Rozmowy serwera Etolin

  • [ciach]

    Każdy pełni pewną role w społeczeństwie:NP:
    Ja jestem Krytykiem
    RS jest Hejterem
    pogrom liderem opozycji
    KociePomruki niespełnioną miss
    Charlotta e...
    Dobra bo jeszcze bana otrzymam :)


    W czym rzecz Bonus jest bohaterem naszych czasów, zachowuje się w sposób oczekiwany przez społeczeństwo. Oczywiście nie każdemu imponuje ale w dzisiejszych czasach populizm i konformizm są na najwyższym poziomie (wpływ mediów społecznościowych) to one kreują nam autorytety, bohaterów.
    Same postacie często zachowujące się w sposób żenujący, są całkiem inteligentne a samo zachowanie wynika z popytu na tego typu materiały.
    Pisząc o upadku człowieka piszesz o nim czy o społeczeństwie ? W pewnym stopniu jesteś tego częścią (zwiększasz zasięg, nabijasz wyświetlenia). Wniosek przyczyniasz się do upadku wartości. Więc jakim prawem oceniasz?


    Nie ma dziś mężów stanu, ale mam celebrytów dajmy im nagrodę człowieka od dynamitu :)


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem treść cytatu.

  • Tomeczku poeto zejdź z sceny jak cie proszę.... nie czujesz jak rymujesz był by z ciebie poeta tylko głowa nie ta;/

    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Tomeczku poeto zejdź z sceny jak cie proszę.... nie czujesz jak rymujesz był by z ciebie poeta tylko głowa nie ta;/

    Ty już dawno spadłeś, skończyłeś przeszło rok temu nie grasz a z tego co piszesz wciąż pojedynkujesz w walce o Honor królestwa :rofl:
    Próbujesz ujadać, ale łatwiej Cie przegonić ja komara,
    Musisz mieć przykre życie skoro tu szukasz atencji do tego sam nic nie potrafisz sklecić opierasz się o moje posty jak [ciach], nie wiem jaką z tego czerpiesz przyjemność :marzy:

    Szkoda że kozak w necie.. Coś tam w realnym świecie.. Ale tutaj na forum gdzie jest się anonimowym bezpiecznym po drugiej stronie kabla można wszystko.. Ubliżyć wyzwać pisać o kimś innym historie aby tylko twoje było na górze.pisac filozofię przy czym używając Google tworzyć z siebie kogoś wielce wielkiego aby być kimś.. A w szkole mogło być tak...( Ośle Ośle sam pisałeś a przeczytać nie umiałeś)

    Rozumiem że zgodnie z powyższym, do każdego posta prócz argumentów mam dodać aktualne foto, dyplom, wszelkie uprawnienia, aktualna dietę również?
    Z pewnością w takim wypadku mój post zyska na wiarygodności, a cała wartość merytoryczna zostanie poparta wysokimi kwalifikacjami.



    Chciałeś, to masz.

    Sprowokowany jak małolat.
    Potwierdziłeś jedynie moje słowa.


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem niestosowny zwrot.

    Edited once, last by MrNobody ().

  • tak,tak wiem,że cisnęło Ci się na usta "kreatura mody" :crazy:

    Proszę mnie nie obrażać, czy ja wyglądam na kogoś, komu przyszłoby takie słownictwo do głowy?! Rozumiem że od czasu do czasu wypada ze mnie Pamiątka Po Demonie, ale tak naprawdę jestem najgrzeczniejszym szamanem w całym m1 :D




    Dlaczego? Awatar jak awatar :saint:


    Uważam że to bardzo fajny kot, ale wolałbym żeby nikomu się nie wyświetlił twój awatar w środku nocy :P

    A poza tym uważam, że bazar powinien być usunięty

  • pokaz top 1 ninjy metin2 :) cala zadyma powinna wleciec na dniach pozdrawiam slicznie


    Z tego co widzę to IRE tylko co umie to się przechwalac to tak jak ten ich psedo lider zjada każdego hahaha hahahaha :rofl:

  • @MrNobody śmieszkuję z twoich postów :w00t::rofl: Forum było by nudne bez takich krasnalów jak Ty ;))



    A to były czasy :)


    ,, Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



    GG:49939998



  • Z tego co widzę to IRE tylko co umie to się przechwalac to tak jak ten ich psedo lider zjada każdego hahaha hahahaha :rofl:

    A 1vs1 na arenie z kimś z ICH TOPKI to za dopłatą (ze swojej strony oczywiście) nawet nie weźmiesz xdd

    giphy.gif?cid=ecf05e47h1zv3znuzhmhh95ra14kuydswao9it2tj3hz9100&rid=giphy.gif&ct=g


  • Ty, krytykiem? Śmiech na sali, a echo niesie i niesie.
    Już lepiej nie pisz, kto jest kim w społeczeństwie, bo sam stawiasz się w jego hierarchii, ale na pozycji błazna.

    "Careful... I bite."

    Astarion (Neil Newbon)

    ❤️ „Baldur's Gate III” ❤️

    ❤️

  • Ty, krytykiem? Śmiech na sali, a echo niesie i niesie.Już lepiej nie pisz, kto jest kim w społeczeństwie, bo sam stawiasz się w jego hierarchii, ale na pozycji błazna.

    Swoimi postami potwierdziłaś że jesteś godna Laluny
    Przeczytaj ponownie swoja Hipokryzje nim coś napiszesz


    [ciach]
    Gdzie ta twoja inteligencja się podziała ?
    Przetłumaczę
    Pan Lucky często odnosi się do moich postów w sposób absurdalny, doznając samookaleczenia (Polecam przejrzeć dyskusje Andros) jednak w dziwny i niezrozumiały sposób czerpie z tego przyjemność.


    "Nie jest miarą zdrowia być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa."


    "Nazwali mnie szaleńcem, ja nazwałem ich szaleńcami i, do diabła przegłosowali mnie."


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem cytat.

  • Jak ja się cieszę że nie muszę mu odpisywać. Wierzcie mi lub nie, ale trzy razy wracałem się na forum z myślą żeby mu odpisać, i za każdym razem wychodziłem, wyłączałem pc, i życie ze mnie uciekało na samą myśl odpowiadania mu.


    [ciach]



    //edit @DarkArr0w jak ja widze że czytasz i sie nie odzywasz porobiony zostałeś


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem offtop.

    Edited once, last by Swiezu ().

  • OJ Tomasz Tomasz ... gdyby głupota potrafiła fruwać unosił byś sie nad ziemia :))

    Kozak, Miło że raczysz nas pustymi słowami, a o swoim zakończeni gry ponad rok temu, zdania nie napiszesz. No tak bo ty zakończyłeś i gildia się rozpadła XD. A może to gildia się rozpadłą i zostałeś bezwartościową postacią bez żadnych perspektyw, jednak nałóg. Ok nie odpowiadaj to tłumaczy wszystko .


    OJ Tomasz Tomasz ... gdyby głupota potrafiła fruwać unosił byś sie nad ziemia :))


    Ty Ikar Skrzydła ci się topią :rofl:

  • Kozak, Miło że raczysz nas pustymi słowami, a o swoim zakończeni gry ponad rok temu, zdania nie napiszesz. No tak bo ty zakończyłeś i gildia się rozpadła XD. A może to gildia się rozpadłą i zostałeś bezwartościową postacią bez żadnych perspektyw, jednak nałóg. Ok nie odpowiadaj to tłumaczy wszystko .

    Gdy charlotta coś napisze, np. coś o odchudzających wycieczkach to jest przynajmniej śmieszna, ale ty jesteś po prostu żałosny. Szkoda, że prawdopodobnie nigdy nię będzie ci dane zrozumieć jak bardzo jesteś żałosny, szkoda, naprawdę szkoda.
    Teraz idź czesać tę swoją łysinę.