pali

  • pytanie czy im wyższy poziom przedmiotu , to tym mniejsza szansa na ulepszenie ? pytam bo robiłem nie raz coś na mniejszy poziom i aż tak nie paliło co moją trute 20won poszło na ulepszacze/bodzie i finalnie tylko +8

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • Tak, czym wyższy plus tym ciężej wbić item np. jest 10% na to, żeby wbić trutę z +8 na +9 bodziami.

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • % musi być mały bo 4 podreczniki poszly na +8 i wszystko spalił a finalnie zwykłym bodziem wbił

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • wiesz tobie 4 podręczniki, a mi 4x duże pakiety sm I dzwonek na 105 skończył +6
    Kilka podręczników i coś wbić na 9 To naprawdę jest nic xd

    :???:

  • Mi tam np Glupie Ebo na +7 potrafi spalić S masowych ilościach, a już nie wspomnę o ulepszaniu Truty czy Fenka do szarfy, no to kartograf. A skille?! Aura na M7 stanęła i od 20 dni / KU ani jedno nie weszło :D

  • wcześniej paliłem trutke 32 sr i gładko poszło. Teraz mówie sobie też w miare ulepszy bo ta gra polega na szczęściu a tu 20w poszlo na ulepszanie + 9 zwoji boga 4 podreczniki (a te zwoje bezcenne) . Na razie +8 sr 40 może starczy za 3 tyg kolejne podejście ;P ok to dziękuję za udział można zamykaći do archiwum

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

  • wcześniej paliłem trutke 32 sr i gładko poszło. Teraz mówie sobie też w miare ulepszy bo ta gra polega na szczęściu a tu 20w poszlo na ulepszanie + 9 zwoji boga 4 podreczniki (a te zwoje bezcenne) . Na razie +8 sr 40 może starczy za 3 tyg kolejne podejście ;p ok to dziękuję za udział można zamykaći do archiwum

    Spokojnie mi 20 klejnotów pod rząd spaliło tych ostatnich do biologa, a teraz co 4/5 wchodzi, tak samo z aurami mam ciągle pali ale raz na tydzień jedna książka wbije.

    ShadowKayn 50 Body Etolin ON
    KaynBlade 75 Smok Etolin ON



    Simlas2137 105 Body Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    Buffiacia 102 Smok Samos OFF w (chyba) dobrych rękach
    SimlasDrop 54 Body Samos Dropek OFF w (chyba) dobrych rękach

  • Wbilem w swoim życiu kilka itenow na 75lvl na 9 (zala śr 48 trute śr 41 trute śr 39 chaty śr 42 i coś tam jeszcze było) i teraz mam taki sposób że nie ma szans że nie wejdzie (chyba).
    Mianowicie kup 100bodzi, parę podręczników i jedziesz wszystko na raz dopóki nie wejdzie, do +8 tylko bodzie na +9 podręcznik.
    Z dosoawdecznia mogę powiedzieć że na +8 podręcznikiem jara strasznie, a zwykłym bodziem ładnie wskakuje


    Obecnie Polska8) TwardyPaluch


    Etolin 8) JaremaGhost
    XII 2015 - XII-2023(sentymentalny powrót xD)



    Grymuar :D Jarema93 & Zbysiudinho :D V 2009 - IX 2012 (konto okradzione)
    CARABINIERI Armagedon DonMafia LostDragon SquadAssasin ArmyOfGhost ENIGMA



  • SauBaar

    Added the Label Ogólne zagadnienie