Rozmowy konTROLLowane Etolin

  • Dzień dobry Spamerzy mali i duzi :love: mam nadzieję, że ktoś jeszcze mnie pamięta. Od dziś będę opiekować się tym działem. Bądźcie grzeczni! (bo jak nie... :devil: )

    Jak nie to co? :crazy:
    I oczywiście że Cię pamiętam :love: Jak mógłbym zapomnieć? :phatgrin:

  • Green bajeruj :tak: zbyt dużo tu pracy nie będziesz miała, etolin upadł :D

    "Ojciec mi mówił, życie to wielka zadyma, zrób wszystko, by nie być na niej bufem."

  • Green bajeruj :tak: zbyt dużo tu pracy nie będziesz miała, etolin upadł :D

    Ja nikogo nie bajeruję^^ Nie podrywam. W ogóle to taki grzeczny chłopak jestem :saint:

  • Dzień dobry Spamerzy mali i duzi :love: mam nadzieję, że ktoś jeszcze mnie pamięta. Od dziś będę opiekować się tym działem. Bądźcie grzeczni! (bo jak nie... :devil:

    Z Ciebie też taka czyścicielka jak Zamar?

    Off

  • Fejra jest bardzo fajna i ugodowa, dobrego modka dostaliście

    Przecież wszystkie modki są fajne i ugodowe;)

  • Aż przyszedłem wam pozazdrościć.
    Fejra jest bardzo fajna i ugodowa, dobrego modka dostaliście :)


    mi sie wydaje ze lepszego moda niz Wetar ma teraz
    to sobie nie mozna bylo wymarzyc xd


    no ale rzeczywiscie zazdro dla negrosa i etolina :(



    Pozdrawiam


    Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!

  • Oooo nawet Greenek się odezwał :w00t::thumbsup: Pozdrawiam ^^

    Też pozdrawiam;) A Ciebie coś mało ostatnio na forum :P

  • Ostatnio to chyba tylko SPAM no i czesciowo POM zyje
    niestety :(


    widac odplyw uzytkownikow forum



    Pozdrawiam


    Jeszcze spojrzą do góry, by zobaczyć pierwszych. My z góry patrzymy na drugich bang!

  • Hej Etolin :D Co tam słychać? :)

    Vєиѕєα ღ

  • malbeno wypowiadasz się a tak mało wiesz :rofl: ale żyj dalej w swojej nieświadomości :phatgrin:

  • DeLeon
    Wiadomo ze malo wiem o waszych klamstwach ale to dlatego ze malo gram przez ostatnie pol roku xD
    Moze to i dobrze bo szkoda nerwow na DOMINIAKOW

  • malbeno, "Boti", nie rozumiem czemu za każdym razem jak ktoś przestaje z tobą grać to się go czepiasz, począwszy od twojego kundlowatego przyjaciela od smoka, do byłych żon którym tylko ciągle gadałeś co mają robić, aż po naszą gildie która tak naprawdę nie robi nic złego prócz zarabiania w "Uczciwy" sposób. Byłeś u nas w sumie sporo czasu, a teraz tak się odpłacasz ? Bo nie potrafiłeś solo smoka ubić bez ataków i obron boga smoków jak sam to mówiłeś dla twojej najcudowniejszej gildii Uruboros czy jak jej tam...
    Zajmij się lepiej turlaniem tych bułek za granica bo czepianie się ciągle innych zaczyna być irytujące :P zrobiłeś się jak pies ogrodnika który sam nic nie zrobi i drugiemu nie da. W sumie czepiasz się nas a twoja nazwa postaci pokazuje kim tak naprawdę jesteś :)

  • ok Glabro moj bankowcu za 3k zaczynajac od gildii w ktorej bylem - nigdy nie chcieliscie isc na zadne bossy, siedzialem w niej bo pomagalem paru osobom, ok odwrocili sie po paru miesiacach wiec zaczalem bic smoki z Danielem.
    Co do waszej kochanej ninjy na S teraz nagle zaczela ruszac sie z m1 xd po moich ciaglych narzekaniach cos dotarlo.
    Od Uroboros prosze sie odczepic bo akurat w tej gildii mozna zaufac kazdemu w 100%


    Konczac te wypociny tak naprawde nie gralem z wasza gildia i z Agata, ktora wolala m1.
    Dobranoc prosze grac uczciwie DOMINIACZKI


    a zapomnialem dodac iz moja nazwa wywodzi sie od tego ze nie lubie botow, klamcow i oszustow co sie poniekad was tyczy
    Pozdrawiam, grajcie uczciwie


    Połączono posty
    Feyrah

    Edited 2 times, last by Feyrah ().

  • ja na to jak na Lato Mateuszu smoki lepsze bo samemu można :P jak tu ładnie napisać by nie dostać Banika <ciach!> Proszę Mateusz daj spokój se z nimi to nie ta Liga nie odpisuj im jak ja ^^


    Najlepiej nie napisać w ogóle - pseudocenzura również jest niedozwolona.
    Proszę to potraktować jako ostrzeżenie.
    Feyrah

    Edited 2 times, last by Feyrah ().

  • Akurat nic w tym dziwnego nie dostrzegam. Gildia bije Meleye, więc potrzebują punktów rangi by wchodzić na bossa.. :crazy:

    Zapomniałeś dodać że na normalne wojny nie ma co liczyć bo to zjawisko niemal paranormalne w tych czasach. Więc trzeba ponabijać rangi gildii żeby wchodzić na Meleykę. Proste.


    ps. Jak miło poczytać jak się ktoś inny spina niż zwykle :w00t:

  • wlasnie przez takie nabijania nigdy juz nie bedzie wojen gildii "bo sam moge sobie nabic"
    Sami rozwalacie gre a potem placz ze nie ma z kim walczyc.
    Koniec tematu