Posts by Ninhio

    Cześć,


    przez przypadek dzisiaj przeniosłem jedno z kont na zły serwer, czy jest możliwość jeszcze żeby to jakoś odkręcili? Napisałem już oczywiście na support, ale pewnie będę czekał tydzień na odpowiedź.


    Niestety jest to słabo zrobione, nakładka z wyborem serwera jest zaraz pod przycikiem akceptacji, a niestety nie ma żadnego powiadomienia o potwierdzeniu "czy na pewno" itp. które by mogło takie sytuacje jak moja niwelować.

    Nie ma znaczenia jaką szarfą ulepszasz, możesz mieć farta i ulepszyć jedną szarfą 11% główną szarfę z 23% do 25%, a czasem możesz mieć pecha i użyć 10 szarf i Ci nie przeskoczy z 19% wyżej :P

    Idź i wypróbuj ale na full odpalę to jeden dzień (pierwsze lvl to kilkanaście minut na lvl, od 81 już ciężej) na maxi maxi nim masz większy dmg tym szybciej expisz bo tam w miarę szybko się moby respią

    no wydaje mi się na 99% ze musisz juz w broni na 65 zrobić takie bony i jechać dalej i dalej takze powodzenia 😁 a jeśli mogę się dołączyć do pytania ale chodzi mi o szarfę ale dla Bodego typowo metki bossy lepsze będą średnie czy jednak wartość ataku ?

    pve najlepsza będzie z zodiakiem (łukiem) 40średnie+ (ale to już taki end game)

    Jak nie celujesz w 120+ to wystarczy nawet z feniksem+9 bądź krukiem +9 40%+

    Najlepiej Klinga/Cyjanit +9, od biedy można też wachlarz na 105 +9 lub runika +9

    Bonusy:

    - 10 ludzi (must have)

    - 8/12 inteligencja (opcjonalne) - najważniejszy bonus zaraz po 10 ludzi

    - 8/12 zręczność (opcjonalne)

    - 5/10% szycie/kryt (opcjonalne)

    Witam,


    mam pytanko odnośnie Likana, skierowane do graczy obeznanych z tą postacią.


    Otóż planuje zrobić likana dropa/zabawke pvp (55 lvl.) i tutaj pytanko odnośnie skilli.


    Oczywiście wiadomo, pierwszy skill purpurka, ale nie jestem pewien co do reszty.

    Aktualnie dałem rozedrzeć (wydaje się najmocniejszą z umiejętności), który dać jako ostatni?

    Dech? Pazur? Pazur bazowo ma więcej dmg na punktach, ale wiadomo, do dechu dochodzi dopalacz, a może sam dech na P bije więcej niż Pazur?

    Na korzyść pazura przemawia też CDR (12 vs 20 dechu).


    Prosiłbym o jakąś poradę. :P

    Zależy od eq, jeżeli masz rubin z defem to strach, jeżeli nie to w każdym innym wypadku zbroja na 35lvl (chyba ze sura kiedyś będzie leciała z lvl w górę to wtedy strach)

    porównując z cyjanitem +9


    Cyjanit daje Ci 15% odp na ludzi = czyli odp na wszystko (hity/magie/skille)


    30% magia + 5% um wypadnie lepiej tylko i wyłącznie w przypadku magików, gdzie łącznie masz 30% magia (15% ze względu na antymagie) + 5% um = 20% abs na magików (w tym 5% na fizyków i 0% na hity)


    Cyjanit da Ci 15% na magików (5% mniej od zbroi na UM) ale dodatkowo 15% na hity i 15% na fizyków


    Strasznie chaotycznie mi to wyszło, ale do rzeczy.


    Cyjanit+9>Zbroja UM+9


    Cyjanit już +7 powinien być lepszy, ale będziesz bardziej czuć jak Ci magik załaduje skillem

    Niestety ten client jak większość rzeczy w metinie jest totalnie nie przemyślane, da się zmienić maila ale od razu wszystkie konta się przenoszą, nie da się osobno. :(

    widze dramy i dramy ;]


    Jednych banują permem i nie mają kont i wszystko sie dalej po sataremu kręci nie ma płaczu :D


    dziecko najedzone dziecko szczesliwe Elooo

    O to widzę nie tylko ja perma na all konta wyłapałem kilka dni temu? Nie żebym nie grał od miesięcy w to... a powód? "bot" XD