Eventy na Diumar - nasze wrażenia

  • Witam
    Holanse masz racje mogło by być podział bo Dużo ludzi podczas logowania sie na mape ox i wywala. Oto moje przeżycie z ox.


  • Eventy spoko, zabawa jak zwykle przednia ;D

    :12: NeedforSpeed 88lv OFF (Pozdro dla Sparty :D )

    :25: BlackBerry 95lv+ OFF (ImPacT 8) )

  • Ciekawi mnie czemu Jinno wygrało ZUO,skoro ubijaliśmy cały czas drudzy bossy :D

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Bo to potega. Bytowanie pod banderola niebieska zobowiazuje. :D

    'Zło jest złem.
    Mniejsze, większe, coś pomiędzy - nie ma różnicy.
    Stopień jest umowny, definicje rozmyte.."

    ~ A. Sapkowski.

  • Urywki z eventu. Nie czytalem forum, dowiedzialem sie chwile przed i tak wyszlo. Jakosc do kitu, bo nagrywalem na malym oknie. >.<
    [video]

    [/video]


    [video]

    [/video]

    'Zło jest złem.
    Mniejsze, większe, coś pomiędzy - nie ma różnicy.
    Stopień jest umowny, definicje rozmyte.."

    ~ A. Sapkowski.

  • no i po grze dzisiaj. even znowu nie idzie sie zalogowac. do bani z tymi waszymi eventami.przy takim stanie serwerow jestem calkowicie na nie za ewentami.

  • cóż... skoro w piątek ma być znowu zuo to ja proponuje w sobote zrobić restart bo będzie prawie tydzień bez gry :rofl:

    SNAX Z MATRIXA

  • Zuo co było dziś zostało bardzo słabo przeprowadzone i ekipa GMów zapomniała dać bosy dla przedziału 90-105,mimo usilnych przypomnień na wołaj.Metków było tak sobie bo starczyło na 30-40 minut bicia a ja straciłem ponad godzine czekając na bosy :(
    Duży minus dla obsady Diumaru.

    Pij mleko będziesz wielki :mkay:

  • Zuo co było dziś zostało bardzo słabo przeprowadzone i ekipa GMów zapomniała dać bosy dla przedziału 90-105,mimo usilnych przypomnień na wołaj.Metków było tak sobie bo starczyło na 30-40 minut bicia a ja straciłem ponad godzine czekając na bosy
    Duży minus dla obsady Diumaru.

    Dla 90+ nigdy nie dawano bossów na te nowe mapki. Zawsze same metki były.

  • ostatnim razem były ripery i te drzewa z red lasu , chyba że to nie są bossy, nie znam się.
    no ale jak mają dawać taką jałmużnę i się ośmieszać, to może lepiej że dali tylko metiny.

    Metin 2 wojownik 110lv ON Diumar S55(Agronas S9)
    Gildia Seer
    HospesHostis + Seer = DemonyWojny
    Diablo 3 barbarzyńca 60lv+16 OFF (podbija inferno)

  • A ja tam jestem zadowolony - z pierwszego metka od razu wypadł mi kamyk duchowy i oz berserk.

    Wymienię na Diumar buty ekstazyjne +9 5b: 1,5k pż, 3% atak, 8 spowo, 30 pe, 15 miecze na inne buty ekstazyjne +9 5b 2kpż + kryt/szybkość ataku - ogólnie pod exp. PW.

  • Ostatnio na zuo ezoty ripery i drzewa były a teraz nic.
    Walander kiedyś były same metki ale to był wysyp metków czy jakoś a teraz miało być zuo pod którym rozumiem dużo metków i bosów.Mniejsze przedzialy lvl mają zuo a dla 90 + tylko z nazwy.Jak ma być bez bosów mogli by pisać zamiast zuo wysyp metków dla 90+ ,bym od razu siedzial na dropie z lvlem dla którego pojawilyby się stworki :)

    Pij mleko będziesz wielki :mkay:

  • Wczorajszego zuo komentowac nawet nie trzeba. Przedzial lvlowy do 50 na dolinie, bosy na 75lv. Nic, tylko pogratulowac rozumkow.

  • Wojne królestw można ocenić pozytywnie,ładna bitka a lagi były minimalne.Tylko jak wywali z gry jest lip bo wejście tam już zablokowane :(

    Pij mleko będziesz wielki :mkay:

  • Jak wyglądał konkurs OX? Jakie były nagrody?
    Niestety nie miałem okazji uczestniczyć

    Metin$
    3a8d82808d0bbe33med.jpg


    REYMONTA 22

  • Jak co roku od kiedy napisano na forum, że nagrodami będą itemki, których nie da się w żaden sposób przekładać :)
    1. medal szczęścia
    2. rękawica złodzieja
    3. pierścień doświadczenia.
    To samo możesz dropnąć w lesie, czy na nowych mapkach. Ale liczy się zabawaaa.

  • Miejmy nadzieje ze nadchodzace ZUO i inne eventu wkońcu sie udadzą .

  • JESLI chodzi o OX powinno by to jakos inaczej byc zrobione jakies przedzialy lv podzielic to wszystko na dwa czy jakos bo jak jest pelno ludzi na mapce ox to co chwila loga albo nie da sie ruszyc...

  • nie jest zle ale jak to mowia moglo by byc lepiej ^^

  • Event z piłkami naprawdę super sprawa, każdy mógł nieźle zarobić. Szkoda tylko, że administracja totalnie olała boty latające po m1/m2 w celu dropienia tych piłek.