Posts by Maxiio

    witajcie moi drodzy przyjaciele

    pytanie odnośnie raków niebieskich czy można je łączyć z każdym pd i miksturkami pd ... głównie pytam o miksturkę mądrości 1h i 3h czy da rade i czy exp się nie zbuguje.

    witam da rade te przedmioty połączyć ?http://wiki.metin2.pl/index.php/Nadzwyczajna_Purpurowa_Skrzynia
    z pd is/ mikstura mądrości z srebnych okey / pd z map 90 / pd z jakieś skrzyń (pd jest w lewym rogu jak z is)
    interesuje mnie wyciągnięcie co najmniej 500% expa da rade to jakoś połączyć? jak tak to jakie można jednocześnie założyć

    ogl wyrabiam się tylko te omdlewanie co kilka sekund denerwuje ... komendanty wmiare im pz zbijam lecz gdy zostaje im minimum pz to jak by jakas odp im się by włączyła bije im ok 4-5.5 k z krytem zastanawiam się czy warto inwestowac w talizman +1

    witam mam surke 79 lvl
    skile ostrze i wirek p reszta m9 (strzach zbrojke)
    truta +9 sr 40 98 diably 71 blyski (moge wbic dodatkowe 20 na diably w wizerunku broni)
    mam peta boczusia alchemia prawie cala (matowa a granat bez skazy )
    znacie juz mojego wp gdzie polecacie expic aktualnie daje rade na maxi maxi prawie wybijam spota (zostaje kilka magistrantów ) zostac tam? czy na sub1/2 isc ? chodzi mi o najszybszy exp by nie czekac na resp mam 200% expa jak jeszcze cos o eq wpisc to piszcie ... dziekuje za odpowiedzi

    wcześniej paliłem trutke 32 sr i gładko poszło. Teraz mówie sobie też w miare ulepszy bo ta gra polega na szczęściu a tu 20w poszlo na ulepszanie + 9 zwoji boga 4 podreczniki (a te zwoje bezcenne) . Na razie +8 sr 40 może starczy za 3 tyg kolejne podejście ;P ok to dziękuję za udział można zamykaći do archiwum

    % musi być mały bo 4 podreczniki poszly na +8 i wszystko spalił a finalnie zwykłym bodziem wbił

    pytanie czy im wyższy poziom przedmiotu , to tym mniejsza szansa na ulepszenie ? pytam bo robiłem nie raz coś na mniejszy poziom i aż tak nie paliło co moją trute 20won poszło na ulepszacze/bodzie i finalnie tylko +8

    witam
    posiadam wp 76lvl (gdy bedzie potrzeba moge wbić 81)
    proszęo wypisanie gdzie na lv 75-81 moge zarobić chodzi mi o wyprawy najlepiej samodzielne lub max w 2-3 os. jakie eq wp skile g-p potrzebuje i przewidywalny zarobek ... myślałem nad meley lecz to raczej by efektywnie wyglądało to 90+

    wisior z łez podstawa hełm 10 luda kolce z lez+9 do odpalenia sie a do bicia ebo 10 luda bransa białko 10luda 10szycie / z łez 10 szycie 10 luda + hp fms celuj w 30sr + + szycie i lud najlepiej kd szycia albo lat mag 10l i szycie tarcza zalezy od budzetu ale najlepiej nno 10l szarfa z wartością najlepiej 19% fenek +6/7 jeśli chodzi o alchemie to szmaciaki perf szafir najlepiej 3x silny i do tego jakbys skompletował po 50 abs na kazda klase chociazby klasowki i boczka to bedzie mega mega sura pvp

    Nie lepiej szarfa z krukiem +7/8/9 sr 40-45 wartosc ataku na +8 podobna i ok 7-8 sr wbije

    • b]Klasa postaci:[/b] Sura Broń (WP)
    • Poziom postaci:76
    • Ekwipunek (EQ):
    • Broń -truta +9 sr 32 kd szycie kryt potwora +4
    • Zbroja -stalka +6 1.5 k pz 15 strzaly 10 ogien kd +4
    • Hełm -hełm 60lv +6 z 20 dt
    • Tarcza -61 +9 8 int 20 orki 20 diably 20mistyki 20 dt
    • Bransoleta -z białego zlota +9 czysta
    • Buty -qualiny +5 1.5k pz 15 strzaly
    • Kolczyki -ebo +9 10 dt 15 strzaly
    • Naszyjnik -złoty +9 1.5 k pz 8% exp 10 2 reka 10 sztylety 10 miecze
    • Poziomy umiejętności (skilli):
    • Czarowane Ostrze -m9
    • Czarowana Zbroja -m7
    • Rozproszenie Magii -
    • Smoczy Wir -m7
    • Strach -m7
    • Strach -
    • Uderzenie Placem -
    • Status Postaci:
    • WIT -full
    • INT -full
    • SIŁ -70
    • ZRĘ -
    • Poziomy dodatkowych umiejętności:
    • Jeździectwo -
    • Dowodzenie -
    • Polimorfia -
    • [b]Dodatkowe informacje:

    to moje eq i surka jaki będzie najlepszy zarobek i ile srednio dziennie wyjde

    witam
    ogólnie gram wp (taki dropek na dc yang odlamki )
    chciał bym zrobić postać pod pvp w przyszłości główna postać
    pytanie co by było lepsze dager czy archer zaczynając przygodę od 65lv chciał bym by postać w przyszłości była samodzielna w expie dropie dungi i dobra w pvp
    kusi mnie archer ponieważ kosa w pvp ale nwm jak będzie np na 80-90
    co myślicie kogos polecacie ?
    eq 5bon mam z magia abs ludzi szarfa 20% z feniksem itd

    • b]Klasa postaci:[/b] Sura Broń (WP)
    • Poziom postaci:76
    • Ekwipunek (EQ):
    • Broń -truta +9 sr 32 kd szycie kryt potwora +4
    • Zbroja -stalka +6 1.5 k pz 15 strzaly 10 ogien kd +4
    • Hełm -hełm 60lv +6 z 20 dt
    • Tarcza -61 +9 8 int 20 orki 20 diably 20mistyki 20 dt
    • Bransoleta -z białego zlota +9 czysta
    • Buty -qualiny +5 1.5k pz 15 strzaly
    • Kolczyki -ebo +9 10 dt 15 strzaly
    • Naszyjnik -złoty +9 1.5 k pz 8% exp 10 2 reka 10 sztylety 10 miecze
    • Poziomy umiejętności (skilli):
    • Czarowane Ostrze -m9
    • Czarowana Zbroja -m7
    • Rozproszenie Magii -
    • Smoczy Wir -m7
    • Strach -m7
    • Strach -
    • Uderzenie Placem -
    • Status Postaci:
    • WIT -full
    • INT -full
    • SIŁ -70
    • ZRĘ -
    • Poziomy dodatkowych umiejętności:
    • Jeździectwo -
    • Dowodzenie -
    • Polimorfia -
    • [b]Dodatkowe informacje:

    witam i pytam dlaczego taka zmiana na niekorzyść smoka w wersji 18.0


    cytuje : "Przy umiejętności smoczy skowyt został zmniejszony zasięg ataku."
    osłabiacie jeszcze bardziej naszego szamana smoka co i tak nie jest najmocniejszy ?

    witam z tej strony KillZero . Jestem z wami już jakiś czas ale no przywitać się trzeba hehe pozdrowienia dla największych palaczy gildia GanjaSqua

    Klasa Postaci: szaman smok nick KillZero
    Poziom postaci: 55
    Ekwipunek (EQ):
    antyk +9 sr 39 4 int (nastepne bony niedługo) kd smierci +3 pantery +4 potwora +4
    czapka 21 +9
    szatka 34 +9 mix 5b kd spit uchylka +3
    buty 1.5k pz
    tarcza 21 +9 5b nno reszta slaba
    branza 2kpz
    wisior 1.5k pz
    kolce ebo+9 5b 10 dt 10 diably 10 zwierzaki 10 strzaly 15 miecze
    szarfa 10 %
    Poziomy umiejętności (skilli):
    Szaman Smok
    Pomoc Smoka m5
    Błogosławieństwo m3
    Odbicie1
    Smoczy skowyt m2
    Latający talizman1
    Strzelający smok 0
    Status Postaci:
    WIT - nie ruszana
    INT -full itemki
    SIŁ - nie ruszane
    ZRĘ - prawie full
    Poziomy dodatkowych umiejętności: jezyki po 3pkt poli 8 konia brak pelno wierzchowcy
    Dodatkowe informacje:postac główna ogl wojny pvp a na dzien dzisiejszy exp
    dobrym kierunku prowadzona

    Przedmiot Iebo +9
    Nazwa i stopień ulepszenia:ebonitowe kolce +9
    KD: brak
    Bony: 10 diably 10 dt 10 strzaly 15 miecze 10 zwierzaki


    Przedmiot IIebo +9
    Nazwa i stopień ulepszenia:ebonitowe kolce +9
    KD: brak
    Bony:
    PRZEZNACZENIE:*exp/drop
    Dodatkowe informacje**mam 55 lvl i stop na pare mies (misje i ku ) warto zostawic bo to pod grote lub riper a do 75-80 daleka droga lepiej sel czy zostawić i czy ktos z tasmani orientuje sie w cenach tego itemku

    witajcie kochani wojownicy likani ninja i kochane szamanki surki ;)<3
    jak w temacie wracam coś się zmieniło o listopada 2016 roku jakieś ważniejsze ktualizacje ?
    no to było 1-sze pytanie drugie kim byście polecili grać zawsze chciałem szamanem likanem lub ninja ale coś nie wyszło nigdy kogo polecacie i jaki serwer na start czyli ludzi w miarę dużo itemków w m1 na sel i co najważniejsze by były tanie
    dziękuje za uwagę i licze na szybkie odpowiedzi no i oczywiście aktywność :love: