bugu na dziku gdzie sie bije 3x szybciej niz z marmurka
    A dmg 20k jest optymalny bo bicie caly czas na styk dodaje niepotrzebnego przejmowania sie gdzie dodajac 1 postac wiecej zbijasz meley ogladajac serial na drugim kompie bo schodzi jak cieple buleczki w spozywczaku xD


    Jeszcze lamiłem początek do bossów.

    solo nie ma szans, trzeba bic ponad 20k w kolumny zeby zbic. Nie ma sensu robic meley 1 postacia bo sie da ale masz wiekszy waste niz zysk z tego. Musisz bic we 2/3 i wtedy z takim eq jak wymienilem schodzi gladziutko

    Co Ty bierzesz? Meley zrobisz solo jak bijesz nawet 13k tylko musisz to sprawnie zrobić, mieć trochę farta z jajkami i przygotować się, że czas nie będzie najlepszy. Sam solo zbiłem mając dmg prawie 14k na górnych widełkach, a jak bijesz 16/17 to masz czas rzędu około 30 minut. Co do pytania to już lepiej sobie załatwić 2 średnie ninje, żeby dobrze stały niż maksować jedną, jeśli chcesz farmić meley.

    Zbierz więcej informacji i mówię,skończ pajacować i pokaż coś w grze,skoro jest taka pro to wyjdz na arenę hm?

    Jako, że wygrałem pvp walkowerem z Mieciem to teraz ja jestem top1 legendOM metina w klasie szaman i ninja. Mogę sobie spokojnie już zmieniać nick na StaryWeteranS01.

    Mieciu Ty już swoje top1 pokazałeś 3 miesiące temu. Proszę Cię zamilcz i nie pogrążaj się bardziej w tym co piszesz, bo często po prostu sam siebie ciśniesz tym co skrobiesz. Odpocznij od forum znowu na jakiś czas i się zastanów nad sobą. Chociaż jeszcze coś muszę dodać, bo nie jestem w stanie pojąć co Ty wypisujesz. Jak to jest możliwe, że mając bardzo przeciętną postać robiłeś (robisz?) z siebie topkę i startujesz do osób, do których nie masz najmniejszego podejścia. A zadziwia mnie to, że wygląda jakbyś naprawdę wierzył w to co piszesz. Udajesz teraz, że grasz dla przyjemności i wypominasz innym, że ładują dużo kasy na grę niekoniecznie na sm'y, gdzie sam kupowałeś itemy i mogę się założyć, że postaci nie miałeś od 1 lvla. Jeszcze sobie przypomniałem co do stażu to to, że grasz od początku tej gry i jesteś cały czas słaby to działa niestety na Twoją niekorzyść. xD Serio nabierz trochę pokory i skończ się poniżać swoim zachowaniem.


    PS: Michu szanuję za mema i nawet jakbyś wstawił ego w super gromadę galaktyk byłoby mało. xD

    @Kr8g parobku, gdybyś znał życie to byś wiedział jakie są kobiety. Uważam, że w tym przypadku opinia MrNobody, pod którą się całkowicie podpisuję jest w pełni uzasadniona.

    Gdybyś znał życie inne niż to byś wiedział, że takich nieszanujących się kobiet jest zdecydowana mniejszość i głównie przez takie ... jak ty się tak staczają. Współczuję ci takiego chorego myślenia i mam nadzieję, że zostaniesz tak samo potraktowany jak traktujesz innych. Nie będę się więcej udzielać, bo szkoda mi nerwów oraz czasu na taką hubę społeczeństwa, która nic sobą nie reprezentuje.


    /poprawilem Frescco.

    Talizman oczywiście mam, eq na żywioły też, kostium jak w końcu dadzą może uda mi się kupić na rynku...ale wybacz to nie wystarczy. Bo aby mieć to co widziałam dziś na pewnym filmiku trzeba ileś tam kamieni kowala, najlepiej z IS i więcej szczęścia, bo do zmian legendarnej na mityczną nie zrobiło mi nawet znakomitego 5 bon, nie mówiąc już o wybornym. Za wolno robię? Nakład jaki mam na tyle mi pozwalał. Słabo zarabiam? No na bossach bez eq się nie da - pancerze potwory czy buty, o pasie nie wspomnę - na 100% robione za pomocą IS-u. Kamieni kowala aż tak dużo nie dropi w grze żeby mieć te eq +9. Głupiego razadora niby łatwo a jednak nie do końca. Wciąż mimo wybornego rubinu brak mi dmg. A dzwon uparty jak wół, nie chce zmienić śr takie jakie byłyby przydatne do tego typu bossa.

    Nie mogę czytać tego narzekania. Teraz jest tak łatwo, że razadora ubijesz bez alchemii w eq +6 na moby bez problemu. Eq jest wystarczająco i tak naprawdę nic nie musisz ulepszać, bo możesz wszystko za wony kupić. Napisz mi jakie masz eq itd. na PW i już proszę nie jęcz na tym forum, że ło matko jak ciężko jest. 2 lata temu już było naprawdę łatwo, a teraz jest dużo łatwiej niż te 2 lata temu. Poza tym irytuje mnie jak ktoś bez wiedzy pisze, że czegoś się nie da.


    Tu masz film jak biłem razadora, gdzie nie było żadnych żywiołów jak teraz ani nawet bonusu za pełne koło alchemii i moje eq pozostawiało wiele do życzenia, a jednak się dało. Tak samo mi pisali, że smoka się nie da zbić BM'em, ba nawet wpkiem według wielu było mało możliwe, a jednak ubiłem dziada. xD

    Porozglądaj się wokół siebie. Lubię obserwować ludzi i czasem idzie taka ładna kobieta z niekoniecznie przystojnym mężczyzną.I na odwrót. Przystojny facet z przeciętnej urody kobietą.
    :)

    Ja bym chciał dodać coś do tego jeszcze. Po pierwsze to uroda jest dosyć mocno względna i każdy odbiera ją inaczej. Po drugie jak jesteś zakochany/a w tej drugiej osobie to nie patrzysz na nią tylko przez pryzmat wyglądu, ale przez wszystkie składowe, które tworzą tę osobę jako całego człowieka. Dla przykładu jak np jesteś z jakąś dziewczyną mega ładną i w ogóle, ale jest denerwująca, nie potrafisz się z nią dogadać no totalnie się nie rozumiecie to to nic nie da, że jest ładna, bo nie ma tego czegoś. Jeszcze na koniec dodam, że nad wyglądem zawsze można pracować, a to coś się ma lub się tego nie ma. :)

    JAKIM JANUSZEM TRZEBA BYĆ ŻEBY PETA 250 DNI KARMIĆ NA OSTATNIĄ GODZINE?!~?!?!?!?!?!/JA MOJEGO RAZADORA 450 DNI KARMIE KIEDY ZOSTAJE MU 6-4 DNI

    Takim jak ja, gdzie pety potrafiłem przedłużać poniżej 10 minut i bywało, że przypadkiem to zauważałem. xD Jak było powyżej godziny to źle się czułem z tym, że go karmię tak "szybko". Ale szczytem była chyba moja akcja 20 minut nakładki to postanowiłem pójść jeszcze na smoka, czyli jakby coś nie poszło to bym musiał z niego wyjść. Finalnie między 1 a 3 minutami ją dopiero przedłużyłem. xD

    chodzi o to ze mam radzia 92 lvl, 11 % hp, 3 skille: berek 12% szycie 12% i wolny. Łowca da 7 %. I tu pytanie, czy warto zmieniać na Meley, która da 8 berka, ale 11 na potwory

    Dobij razadorowi 96 lvl to będziesz mieć 13 berka 12 szycia 8 moby i to chyba wyjaśnia temat.