Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • e...tam :rofl: modek już był i jeszcze będzie ... a takie małe wymiany zdań i spiny poprawiają atmosferę Forum...
    fakt że niektóre wypowiedzi są(jeszcze) przegięciem ale każdy wie co robi...

  • Zedytujcie sobie posty, po co wyłapywać warny (jak wpadnie modek). ;)
    My wszyscy jesteśmy manekinami, miernotami oraz jak to szło? Ah, muminkami. :D


    Funkiego do szału można doprowadzić całkiem niewinną, kulturalną rozmową, w dodatku sprawić, że na kilka dni nie będzie mógł korzystać z forum.
    :P

    Po pierwsze muminku nikt z tej gry nigdy mnie do szału nie doprowadził :rofl:
    Po drugie jak widzę sporo masz do powiedzenia ale na TSa boisz sie wejsc :thumbsup:
    A to czy mnie tu zbanują czy nie to Mi lotto tak jak w grze, Ja nie wnikam w blokady itp nawet na stałe mogą zbanować jakoś mnie to nie interesu, to Wy uważacie tą grę za swoje życie i uważacie na wszystko co piszecie pozdro klauny
    :w00t::w00t:

  • Panie i Panowie!
    Proszę, błagam jeśli chcecię dyskutować - SUPER!
    Ale niech te dyskusje mają jakiś poziom a nie tylko wyzwiska, wjeżdżanie na rl...
    Musiałam usunąć kilka postów - większość starałam się ciachnąć.
    Mam nadzieję,że u was też jest piękna pogoda korzystajcie! :love:

    dziękujemy i doceniamy ... poprzedni modkowie usuwali całe dyskusje a nie poszczególne posty czy słowa...

    Po pierwsze muminku nikt z tej gry nigdy mnie do szału nie doprowadził :rofl: Po drugie jak widzę sporo masz do powiedzenia ale na TSa boisz sie wejsc :thumbsup:
    A to czy mnie tu zbanują czy nie to Mi lotto tak jak w grze, Ja nie wnikam w blokady itp nawet na stałe mogą zbanować jakoś mnie to nie interesu, to Wy uważacie tą grę za swoje życie i uważacie na wszystko co piszecie pozdro klauny
    :w00t::w00t:

    a chciałbym zobaczyć twoja minę podczas logowania jak zobaczysz napis :ban:;(( ... nic dla ciebie nie znaczy a wszędzie gdzie możesz to się ciśniesz ... jak cię tak to nie interesuje to daj pasy do konta /wyrzuć EQ i wrzuć film wtedy ktoś uwierzy a nie w twoje jak do dotychczas PUSTE słowa ... jakby ci nie zależało to byś się nie przedstawiał jako PRO( :rofl: ) tylko byś grał tak jak wszyscy normalni i się nie wywyższał....

  • Funky - kochane Ty moje słoneczko! Nigdy w życiu nie podałeś mi adresu TS'a to pierwsze (panie premierze: "Jak tam wejść?")!
    Po drugie: nie biegam po TSach, ponieważ nie odczuwam takiej wewnętrznej potrzeby.
    Po trzecie: Co bym tam usłyszała? Muminku, klaunie, marionetko, i co tam jeszcze było? I płyta by Ci się zacięła? Traumatyczne przeżycie, nie chcę Cię na to narażać!
    Po czwarte i ostatnie: To jak odnosisz się do ludzi na forum tylko świadczy o Twoim niebywałym braku kultury osobistej, więc z czym do ludzi?


    Jak Ci tak nie zależy, czy otrzymasz bana to zrób wszystko żeby Cię zbanowali tu i w grze. Nie uchylaj się od tego! Zrób to!
    :)

  • A kim jest ta osoba nade mną bo nie kojarzę
    Tej orishas

  • fiu fiu,nowy wysyp info,ciekawie się robi :D

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Naprawdę jestem dla Ciebie złodziejem tylko dlatego, bo miałem na sklepie wystawione jakieś 3 śmieszne itemy które ktoś Ci ukradł?
    Myślałeś, że jak dałeś się komuś okraść, to złodziej trzyma takie eq trzy miesiące aż grzecznie zapuka mu do drzwi policja?
    Dobrze wiem, kiedy kupuję eq z kradzieży, bo zawsze i wszędzie po kradzieżach eq jest wystawiane niedaleko egzekutora po niskich cenach, od wręcz kilku lat, i na czacie wręcz reklamowane, ale czyje to jest eq to już mnie mało obchodzi, bo to jest handel a nie pomoc dobroczynna. Dlatego zawsze robię screena gdy je kupuję.




    Jako, że - jak widzisz kolego - nie miałem więcej wonów niż te, które mam na sklepiku, z którego podsyłam screena, nie kupiłem reszty tego szmelcu.


    1. Ebo 10 miecze 15 sztylety 10 2ręka - 1 won
    2. Ebo 10 miecze 15 strzały 15 2ręka - 2 won
    3. Budda nno 10 blok - 1 won


    To całe moje zakupy, bo śmieci nie zbieram a na hełm nie było mnie stać.


    Od dawien dawna wszyscy wiedzą, że jesteś niemądry, ale żeby być aż tak zdesperowanym by oskarżać innych o kradzieże to się nie spodziewałem.


    Po Twoich wypowiedziach rozumiem, że rozmawiałeś chociaż na TS(adres IP), lub przez telefon(nr kierunkowy) skoro wiesz, że antagonista pochodzi z Danii, i głos osoby znasz, a głos ten totalnie pasował Ci pod mój? Po mariCHUNAEN wchodzić z nikim w interesy Tobie już więcej nie polecam, bo ja rozmawiałem z Tobą raz w życiu w stycznu a głosu nie zapomnę jeszcze kilka lat, więc jakbyś chciał mnie okraść, to bym wiedział, że to Ty.


    Przemyśl sobie co napisałem, i stuknij się w głowę.


    A, no i faktycznie, w Danii jestem.
    Pozdrowienia z Kopenhagi!



    Co jeszcze pozwolę sobie dodać. Nie wolałem nikogo ani nie gościlem nikogo na naszym ts. Skoro byłeś na jakimś ts to albo nie na naszym, albo nie z nami. W historii na fb czy GG lub nawet forum też nie namierzam żadnych śladów rozmowy z Tobą. Więc jeśli dałeś się okraść podszywce to tym bardziej powinieneś się hamować.


    Moderator Manera:
    Połączyłam posty.

    Makanox GG: 56320525

    Edited 2 times, last by Manera ().

  • już fakty mu się plączą xD

    MarryJ - 120 LvL - ON


    <3 MarryJ & vMalinowav <3


    Monastyr :chunjo:

    Polska :jinno:


    EPlq1jR.png

  • Właśnie się dowiedziałem że genialny Sterooid pomylił mój głos z kimś innym, uwierzył, że to ja, ma nagrania(czekam), i uwierzył podszywce, że to ja, oraz dał pierwszy jakieś eq. A to, że kupiłem 3 z tych itemów, to już był czysty zbieg okoliczności (w końcu ktoś musi handlować, nie?).


    Podobno:


    - jestem z Danii
    - mam nr telefonu bez kierunkowego(pewnie +48)
    - mam firmę
    - handluję w funtach(będąc w Danii xD?)
    - mam nr GG inny niż w profilu, który od 2 lat jest tu podany
    - rozmawiał ze mną i głos nie do podrobienia(eufemizm) (chyba mam dziury w pamięci xD) + hm nagrane xD


    POLECAM SIĘ W HANDLU NA PRZYSZŁOŚĆ !!!!!!!


    Kolego Sterooid najwyraźniej nie możesz przyznać przed samym sobą, że dałeś się wyX38423ać na handlu, bo dałeś pierwszy jakiemuś randomowi, który podawał się za mnie(A UMIAŁ ZROBIĆ MEDIA MARKT?), a żeby nie było że po prostu jesteś głupi, to stworzyłeś wizerunek mnie - GENIUSZA ZŁA, Z KTÓRYM NIE DA SIĘ WYGRAĆ.


    Coś jak Sherlock Holmes i Moriarty. ?(


    Uwaga, leci nowe dziełoooo


    Arthur Conan Doyle - "Druga twarz rudego"


    POZDRAWIAM!!!!!!!!!

    Makanox GG: 56320525

  • Pewnie wzbogacił sie ten "handlarz" co to sam nie gra ale robi prezent dla ziomka z polski i od 3lat kupuje mu eq :rofl: tylko że jest za granicą to nie ma jak zrobić na szybko ani przelewu ani zadziałać na allegro i wciska bajeczki że da dosyć zawyżone stawki w jakichś super mega szybkich przelewach, tylko że... no musisz dać pierwszy połowe eq xDDD serio na takie coś dać sie złapać to można było, ale w 2010...

  • Mało że kupilem taniej to jeszcze podszywka była pode mnie xD niedługo powiedzą, że sam się pod siebie podszywam xD xD xD D xD xD D xDxDDXDXD

    Makanox GG: 56320525

  • Sterooid aka DooGGyy nie ma to jak oskarżać kogoś o kradzież, a byłeś z ZŁODZIEJKĄ w jednej gildii i jej broniłeś.


    Co do rudego to PIC NA WODE bo to jedna z najbardziej wiarygodnych osób na Serwie :))