Rozmowy serwera Etolin

  • będą i buty szły wszystko nagram każdy zobaczy :) oblicze stacha


    kurde te bez odbioru wtórne xd ale teraz poważnie

    trzymamy za slowo jak tego nie zrobisz to jestes farmazon

  • To wam dobrze ta gra weszła jak napadacie na siebie w realu. Na świecie jest mnóstwo psychopatów i dla własnego bezpieczeństwa nie radziłbym przenosić konfliktów z gry do rzeczywistości i na siłę udowadniać coś komuś bo to jest bez znaczenia. Coraz więcej osób trzyma w domu dla obrony broń czarno prochową, na którą nie trzeba pozwoleń, a skuteczność może być porównywalna z tradycyjną. Nie pchać palców pomiędzy drzwi bo nie wiadomo na jakiego szaleńca się trafi. Patrząc na to forum można stwierdzić, że jest ich całkiem sporo.

  • To wam dobrze ta gra weszła jak napadacie na siebie w realu. Na świecie jest mnóstwo psychopatów i dla własnego bezpieczeństwa nie radziłbym przenosić konfliktów z gry do rzeczywistości i na siłę udowadniać coś komuś bo to jest bez znaczenia. Coraz więcej osób trzyma w domu dla obrony broń czarno prochową, na którą nie trzeba pozwoleń, a skuteczność może być porównywalna z tradycyjną. Nie pchać palców pomiędzy drzwi bo nie wiadomo na jakiego szaleńca się trafi. Patrząc na to forum można stwierdzić, że jest ich całkiem sporo.

    jakis farmazon i szczurek szczeka na forum ze sprzedal liscia gosciowi 2 metry 100 kilo wagi xDDDD

  • jakis farmazon i szczurek szczeka na forum ze sprzedal liscia gosciowi 2 metry 100 kilo wagi xDDDD

    Sprzedając liścia prawdziwemu mężczyźnie tylko się go rozwściecza i doprowadza do uwolnienia sił, które słabego człowieka rozniosłyby na strzępy. Liściem to możesz tylko sprowokować kogoś do pojedynku, a nie wyjaśnić sprawę.

  • mówi to ten gość co co dzień mi pisał na g czy potworek nie podał; jego fb :D



    no 110kg to ma przy 185cm xD ale beka trochę orgrom jesteś największym farmazonem w tej grze :D


    jakbyś nie wracał do gry byś długów nie pooddawał tak jak stachu nie oddaje


    jedna liga elo do zoba xd

  • To wam dobrze ta gra weszła jak napadacie na siebie w realu. Na świecie jest mnóstwo psychopatów i dla własnego bezpieczeństwa nie radziłbym przenosić konfliktów z gry do rzeczywistości i na siłę udowadniać coś komuś bo to jest bez znaczenia. Coraz więcej osób trzyma w domu dla obrony broń czarno prochową, na którą nie trzeba pozwoleń, a skuteczność może być porównywalna z tradycyjną. Nie pchać palców pomiędzy drzwi bo nie wiadomo na jakiego szaleńca się trafi. Patrząc na to forum można stwierdzić, że jest ich całkiem sporo.

    Radzę się zapoznać z definicją określenia psychopaty, odnoszę wrażenie że milisz pojęcia. Psychopatów mam mnóstwo w społeczeństwie. Co więcej w niektórych zawodach jest to cech wręcz wymaga np: Komornik, prawnik, sprzedawca, chirurg czy policjant :P

  • ok a co do szczurka napisałem ci pw, pogadamy na kamerce

    juz z toba gadalem na tsie farmazonie jak to geenowi sprzedawales nasior ktorego nie bylo zaprzeczysz? [ciach]

    bez odbioru


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne treści.

  • juz z toba gadalem na tsie farmazonie jak to geenowi sprzedawales nasior ktorego nie bylo zaprzeczysz? [ciach]

    bez odbioru

    haha


    tak jak twoja żona kupiła meala z eq za 27k (xD)


    szkoda że mój starszy nie żyje ale spoko zawsze info w cenie


    pokaż jak to przegrałem życie dodając mnie na fb


    a na ts byłes zniszczony xd


    Moderator Ascoran:
    Usunąłem niestosowne wyrażenie z cytatu.

  • Jakie to miłe uczucie jak zrobisz coś dobrego dla innych. :) Akcja Make Jinno Great Again! zakończona sukcesem, dziękuje wszystkim za miłe słowa. :)

  • ">Kiedyś to się działo ♥

    I ten aeixan i mordetis chodzili kanałami prosząc o dojście do gildi 🙂

    Pff kiedyś to było :thumbsup: A ty się wypisałeś noobie :gryzie::love:

  • Do nas nikt nic nie ma :) życzę wszystkim wszystkiego dobrego.