Rozmowy serwera Jawa

  • Hmmm to gm nie może mieć chwili "przyjemności" i pobawić się w m1 nawet biegając i smieszkując na marmurze? Na samosie by trzeba było w takim razie zrobić petycję o oszustwo gm-a który pisze że ktoś pokonał zielonego smoka :D

  • Ascoran, jedynie co potrafisz to usuwać posty?


    No to powiedz mi proszę ile minut zajmuje wam banowanie botów, że jest to takie uciążliwe, bo robicie to z prędkością żółwia.


    Kto ma dostęp do logów, że nic z ich pomocą nie robicie?


    A i jeszcze raz napiszę, stawiacie nowy serwer bez wystarczającej ilości gmów a potem macie pretensje do graczy, że od was za dużo wymagamy. 2 czy tam ilu gmów na krzyż, którzy zbanują 10 botów w ciągu dnia i ot cała ich robota zrobiona. Więcej biegajcie na marmukach w m1, przecież to takie odstresowujące1!!
    Ciągle tylko piszesz "to złóżcie podanie na GM'a, hehe!! XD trzeba było zadbać o to kilka tygodni przed startem serwera" , ciekawe ile osób złożyło na niego podanie i ile osób dostało jakąkolwiek szanse :D

  • Tylko że nie mam nicków administracji, a największa radocha jest wtedy gdzie bot ma eq +9 i full is twierdząc że ma lagi.

    Na Jawie prawie każdy GM z innych serwerów ma dostęp :) Motoki to tam największy Hitman dla botów

    vCe0W6E.png

  • Podziel się źródłem takich informacji. Chętnie je poznam, pomijając, że piszesz kłamstwa na temat ludzi, których nie znasz. Wymyślanie kłamstw przychodzi z taką łatwością siedząc wygodnie przed monitorem, prawda? :P
    PS
    Jeżeli masz jakąś uwagę do pracy GM Viktory to skontaktuj się z jedną z GA Nalif, bądź Rahta.

    Kłamstwa? Nie kochany :) Twoja defensywa w stosunku do "kolegów z teamu" czy jak Wy to tam nazywacie(whatever). Ty mi zarzucasz kłamstwa, tylko szkoda że mam na to niezbite dowody, których opublikowanie tutaj jednak czymś grozi. Pozwól, że ulotnię się z tej bezsensownej konwersacji, bo Ty jako jedyny wypowiadasz się na temat tego co nie powinno Cię dotyczyć zarzucając komuś kłamstwo. :) Bez pozdrowień.

  • Kłamstwa? Nie kochany :) Twoja defensywa w stosunku do "kolegów z teamu" czy jak Wy to tam nazywacie(whatever). Ty mi zarzucasz kłamstwa, tylko szkoda że mam na to niezbite dowody, których opublikowanie tutaj jednak czymś grozi. Pozwól, że ulotnię się z tej bezsensownej konwersacji, bo Ty jako jedyny wypowiadasz się na temat tego co nie powinno Cię dotyczyć zarzucając komuś kłamstwo. :) Bez pozdrowień.

    To wrzuć dowody Kobieto na YT i tyle.Na razie tylko plujesz jadem na Team,który jednak banuje te boty.Jestem zadowolony,mimo że nie dają z nimi rady.Bo już ponad 100 nicków na IRC im dałem i 90% została zbanowanych. Na forum jeszcze nikt bana nie dostał, owszem posty niewygodne były usuwane, ale bez przesady...Masz dowody? Wrzucaj na YT, sam z chęcią obejrzę...

    vCe0W6E.png

  • Hmmm to gm nie może mieć chwili "przyjemności" i pobawić się w m1 nawet biegając i smieszkując na marmurze? Na samosie by trzeba było w takim razie zrobić petycję o oszustwo gm-a który pisze że ktoś pokonał zielonego smoka :D

    I Ingolfa, który pokonał różowego ^ ^

  • Ascoran, jedynie co potrafisz to usuwać posty?

    Twój post zniknął, bo w nim nas obrażałeś. Chcesz dyskutować, to rób to z kulturą.


    No to powiedz mi proszę ile minut zajmuje wam banowanie botów, że jest to takie uciążliwe, bo robicie to z prędkością żółwia.

    Kilka.


    Kto ma dostęp do logów, że nic z ich pomocą nie robicie?

    Robimy, robimy.


    A i jeszcze raz napiszę, stawiacie nowy serwer bez wystarczającej ilości gmów a potem macie pretensje do graczy, że od was za dużo wymagamy. 2 czy tam ilu gmów na krzyż, którzy zbanują 10 botów w ciągu dnia i ot cała ich robota zrobiona. Więcej biegajcie na marmukach w m1, przecież to takie odstresowujące1!!
    Ciągle tylko piszesz "to złóżcie podanie na GM'a, hehe!! XD trzeba było zadbać o to kilka tygodni przed startem serwera" , ciekawe ile osób złożyło na niego podanie i ile osób dostało jakąkolwiek szanse

    My stawiamy? Chyba masz jakieś trefne informacje, bo polski zespół jeszcze żadnego serwera nigdy nie uruchomił. Podań troszkę jest, nawet sporo ich przychodzi w ostatnich dniach, ale niestety część musimy odrzucić. Ciężko, byśmy przyjmowali do Zespołu osoby, które na swojej karcie mają blokady za cheety. No proszę cię... :D

    Kłamstwa? Nie kochany Twoja defensywa w stosunku do "kolegów z teamu" czy jak Wy to tam nazywacie(whatever). Ty mi zarzucasz kłamstwa, tylko szkoda że mam na to niezbite dowody, których opublikowanie tutaj jednak czymś grozi.

    Z powodu jakiejś sytuacji, że bot ci po spocie biegał wrzucasz wszystkich do jednego worka. Nie wiem czemu dokładnie ów GM nie zbanował tego bota od ręki, ale najwyraźniej jakiś powód miał. Botów jest pod dostatkiem i bez biegania za każdym zgłoszeniem skoro na każdym spocie praktycznie jakiś stoi.
    Ja cię jednak pozdrowię! :D

  • To wrzuć dowody Kobieto na YT i tyle.Na razie tylko plujesz jadem na Team,który jednak banuje te boty.Jestem zadowolony,mimo że nie dają z nimi rady.Bo już ponad 100 nicków na IRC im dałem i 90% została zbanowanych. Na forum jeszcze nikt bana nie dostał, owszem posty niewygodne były usuwane, ale bez przesady...Masz dowody? Wrzucaj na YT, sam z chęcią obejrzę...

    Psychoza :) pozwól ze Ci coś wytłumaczę. To tak jakbyś poszedł do fryzjerki, która obetnie Cie w sposób który Ci się nie podoba, ale jesteś zadowolony bo Cię obcięła XD robisz [ciach] dramę po prostu. Mam lepsze zajęcia niż wrzucanie filmików na yt, które zyskałyby więcej łapek w górę niż streamy niektórych osób : data-verified= "> ale po co? Przecież to nic nie da


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem obraźliwe treści.

  • Ostatnie pytanko w tej chorej rozmowie. Jesteś ślepa,czy jesteś hipokrytką? 29 lat baba,a nierozgarnięta jak większość 15 latek.

    vCe0W6E.png

  • Ostatnie pytanko w tej chorej rozmowie. Jesteś ślepa,czy jesteś hipokrytką? 29 lat baba,a nierozgarnięta jak większość 15 latek.

    To niezłe 29 lat jeśli 89 uznałeś za rocznik XD

  • Ja osobiście nie rozumiem tego hejtu na team. Robią to za darmo, więc cokolwiek robią jest lepsze niż nic. Gdyby pracowali dla GF i brali za to wypłatę to sie można czepiać, że robią za mało. I to jest moim zdaniem problem. Oprócz rozwiązania technicznego przeciw botom powinni być też zatrudnieni normalni pracownicy, którzy na pełny etat będą dbać o porządek na serwerach itd. I to jest sedno problemu, że GF tylko zdziera z nas kasę, a sam żydzi na wszystko, a nie że ludzie, którzy pracują za darmo robią za mało, bo nawet jak ktoś taki zbanuje jednego bota dziennie to i tak uważam, że powinniśmy być za to wdzięczni.

  • A no i sam mówisz, podania są ale jak macie wymagania, które mała/znikoma ilość osób spełnia. xD. Dla każdego gracza powinna być szansa, to że coś robił w przeszłości, nie oznacza że musi to nadal robić.


    Piszesz do mnie żebym sam złożył podanie na GM'a, ale po historii mojej byś zmienił zdanie :). Elo.

  • Dla ludzi, którzy oszukiwali w grze w jakikolwiek sposób definitywnie nie powinno być miejsca w teamie. Team to nie jest niczyja matka, że ma wybaczać błędy.
    Pisząc,żebyś sam złożył podanie na GMa raczej coś ciut innego naprawdę Ci sugerował.

  • [ciach]


    Tak, bo to nie jest prywatny serwerek który upada po 6 miesiacach
    Tylko global gdzie są z góry narzucone zasady


    Moderator Ascoran:
    Wyciąłem cytat.

  • Skoro proces banowania botów trwa tak długo to czemu nie wrzucić do regulaminu czegoś w stylu, że jak ktoś ma bota to ban od razu bez żadnych filmików czy innych procedur.

  • Skoro proces banowania botów trwa tak długo to czemu nie wrzucić do regulaminu czegoś w stylu, że jak ktoś ma bota to ban od razu bez żadnych filmików czy innych procedur.

    To napisz wprost do supportu gameforge i się wyżal czemu proces trwa tak długo
    Przy okazji wspomnij że metin2 ma 14lat
    Tu masz linka do supporta gameforge https://gameforge.com/support

  • Banować na IP po powiązaniu i kłopot rozwiązany

    VPN - virtual person network niszczy totalnie twój pomysł

  • Niszczy pomysł? Są ludzie którzy mają odpalone 40 botów na jednym IP. Myślisz, że jeśli by dostał kilka razy pod rząd takiego bana na wszystko i znowu godziny robić nowe konta to by mu nadal się chciało?

  • No widzisz, a w teamie jest gm który stawia boty na rybackim, ktoś tam ma dowody w postaci nagrań na ts jak sam sie do tego przyznaje, ale przecież to niewystarczający dowód

    Zatem wyślij te dowody pod poniższy adres. Na pewno przyjrzą się temu odpowiednie osoby i ocenią, czy to prawda, czy tylko fakenews.
    https://metin2.support.gameforge.com/pl


    Jak wszędzie od czasu do czasu zdarzy się czarna owca, która jest eliminowana. Nawet doskonały proces rekrutacji wszystkiego nie przesieje. :)