Rozmowy serwera Jawa

  • @Nathiel vicks/ferbex i przejdzie grypsko. Stosusuje sam jak coś mnie bierze i jakoś nie choruje :)

    Co ty wiesz o zabezpieczaniu się przed przeziębieniem. Na bóle duszy i ciała czosnek najlepiej działa. No i oczywiście herbata z miodem. :D

    GG:54784178

  • Co ty wiesz o zabezpieczaniu się przed przeziębieniem. Na bóle duszy i ciała czosnek najlepiej działa. No i oczywiście herbata z miodem. :D

    Dziękuje za edukacje z Twojej strony :)

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • @Nathiel vicks/ferbex i przejdzie grypsko. Stosusuje sam jak coś mnie bierze i jakoś nie choruje :)

    No ja też nie choruje ale akurat teraz mnie poskładało ;) Jak topka składa mixa tak i ja padłam bez oznak życia.

    Co ty wiesz o zabezpieczaniu się przed przeziębieniem. Na bóle duszy i ciała czosnek najlepiej działa. No i oczywiście herbata z miodem. :D

    Czosnek <3 herbata z cytryna i miodem lipowym <3 mój sposób na zdrówko.
    A myślałam, że tylko ja stosuje tak wiekowe metody.

    Kontakt: PW|Discord: Nathiel SM serwer Polska
    bbe3ce58f4f1282cgen.png
    Opiekuję się: Wiki oraz RW - Dyskusjami Carpatians & Corundum



  • Co się dzieje z administracją na Jawie ? Tyle osób chce dropic blaski na świątyni a 5 botów na każdym kanale i każdym spocie... Można wiedzieć co macie zamiar z tym zrobić ?

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Na to wygląda... To jest jakaś patologia że boty dropią więcej blasków po czym zaniżają cene rynkową :rofl:

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Czy była kiedyś przerwa techniczna która skończyła się dokładnie wtedy, kiedy powiedzieli, z max różnicą +/- 15 minut?:D Pytam, bo do tej pory pracowałem kiedy była przerwa techniczna, ale mam urlop i mi się ten czas dłuży... :D

  • Jak były zwykłe przerwy żadnych patchów napraw itd to bardzo często kończyły się dużo wcześniej. klasyczna przerwa to 10-12 a serwery np szły i 10:20 ale średnio koło 11. ;]

  • Kurczę, gram sobie na tej Jawie i tak się zastanawiam, czy tutaj w ogóle są jakieś gildie Chujno ? :D
    Bo nie ukrywam, trochę się pozapominało co i jak.

  • Czyżby serwer o ekskluzywnej zawartości miałby nie dostać w tym miesiącu cyklicznych eventów? :d

    Będą @Ingolf dzisiaj przedstawi listę.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Wiecie ile trzeba czekać żeby zbanować bota którego zgłosiłem 2 dni temu ??? GF odpisano mi że został dodany do jakiejś listy ale co z tego jak typ ciągle lata i jest Pierwszy w rankingu Okey ( Suma pkt ) może pan @Ingolf mi przynajmniej odpisać ? :/

    Start ----- Jawa ----




    Jestem Asem tej talii :gryzie:



    Samos - BM 115lvl - OFF


    Tasmania - Archer 103- OFF



    Jawa - TOP1

  • Wiecie ile trzeba czekać żeby zbanować bota którego zgłosiłem 2 dni temu ??? GF odpisano mi że został dodany do jakiejś listy ale co z tego jak typ ciągle lata i jest Pierwszy w rankingu Okey ( Suma pkt ) może pan @Ingolf mi przynajmniej odpisać ? :/

    niech go zbanują przed koncem eventu okey - nie zdarzy zrobić drugiego bota :D

  • Z tego co widzę to Jawa skutecznie upada, botów coraz mnie i graczy coraz mniej. Nic tylko czekać kiedy będzie fuzja, osobiście chętnie bym kupił teraz przeniesienie z jawy na diumar albo etolin. Niestety to wszystko wina GF, serwer miał być oczkiem w głowie a zrobił się najbardziej zasyfionym serwerem w historii metin2 przez boty. Chora polityka GF...

  • Takie coś było do przewidzenia. Jawa to tylko chwilowy serwer by wyciągnąć kolejne zaskórniaki od ludzi. Na początku fajnie, sporo ludzi i rywalizacja a później już tylko się odchodzi i zostaje te max 10 osób co porządnie ładuje w isa. Boty zawsze będą niszczyły serwery, ponieważ maja zarobek na tym spory. Sporo osób kupuje walutę z gry u pomarańczowych lub innych serwisach i dopóki ludzie nie zaprzestaną tego kupowania to boty zostaną do końca tej gry.
    Boty niestety są tak unowocześnianie, iż gm nawet jak przyjdzie to go nie znajdzie bo da autologa i znika. Pójdzie gm to wraca i zabawa od nowa.

    Czy znowu to manersko się wpycha i banuje?” (Bez urazy <3 )
    Masz pytanie lub uwagę zapraszam na pw (nie zagryzę)
    Posty nie są spam/offtop i proszę je zostawić
    Pozdrawiam serdecznie

  • Takie coś było do przewidzenia. Jawa to tylko chwilowy serwer by wyciągnąć kolejne zaskórniaki od ludzi. Na początku fajnie, sporo ludzi i rywalizacja a później już tylko się odchodzi i zostaje te max 10 osób co porządnie ładuje w isa. Boty zawsze będą niszczyły serwery, ponieważ maja zarobek na tym spory. Sporo osób kupuje walutę z gry u pomarańczowych lub innych serwisach i dopóki ludzie nie zaprzestaną tego kupowania to boty zostaną do końca tej gry.
    Boty niestety są tak unowocześnianie, iż gm nawet jak przyjdzie to go nie znajdzie bo da autologa i znika. Pójdzie gm to wraca i zabawa od nowa.

    Więc niech coś ta gra wymyśli żeby powstrzymać te boty- jest tyle gier które sobie poradziły z nimi