Powitania Tasmania

  • Witam wszystkich.
    Wróciłem po 4 latach przerwy, wcześniej grałem na Agronasie.
    Gram Surą WP w Chunjo.
    Pozdrawiam wszystkich.

  • Siemanko. Pogrywałem troszkę kiedyś na s7. Czas na nowe. Może ktoś pamięta mnie jeszcze ze starych, dobrych czasów :D

    f1or3k -- 78 -- Etolin -- Shinsoo

  • witam z tej strony KillZero . Jestem z wami już jakiś czas ale no przywitać się trzeba hehe pozdrowienia dla największych palaczy gildia GanjaSqua

    :57: :jinno::sejmitar::monster: Memlok 76lvl pw :devil: [ON] KOMPLETUJE EQ GROTA PERFEKTY MASZ SELL PISZ PW

    Edited once, last by Maxiio ().

  • Siemanko z tej strony LuckeR aka Lucjusz gram na Snake


    Na serwerze już trochę jestem. Kiedyś grałem na s25 i s26


    Pozdrawiam

    Streamy wrócą razem z powrotem zmiany CH (czyli możliwe, że nigdy)
    :w00t: A może stream z Tasmanii Jemioły Diumara Polski? :w00t:
    https://www.youtube.com/user/LuckeR174


    Zazwyczaj odpalam w dni robocze okolice 12-14 godziny


    Zapraszam!


    :mkay:

  • Witam, u mnie podobnie jak u większości, kilka lat przerwy i powrót ;) Poprzednio Arkantes i Agronas

    Jinno #1

  • Cześć wszystkim. :saint:
    Mówi się "Od zera do milionera", u mnie aktualnie jest odwrotnie. :thumbsup: Wracam do gry po około 3 letniej przerwie. Jestem starą wyjadaczką metina, jeszcze za czasów Monastyra i Feniksa. :love: Podjęłam decyzję zachęcona powprowadzanymi zmianami.
    Posiadam własnego TSa, nie gryzę (mocno), więc gdyby ktoś chciał się podłączyć, porozmawiać, doradzić odnośnie zmian - zapraszam, pisz PW!
    Aktualnie gram surą WP w Jinno - jakoś trzeba zacząć. :jinno:


    Pozdrawiam

  • siema wszystkim :)

    KUPIE NA PL:


    1~ nasior z lez: HP + multi abs (30/40% +)

    2~ kolczyki ebo: multi abs (30/40% +)

    3~ kolczyki rubinki: multi abs (30/40% +)

    4~ bransa (najlepiej klasowa na sure/ninja): HP + 10/15% magia + szycie

    5~ zbroja na woja 105lv (ew stalka): HP + multi abs (30/40% +)

    6~ helm na woja na um: 15% magia

    7~ qilinki: hp + multi abs (30/40% +)

    8~ oceanki: hp + multi abs (30/40% +)

  • Hejka wszystkim! Parę dni temu wróciłam do Metina po kilku latach przerwy:D. Mam nadzieję, że będę się tu bawić przynajmniej w połowie tak dobrze, jak za starych, dobrych czasów. Jeśli jakaś osoba/ekipa miałaby ochotę na wspólną grę, to zapraszam, bo gra w pojedynkę to żadna frajda.:P Pozdrawiam wszystkich Metinczyków!

  • Witam graczy Tasmani :thumbsup: Nazywam się Viktory i będę tu "rozgrzeszał" boty oraz inne łamanie regulaminu. Mam nadzieję że będzie nam się dobrze współpracowało. :thumbsup:

  • Cześć wszystkim, z tej strony uależniony od jedzenia, wiecznie głodny Hungry :whistling: Już jakiś czas gram na ale pomyslalem, że i ja się przywitam.
    Player pamietajacy zamierzchle czasy Monka, a pozniej Onyks: RekrutWP - piekne czasy ;(


    Pozdrawiam wszystkich w szczególnoście potężną gildie bonAppetit i życzę smacznego :D

    RAW SAUCE, NO KETCHUP SKRRrrrrrrt..
    Powrot po malej przerwie, powolutki wbijam skille, item shop.

    Onyks > Tasmania > Diumar > Polska

  • Siemanero :) wracam " mysle " po paru latach grywało sie na poland feniks i na grymuarze Masters91 z FATALITY :D moze znajdzie sie tu jakis stary znajomy ??