Rozmowy serwera Etolin

  • 1. ogarnij bufa z dowo p i wartosc dawaj, to podstawa zeby dmg zadawac
    2. nie pomoge z tym nigdy z krukiem szarfy nie mialem
    3. nie


    krysztal odpalaj no i uzupelnij te przetopy :D sobie nie zdajesz sprawy ile te brakujace przetopy w pasie ci dmg zabieraja

  • Demon, komuś się chwaliłeś że 4 klasy ustoisz chyba nie? (bez kd ninji, ataków i innych tego typu [ciach])


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne wyrażenie.

  • Ktoś mi może wytlumaczyć, dlaczego pomimo dosyć dobrego eq.
    Moja ninja zadaje śmieszne obrażenia w kolumnę ;p


    Ty jesteś śmieszny no to dmg też proste

  • Demon, komuś się chwaliłeś że 4 klasy ustoisz chyba nie? (bez kd ninji, ataków i innych tego typu [ciach])


    mozemy sie ustawic nastepnym razem, kiedy sie odpale to sprawdzimy ;) wbilem na gre na szybko, w helmie na melej krysztale 5 i bez odpalu. no ale gz ubiliscie mnie chyba 3 czy 4 razy jak zostalem sam na cala wasza ekipe, a kiedy przyszla Vasmir to wylogowaliscie do siebie, chcesz filmik to moge ci na pw wyslac ;)


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

  • mozemy sie ustawic nastepnym razem, kiedy rowniez sie odpale to sprawdzimy ;) wbilem na gre na szybko, w helmie na melej krysztale 5 i bez odpalu. no ale gz ubiliscie mnie chyba 3 czy 4 razy jak zostalem sam na cala wasza ekipe, a kiedy przyszla Vasmir to wylogowaliscie do siebie, chcesz filmik to moge ci na pw wyslac ;)

    nie martw sie viking tam chyba z 10 desek zaliczyl


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

  • Ty jesteś śmieszny no to dmg też proste

    Jesteśmy tak samo śmieszni, tylko że ja pokazuje jak jest z moją postacią, a nie ukrywam jakie to mam eq, ile bije i jaki mam rubin xd
    Wiem, że jestem mixem i ty więcej uderzysz tym swoim matowym rubinem, no ale ktoś musi być gorszy.


    Ram pam pam @Nerose to dzban.
    Dobranoc wszystkim.

    GG:54784178

  • mozemy sie ustawic nastepnym razem, kiedy sie odpale to sprawdzimy ;) wbilem na gre na szybko, w helmie na melej krysztale 5 i bez odpalu. no ale gz ubiliscie mnie chyba 3 czy 4 razy jak zostalem sam na cala wasza ekipe, a kiedy przyszla Vasmir to wylogowaliscie do siebie, chcesz filmik to moge ci na pw wyslac ;)

    biliśmy się jakieś 2.5h, a to że was nie było to nie nasza sprawa, przybycie Vasmir nic w tym temacie by nie zmieniło bo i tak mieliśmy iść już jakiś czas temu.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

  • nie martw sie viking tam chyba z 10 desek zaliczyl

    zycie :D oba nagrania ninhio oczywiscie jak bylismy solo (ja osobno i viking osobno)


    a zanim viking poszedl to mi pz nie spadal xd ale no roznica jest jak sie dmg rozlozy haha :D mimo ze odpalu nie bylo :P



    biliśmy się jakieś 2.5h, a to że was nie było to nie nasza sprawa, przybycie Vasmir nic w tym temacie by nie zmieniło bo i tak mieliśmy iść już jakiś czas temu.

    dlatego jak konczylem grac w lola to dostalem poketa ze mnie wolacie na zadyme? przyszedlem na 10 minut i uciekliscie do siebie ;)

  • zycie :D oba nagrania ninhio oczywiscie jak bylismy solo (ja osobno i viking osobno)
    a zanim viking poszedl to mi pz nie spadal xd ale no roznica jest jak sie dmg rozlozy haha :D mimo ze odpalu nie bylo :P



    dlatego jak konczylem grac w lola to dostalem poketa ze mnie wolacie na zadyme? przyszedlem na 10 minut i uciekliscie do siebie ;)

    to teraz pomysl ze ja musialem stac lepsze postacie i 2 razy wiecej potem pomysl ile musisz dopracowac w ewkipunku jak i viking bo zaden topowy gracz nie padlby od 2 ninji i likanow i jakiegos wpka

  • wołaliśmy Cie już daaaaawno, także wiesz, zresztą kim jesteś żebym Ci się tłumaczył, nie pisz bzdur następnym razem że nie wiadomo ile klas ustoisz. WYJ


    to teraz pomysl ze ja musialem stac lepsze postacie i 2 razy wiecej potem pomysl ile musisz dopracowac w ewkipunku jak i viking bo zaden topowy gracz nie padlby od 2 ninji i likanow i jakiegos wpka

    ha tfu za "jakiegoś wpka" xD


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty i usunąłem zdublowany szablon.

  • to teraz pomysl ze ja musialem stac lepsze postacie i 2 razy wiecej potem pomysl ile musisz dopracowac w ewkipunku jak i viking bo zaden topowy gracz nie padlby od 2 ninji i likanow i jakiegos wpka

    nie watpie :D nigdzie nie napisalem ze jestem topka xD czy cos mnie to smieszy jak sie ludzie napinaja o to co mam pozyczone a co nie, bo wszystko mowia ze od mnemo a ostatecznie to zbroje mam od arixana kupiona a nie od niej takze XD jedno wielkie


    chociaz i tak progres jest, coraz lepsze itemy kupowane, a niedlugo alchemia sie zajme :p

  • nie watpie :D nigdzie nie napisalem ze jestem topka xD czy cos mnie to smieszy jak sie ludzie napinaja o to co mam pozyczone a co nie, bo wszystko mowia ze od mnemo a ostatecznie to zbroje mam od arixana kupiona a nie od niej takze XD jedno wielkie
    chociaz i tak progres jest, coraz lepsze itemy kupowane, a niedlugo alchemia sie zajme :P

    powodzenia


    ps
    Robercie widze ze dalej sie przebierasz jak nie ma dwureki(6k z wirka od bodziaka na matowym rubinie) spokojnie niedlugo znowu zaczniesz dostawac po 5k z hita od likana

  • Ktoś mi może wytlumaczyć, dlaczego pomimo dosyć dobrego eq.
    Moja ninja zadaje śmieszne obrażenia w kolumnę ;p


    Soku z pokrzywy na siłę nie klikaj na poli, a wody na szycie, kryt i wartość ok. Brak stałego poprawnego dmg wynika z małej ilości szycia i temu tylko czasem siada ponad 10k jak to napisałeś w opisie filmu, a jak na brak dowodzenia, brak full % na moby i przy "zbugowanym" biologu 92/94 na poli, to jest to w miarę normalny wynik zakładając, że miałbyś full szycie i kryt także zacznij od uzbierania max szycia i dowodzenie P na 1 miejsce.


    + słaba alchemia, no masz dużo braków i na 1 miejscu brak tego szycia i dowodzenia, więc nie ma co się dziwić. Nie mogę edytować, niech mod połączy jak będzie ogarniał temat.


    Moderator Ascoran:
    Połączyłem posty.

  • powiem ci nie jest źle, dziś kilka melejek na rozgrzewke wjechało, potem klasyczne dymy ze SkokiemLofczyka i DebIrre, teraz w moim planie dnia metińczyka zostało jeszcze powyzywanie się na forum z jakimiś mixami.a co tam u ciebie?

    Praca, ewentualnie praca i odpoczynek.


    Generalnie to dziwi mnie fakt że komuś się jeszcze opłaca chodzić na meley (jeśli mowa o takich którzy idą tam dla zarobku poza grą, bo takich jest sporo), gdy teraz z informacji których mam na "niedobrych, złych i be" programach ludzie zarabiają xkrotnie więcej :v Nie żebym oczywiście popierał, nu nu nu


    A jakieś tl/dr o co chodzi z jakąś sytuacją z inside irre czy coś? Dużo na grupce sie smieją i teraz widzę jakieś czasem posty coś o sytuacji w irre. Generalnie nie stoję po żadnej stronie ale może będzie okazja do pośmiania się/poczytania dram :f
    Tzn mam tutaj na myśli np something like this

    Odkąd jestem w Mafii mój klient gry stał się stabilniejszy niż relacje w gildii irre

    Czy może to po prostu jakiś luźny tekst.


    Pozdro i do pewnie jutra, albo do za 4 miesiące.

    OFF

  • Zapowiadałem zadyme na forum, od 20.30 byliśmy pod dt, nastepnie od 21 w shinso. Pisalem o 21 do aaty ze sie bijemy. Potem byliśmy u was z dobre 40 minut. Wszedł viking, zaliczył kilka desek. Wyszedłeś ty złapałes kilka desek, vasmir sie sie nie wypowiadam bo skladal sie na 2 skile. O zakończeniu myśleliśmy jeszcze przed twoim przyjsciem. 2.5h sie biliśmy, a nikt nie będzie dłużej siedział bo was nie bylo. Inni pracuja w porównaniu do Ciebie i na twoje zawołanie nie bedzie siedział kolejnej h. Reasumując w shinso byl pogrom, w jinno tez.


    Odpowiadając jak ty nam


    WYJ

  • Zapowiadałem zadyme na forum, od 20.30 byliśmy pod dt, nastepnie od 21 w shinso. Pisalem o 21 do aaty ze sie bijemy. Potem byliśmy u was z dobre 40 minut. Wszedł viking, zaliczył kilka desek. Wyszedłeś ty złapałes kilka desek, vasmir sie sie nie wypowiadam bo skladal sie na 2 skile. O zakończeniu myśleliśmy jeszcze przed twoim przyjsciem. 2.5h sie biliśmy, a nikt nie będzie dłużej siedział bo was nie bylo. Inni pracuja w porównaniu do Ciebie i na twoje zawołanie nie bedzie siedział kolejnej h. Reasumując w shinso byl pogrom, w jinno tez.


    Odpowiadając jak ty nam


    WYJ

    Ja z chęcią bym się pobił ale byłem umówiony na hydre a o 21 dwie meleyki, pomijając fakt, że dzisiaj mam ważny egzamin z przyry i musiałem się szybciej położyć spać ;| btw. trzmać kciuki :love:

  • ame ty sie nie zapedzaj bo razem z ninhio i wersuso bijecie po 0 a mi w was wchodzi po 8-15k xD


    Ps. Bez nazara bo sie skonczyl